BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #560424 przez anoda89
Gwen gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: To już orzeszek się robić :laugh:

Ja dużego stażu tu nie mam ale pamiętam AnnaZuzanna? Chyba tak się nazywała
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560428 przez Lacrijka
No i doopa zbita..Lacriuszki nie dały sobie zajżec między nozki Uparciuchy jedne..blixnietom podobno trudniej zajzec bo sa inaczej ulożone.. No nic, za 2 tyg mam polowkowe w 3d to może sie uda ... Zakłady trwaja nadal hihi

Kupilismy z eMkiem kilka rzeczy w Smyku i H&M.. są przepiekne i dla chlopca i dla dziewusi sie nadadza, ale takie prawdziwe perełki to dopiero kupimu po objawieniu sie przez łaskawców
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560431 przez Lacrijka
No i doopa zbita..Lacriuszki nie dały sobie zajżec między nozki Uparciuchy jedne..blixnietom podobno trudniej zajzec bo sa inaczej ulożone.. No nic, za 2 tyg mam polowkowe w 3d to może sie uda ... Zakłady trwaja nadal hihi

Kupilismy z eMkiem kilka rzeczy w Smyku i H&M.. są przepiekne i dla chlopca i dla dziewusi sie nadadza, ale takie prawdziwe perełki to dopiero kupimu po objawieniu sie przez łaskawców :laugh: :laugh:

A wiecie że ze skikami dolnymi maja juz 20 cm :ohmy: :ohmy: :ohmy: Nieźle.. i lącznie mam prawie kilo dziecia w sobie.. Dżizas..a gdzie tam do końca :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560438 przez Mała
Lacrijka no pewnie na koniec będzie coś koło 6 kg i 100 cm :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560440 przez Mirella
Lacra, nie dubluj postów tylko poka co nakupowałaś. Płeć płcią, a poza tym rozumiem że wszystko oki?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560441 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Lacra, nie dubluj postów tylko poka co nakupowałaś. Płeć płcią, a poza tym rozumiem że wszystko oki?


Jutro pokaże bo teraz juz padam na ryło.. Kupiliśmy spiochy z Roling Stonsów haha i AC/DC.. bedą cool dziduchy :laugh: :laugh: :laugh: I nawet czarne leginsu juz mamy ..Oby byla jedna córa ;)

A tak to dzieciaczki sa zdrowe tylko niedżeczne bo sie kopią.. Fotek nie mamy bo u tego doktorka co dzis byłam to je tak ujowy sprzet ze nic nie widac..On mi mowi tak: tu je nos, oko, ucho a ja se mysle taaa pierdu, pierdu..pitu pitu idzie wiosna haha Musze przetrwac do 3d jakos :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560443 przez bidol
GOSIACZKU - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ingrid - Arturek słodki :lol: my już od dawna jemy te jogurciki :lol:

Inso - gdzie można podglądnąć Twoję perełkę Nataleczkową :cheer: :kiss:

Angelika - ale słodziak - no i przystojniak jaki już :ohmy: :kiss:

i wszystkie bąble piękne :lol:

a na meldunku nie widać które zafasolkowały i urodziły :unsure:

Mesy
- :kiss:

Lacra - :kiss:

Mirellka - proszę i Seba - spacjalnie dla Ciebie i Duśki - ale z Kamką za wiele zdjęć nie mają - bo jak jedno się nie kręci to drugie :dry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560447 przez Mała
Lacrijk a ruchy czujesz?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560450 przez Lacrijka
Mała napisał:

Lacrijk a ruchy czujesz?


Jak sie skupie i położe ręke to czuje..ale ja zawsze byłam z tych gruboskórnych i oponkowatych na brzuchu to moze dlatego nie czuje .. poczekam jeszcze :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560453 przez Mała
Myślałam, że z twinsami szybciej się czuje. Oj jak cie tak dwójka skopie uuu Magiczne są kopniaki :blush:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560457 przez Lacrijka
Mała napisał:

Myślałam, że z twinsami szybciej się czuje. Oj jak cie tak dwójka skopie uuu Magiczne są kopniaki :blush:


Tez tak myslalam, i jak dziewczyny na lipcówkach pisza że juz czuja a sa duzo niżej w ciaży to mi jest czykro..ale co tam. Jeszcze pewnie sie nakopią haha

Ide leżec bo mnie kosc
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:ohmy: Sie nałazilam tak :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560459 przez Mała
Lacrijka wynagrodzą ci z nawiązką czekanie na kopniaczki :lol:

Ja też lecę, do jutra :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560461 przez Martynka__89
Hej :) co do starych użytkowniczek to Kto wie co się stało ze "Słoneczko" ?



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560472 przez gosiak
Lacruś, jucz sie nie moge doczekac jak te ciuszki szałowe pokażesz :lol: nie bojaj ze ruchów nie czujesz i niech Ci czykro nie jest bo się doczekasz...najważniejsze ze zdowe dzideczki i tylko to sie liczy :kiss: a no i 3D sie nie moge doczekać zeby uwidzieć :woohoo:

Bidolku piękne masz dzieciaki :kiss: chyba mamusia z tatem muszą być ładni :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560475 przez Mirella
Anoda, chyba o JustynęZuzannę Ci chodzi? Od Justysi mam błogosławieństwo, żeby Wam powiedzieć, że wyjechała do pracy za granicę. Niestety bez męża więc wiecie jak to ze starankami w takim układzie ;)

Martynka, nie wiem co ze Słoneczkiem się stało, poszła i nie wróciła, podobno gdzieś napisała że już na forum nie będzie pisać, ale to mi się tak majaczy w umyśle, że ktoś mi powiedział, osobiście nie widziałam.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl