BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #591641 przez sylwus136
sylka współczuję. A tak ostatnio o Tobie myślałam że dawno Cię nie było

Ilonka to aż tak różnią się wasze wersje :D??
To jakie naprawdę miałaś zaręczyny?

Wiesz Ilonka jak to sie mówi : każdy człowiek ma swoją wersję prawdy :D
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591662 przez Mirella
Ilonka i Insomnia, a tak naprawdę to o co z tym rakiem biega???????????? Trza Ilonkę do lekarza jakiego pogonić?????????????????????? Wy mnie nie denerwujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591679 przez ferritka
Ilonka, za głupie żarty o raku siadasz na 5,5minuty!!!!

wszystkie macie piękne zaręczynowe ringi :blush: mój jest malusi z białego złota z brylsncikiem takim tyci tyci - bo jakoś nie wiem, no uśmechnął sie do mnie spod lady, był taki biedny i wydawało mi się, że taki tyci, że nikt go nie zechce :blush: :blush: :blush:
no i przypomniałyście mi o obrączkach, że warto się rozejrzeć za czymś dobrym B)

Sylka, hmmmmm najbardziej zawsze uczula białko, może jakieś jogurty albo serki go uczuliły :dry: kurka rurka, życzę Wam szybkiego rozwiązania tej zagadki i zdrówka :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591703 przez gosia28
No mnie też te obrączki urzekły te paseczki zapięte takie. Fajowe nigdzie takich nie widziałam :) superaśne

Ferri obrączki obrączkami ale powiedz Ty mi moja droga czy Ty suknie mierzyłaś?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591707 przez ferritka
Kochana jutro jadę z moim zastępem, zrobić nalot na salony :blush: :blush: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591714 przez Insomnia
Mirella trzeba ją pogonić do lekarza, ponad miesiąc temu mi obiecała że pójdzie i oczywiście na obietnicy się skończyło :( Mnie nie słucha więc może Wy jej przemówicie do rozumu B)
A ja miałam 2 razy zaręczyny z tym samym narzeczonym :lol: (pierścionki też 2 :silly: )

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #591717 przez sylka
anoda89 napisał:

Sylka ja mam podobny pierścionek zaręczynowy :)

O widzisz, pierścionki podobne obrączki takie same :) MOze nasi meżowie sie razem konsultowali :silly:

Ferritka odkąd dostał wysypki odstawiłam mu nabiał i czekoladę a dziś dodatkowo zmieniłam mleko na HA. Mąz kupił proszek Lovele i zalecone emulsje i balsamy do pielegnacji. Mam nadziejeze coś sie wyjaśni. Za 7 dni kontrola u pediatry. Najwazniejsze że go to nie swędzi mimo ze okropnie wyglada i dobrze że to nie lato bo pewnie inni rodzice dziwnie by patrzyli na rączki i nóżki małego. Zabranialiby pewnie zababy z nim.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591732 przez gosia28
ooo Inso to przeboje jakieś były? jak to tak? co to tak? Próba generalna była? no ależ 2 pierścionki?

Ferri no nareszcie bo się martwić zaczęłam o tą Twoją suknię, bo wiedz, że to nie jest tak chop śup. Chyba, że interesuje Cię suknia wystawowa to ok., ale taka na wymiar od podstaw szyta to przed dniem odbioru jaki planujesz musi zamówienie wpłynąć na ok. 3 miesiące jeżeli mówimy o sukni polskiego producenta i ok. 6 miesięcy jeżeli jest to suknia zagranicznego producenta. Pochwal się jak łowy :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591736 przez ferritka
Inso, noooo woow...kurka rurka, to muszem ojego do Twojego na nauki wysłać B) 2 pierścionki, no ładne rzeczy :lol: :lol:

pochwalę się co też jutro poprzymierzam, może uda sie fote strzelić - choć z doświadczenia jak moje psiapsióły mierzyły wiem, ze nie pozwalajś robić fot B) B) :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591740 przez sylka
JA tam robiłam by pokazać mamie i siostrze :P
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591742 przez gosia28
z fotami raczej będzie ciężko. Chyba że zamówisz. Ale jakby co to koniecznie pokaż :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591744 przez Gosia 2712
Mi pozwolili zrobic fotke dopiero jak zamowilam kiecke i zaplacilam zaliczke :P

Sliczne macie obraczki i pierscionki:)
Sylka zycze zdrowka dla malego :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591748 przez Insomnia
Sylka a Kubuś tą wysypkę ma na całym ciele czy tylko na nóżkach i rączkach :unsure:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591761 przez Mirella
A czy ktoś gdzies widział Lacrę czy trzeba ją wywołać do tablicy?

Inso, powiesz jak to było z tymi podwójnymi zaręczynami?

Ilonka, no jak ja poszłam na operację to już nie ma bata, no jak ja poszłam to Ty do lekarza nie pójdziesz???????????????? No kto jak kto, ale JA poszłam, znasz mnie przecież, no to jak ja poszłam to Ty nie możesz nie pójść
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591763 przez ilona
No i wlasnie w tych pierscionkach pies pogrzebany!
Bo ja od eM dostalam az trzy i za kazdym razem mowilam ze tak :)

Wytlumacze to w miare postaram sie jasno zeby nie bylo nieporozumien...
Przejrzalam zdjecia zeby sobie cos rozjasnic.
Pierwszy dostalam niby na urodziny, ale pytanie padlo. Zaczely sie moje problemy zdrowotne, schudlam pierscionek byl za duzy. Duzo za duzy. Dostalam kolejny ktory wybrałam sobie sama. :)
A pozniej byl ostatni ten oficjalny po ktorego otrzymaniu na pewno w Wigilie :) eM powiedział rodzicom ze bierzemy slubMial byc w sierpniu ale jakos tak nam bylo chwilowo nie po drodze i postanowilismy poczekac, pod koniec wakacji dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. W styczniu byl slub. :)
A ten rok mi sie jakos wykasowal i zmyle mi zrobil fakt ze juz w ciazy a przed slubem na Wigilie dostalam przepiekne zlote kolczyki
I mialy pasowac do pierscienia tego wlasciwego zareczynowego i dlatego mi sie powalilo wszystko.
Inso jak cos Ci sie nie zgadza popraw ;)

A tak na powaznie to po prostu ostatnio problemy z pamiecia i kojarzeniem faktow... Myla mi sie daty, nie pamietam co robilam wczoraj. Wszyscy mi mowia se wygladam jak smierc i niestety zaczynam to zauwazac. Anemia jest, twarz ziemista... Brzydko i tyle... :(
Do lekarza ide dopiero 28 maja do podobno super profesora. Dlatego tak odległy termin (prywatnie)
Na wizyte musze miec aktualna gastroskopie, kolonoskopie z bad histo. morfologie i usg jamy brzusznej.

Takze take it easy... :side: :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl