BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #591764 przez gosia28
My też nie pozwalamy robić fotek przed zamówieniem... niestety, ale życie uczy. A tak naprawdę chodzi tu o dziewczyny, które robią fotki tylko po to, żeby pokazać później krawcowej z sąsiedztwa, coby odszyła. Ale co do tego mam jedno zdanie, nie dlatego, że sprzedaje suknie, ale z doświadczenia. Widziałam suknie uszyte przez sąsiadki krawcowe (nie ubliżając) i w większości odbiega to od sporo od oryginalnego projektu. I miałam sporo klientek, które wracały i zamawiały suknię po takim spotkaniu z super krawcową. Oczywiście różnie jest. Są takie, które odszyją jak trzeba, ale z drugiej strony są prawa autorskie.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591768 przez ferritka
Ilonka, jak to 3!!!!! :cheer: :cheer: weź a kurde , Wy to macie rodzinne, że kolekcjonujecie od jednego facete tyle ringów :lol: :lol: :lol:

co do zdrowia, no to i tak Cię jezyk nie ominie, bo skoro Ci mówią dookoła że źle coś wyglądasz, to ej nie czeka się do czadu aż samemu sie to zauważy tylko ciśnie sie kontrolnie od raz... kurka rurka, no to tak co wszystko ok jest :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia, masz racje nie wiem jakie macie krawcowe sąsiadki, ja mam zaprzyjaźnioną Panią Beatę, ale jakoś dałabym jej do uszycia kostium na obrone aniżeli suknie. no ma inny styl szycia i odbiegają takie suknie szyte po kątach od tych z salonu.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591771 przez Marta M
emka demotywator wymiata :)

feritka w jakim mieście masz tą knajpę? Nasza trójka wybiera się nad morze w maju :)

studentka wpadnij kiedy poniańczyć moją a swojej napewno się doczekasz :) Pamiętam jak ja przez 6 cykli tu czekałam :)

Inso, Ilona spokojnie kochane :) Chyba mi na mózg idzie bo zamiat przeczytać zaręczynowe ringi, przeczytałam zaręczynowe nogi i cofnęłam do zdjęć pierścionków coby nóg poszukać :ohmy:

Kubuś :kiss: :kiss:

Ilona z moim zdrowiem od pół roku się wali, codziennie coś mnie boli, biegunki, zaparcia, chudnę, serce mi kołacze, mam stany podgorączkowe, byłam u gastrologa, na usg jamy brzusznej, morfologia, mocz, tsh, próby wątrobowe, OB, kał na pasożyty, ginekolog i wszystko książkowe...i co mi jest??? Posprawdzałam dużo i z mężem stwierdziliśmy że jedyne lekarstwo to ciąża..
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591772 przez Marta M
I na głowe też cierpię: konfabulacja..
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591776 przez ferritka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martunia to jak Studentka ponianczy to ja wpadnę po Majunie i mogę ją nawet na ferie zabrac B) B) B) :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591780 przez Insomnia
Ilona spokojnie :lol: teraz jest git, i dobrze że do lekarza się umówiłaś bo już nerwy tracę :silly: i powiem Ci tak ja Ty mi ostatnio :laugh: Zrozum, my się o Ciebie martwimy :(

a z tymi dwoma pierścionkami to było tak że M. nie zdał egazminu i bał się że go zostawie, przyjechał rano do mnie, ja otwieram drzwi w piżamie bo wróciłam rano po 21 godzinach pracy, a on pada na kolana i pyta czy wyjdę za niego :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591782 przez ilona
Marta ja niby mam zdiagnozowane wrzodziejace zapalenie jelita grubego, ale kilka rzeczy mi nie pasuje do tej choroby. I nie dzialaja leki ktore powinny dzialac.
Poczytaj o nerwicy zoladka. Wiem smiesznie brzmi :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591784 przez Marta M
ferritka napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martunia to jak Studentka ponianczy to ja wpadnę po Majunie i mogę ją nawet na ferie zabrac B) B) B) :lol: :lol:


Oj to kawałek, może w przyszłym roku zawitamy i w tamte okolice ;) Pewnie, Maja lubi ciocie i napewno by się ucieszyła :blush: :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591786 przez Marta M
ilona czytałam i mnie z kolei objawy bardziej pasują...zresztą o czym ja nie czytałam?? A jakie leki brałaś?? Są na to leki??
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591787 przez gosia28
kurczę ja już nie czekam na ciążę tylko na urodzenie zdrowego dziecka... już przeszło 3 lata...

no włacha ferri, bo tak to jest, że większość krawcowych to se coś tam przeszywają, szyją zwyczajne ubrania, przeszywają coś za dużego, a do sukien ślubnych trzeba by specjalistycznych maszyn, wprawy i przede wszystkim SPECJALISTYCZNYCH MASZYN I WPRAWY...

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591788 przez sylka
Insomnia napisał:

Sylka a Kubuś tą wysypkę ma na całym ciele czy tylko na nóżkach i rączkach :unsure:

Zaczęło się od 3 krostek od wewnętrznej str lewej raczki później poszło w ciagu 4 dni na lewy bok od pachy aż po biodro (tam do dziś jest wielkie skupisko) a po tym rozleciały się po całym ciele. Jest to grudkowa wysypka i gdzieniegdzie rumienie. Najgorzej wygladaja boczki brzuszka i całe ręcę od wewnątrz i z wierzchu oraz nózki od kolanek w dół. Od tych pierwszych krostek trwa to 3 tyg.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591791 przez Insomnia
Sylka a to swędzi Kubusia :unsure:

Ja szyłam swoją suknię ślubną i byłam baaardzo zadowolona :) ale szyłam u pani, która zajmuje się tym od wielu lat i wyrobiła sobie renomę na rynku lokalnym :blink:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #591793 przez sylka
Inso no własnie nie swędzi, bynajmniej nie zauważyłam by sie drapał. Jest tylko rozdrażniony bardziej od czasu wystapienia wysypki.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591796 przez ilona
Marta M napisał:

ilona czytałam i mnie z kolei objawy bardziej pasują...zresztą o czym ja nie czytałam?? A jakie leki brałaś?? Są na to leki??


Marta_M napisałam Ci PW
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591798 przez Mirella
Ilonka niby do maja nie dużo czasu, ale i dużo jednak, może coś zrób w międzyczasie sama ze sobą, jak Ty się odżywiasz tak naprawdę?

A z pamięcią to powiem Wam, że jak się siedzi w domu z dzieckiem to ona nieco zanika, i w ogóle mózg jakis taki mniej używany się robi, i w jakimś momencie to się zaczyna czuć, ja jak poczułam że jest źle to natychmiast rzucilam się na książki i na sudoku, żeby sobie ten mój mózg trochę poćwiczył :lol:

Sylka a atopowe zapalenie skóry wykluczyli u Kubusia?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl