BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #591911 przez ilona
mesy nie wiem czy jest taka rzecz :dry:


Zobaczcie :laugh:
demotywatory.pl/4077830/Niezwykle-rzadki...zez-cesarskie-ciecie

Mirella przekaz Vifi, ze trzymamy za Nią kciuki i życzymy szybkiego powrotu na front :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591925 przez gosiak
Wow niezłe zdjęcie B)

Ja pierwszy zaręczynowy piździonek miałam z odpustu i nosiłam ten piździonek za piątaka :blink: oczywiście od teraźniejszego ema ;) a drugie zaręczyny były dzień przed wigilią ;) i też zwyczajne w domu z przyklękiem :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591941 przez Insomnia
Mesy zawsze tak było, najpierw bójka a zanim mama wpadła wściekła żeby nas rozdzielić to już była sielanka :lol: :lol:

Te pierwsze zaręczyny tez były za gówniarza, i jak ktoś pytał czy pierścionek to zaręczynowy to ja mówiłam nie a mój tak :laugh:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591947 przez mesy
Insomnia napisał:

Mesy zawsze tak było, najpierw bójka a zanim mama wpadła wściekła żeby nas rozdzielić to już była sielanka :lol: :lol:

Te pierwsze zaręczyny tez były za gówniarza, i jak ktoś pytał czy pierścionek to zaręczynowy to ja mówiłam nie a mój tak :laugh:


Hehehe :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja to nawet nie wiem gdzie wcisłam ten pierwszy pierścionek :dry: jeszcze kiedyś dostałam na przeprosiny też pierściona i M się ostatnio pyta gdzie on jest , ale jo ni wim omijam temat :lol: oczywiście ten zaręczynowy z oficjalnych zaręczyn noszę do dziś ;)

Ilona fajne zdjęcie :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #591979 przez iwonta_kg
Hej dziewczuszki :)

Dawno mnie u was nie było :) są jakieś nowe ciężaróweczki?? zima na całego! zasypało mnie w tym kołobrzegu!! sypie od wczoraj i nie wiadomo kiedy przestanie. jak zacznie sie roztapiać za jakiś czas to gwarantowana powódź... aż się z łóżka nie chcę wychodzić, jak za oknem nic nie widać :/

pozdrówka!!!!!!! :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #591997 przez studentkaae
cześć Kochane :)

Marta - z przyjemnością bym się Twoją Majunią zajęła - taki aniołeczek z niej tylko coś czuję, że ciocie by sobie ją z rąk wyrywały - każda by chciała takiego słodziaka jak ona przytulić :)

Gosiak - nooo, pędzę, pędzę ten syropek co by na zlot nam nie zabrakło B) nie ma takiej opcji :)

Ferri - nie ma Ciebie, bo Ty na sukienkowe łowy dziś wybyłaś,aaaaa :) super, koniecznie zdaj nam relację co tam przymierzyłaś ładnego :)


a ja dzisiaj mam wolne, bo byłam na badaniach rano - dziś prolaktyna i progesteron - zobaczymy w poniedziałek co mi z tego wyjdzie, w kolejnym cyklu (no chyba, że cud się stanie i już nie trzeba będzie) estradiol, fsh i lh i badania emka.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592015 przez ilona
studentka pij dużo wody 2 litry dziennie min.
No i surowe warzywa i owoce zajadaj.
i niestety siedzący tryb życia tez może mieć wpływ.

i faktycznie wizyta u proktologa masakra :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592020 przez anoda89
Hej dziewuszki:)
Dzisiaj niech mnie ktoś chlaśnie bo humor ma wisielczy i jeszcze ta pogoda.

Studentae mój mąż ma problem z hemoroidami i ostatnio jak chodzić nie mógł a o siadaniu nie było mowy to poszedł do rodzinnego i dostał czopki które pomogły odrazu tylko inteligentny wyrzucił skład bo robili je w aptece. Nie chcę martwić ale wylecz się bo w ciąży i w czasie porodu gorsze wyskakują.

Ferri dzisiaj na poszukiwanie sukni poleciała :) To sobie dzisiaj polata troszeczkę :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592022 przez studentkaae
Ilonka nawet mnie nie strasz - boję się jak olera :( podonno lekarz jest super specjalistą, ale to facet w dodatku :( a Ty byłaś na takiej wizycie?

jem jabłka, kaszę, no mówie Ci dietę zmieniłam bardzo, ale efektu brak.
teraz to ja sie do wc boję chodzić już :(

Anoda - no właśnie wiem, że w ciaży to jeszcze gorzej z tym jest i to mnie jeszcze bardziej załamuje :( trzeba mieć pecha no :(

no i kupiłam sobie nowa maść - ale to z antybiotykiem jest i nie wiem czy ja mogę stosować, bo nie mam pewności czy przypadkiem w tym miesiacu się nie udało, a w ulotce piszę, że kobiety w ciąży nie mogą tego stosować :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592034 przez ilona
Nie w żadnym wypadku nie straszę tylko po prostu to krepująca bardzo wizyta jest :laugh:
najpierw musisz opowiedzieć o swoich problemach a później pokazać tyłek obcemu facetowi :P

mój miejscowy proktolog... młody i wesoły wiec nie mam już takiego strachu zawsze przed badaniem żartuje i rozluźnia atmosferę :laugh: B)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592035 przez mesy
studentkaae napisał:

Ilonka nawet mnie nie strasz - boję się jak olera :( podonno lekarz jest super specjalistą, ale to facet w dodatku :( a Ty byłaś na takiej wizycie?

jem jabłka, kaszę, no mówie Ci dietę zmieniłam bardzo, ale efektu brak.
teraz to ja sie do wc boję chodzić już :(

Anoda - no właśnie wiem, że w ciaży to jeszcze gorzej z tym jest i to mnie jeszcze bardziej załamuje :( trzeba mieć pecha no :(

no i kupiłam sobie nowa maść - ale to z antybiotykiem jest i nie wiem czy ja mogę stosować, bo nie mam pewności czy przypadkiem w tym miesiacu się nie udało, a w ulotce piszę, że kobiety w ciąży nie mogą tego stosować :(


zjedz 2 jabłka , popij dużą ilością wody gazowanej i zaraz cię puści ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592047 przez ilona
no właśnie mesy tak to sobie można dogodzić po jednodniowym zastoju :)

a jak nie daj Boże kilkudniowy to robi się swego rodzaju korek :blush: i flaczki by mogło rozsadzić :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592049 przez studentkaae
noo, nie wiem jak tą wizytę przeżyję, ale wyjścia nie ma :( masakra jakaś :(

mesy - gazowana mówisz? spróbuję i tego :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592058 przez anoda89
aaaa czytałam że siemię lniane pomaga przy hemoroidach. Można zagotować i wypić jak kisiel albo zmielić i do zupki dodać
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592060 przez Marta M
Ilona dokładnie, jestem jedyną mamą nie pracującą na naszym osiedlu i na spacerach spotykam się jedynie z babciami i ich wnukami...i z porozumieniem tu akurat nie jest ciężko ale wyjść dalej...o rety! :)

gosiak ja siedzę w domu odkąd studia skończyłam, to jest już 3 lata :cheer: :cheer:

Vifi o matko kochana :( :(

mesy :kiss: :kiss: napisałaś pewnie małe szanse, to Twoje domysły tylko czy faktycznie lekarz taką diagnozę postawił?? Być może sprawdzisz co jest nie tak, wyleczysz i szansa będzie jak u każdej innej :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ilonka wolałabym chyba starego :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl