BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #592185 przez gosia28
gratuluję :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592186 przez Mirella
Na zaparcia nic nie działa tak dobrze jak kawa, normalnie nic, nawet popicie ogórka kiszonego mlekiem :P
Siemię lniane mówicie? To teraz wiem dlaczego hemoroidów nie miałam w ciązy ;) Fakt, że dobrze robi, teraz też piję na moje żołądkowe problemy.

Z Vifi mam praktycznie cały czas kontakt, mogę do niej pisać w każdej chwili jak ją widzę na komunikatorze, postaram się wszystko przekazać, mam nadzieję, że wszytko spamiętam :)

Ilonka, a szpinak jesz? I w ogóle przy Twoich dolegliwościach to chyba na rży się powinnaś przerzucić. Ja sobie sama robię sałatki z buraczków, takie domowe pychotka. A buraków nie gotuję tylko piekę, tak jest lepiej, mniej tracą.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592190 przez MoNiaaa
zdjecie dzidzia po cesarce boskie!!!!

Lacra gratuluje pierwszych kopniaczkow zA NIEDLUGO BEDZIESZ MIALA PRAWDZIWA REWOLUCJE JAK OBIE CINKI BEDA TANCOWAC

ups sory za duze litery :blink:

wszystkim dziewczyna zycze powrotu do zdrowia :kiss: :kiss:

u nas taka sniezyca byla rano ze ludzie na chodnikach sie przewracali...sniegu nam nawalilo ze zaspy po kolana sie porobily

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592199 przez ilona
Mirella no ja ogólnie po wszelakich warzywach i owocach mam rewoltę wiec jem je bardzo ostrożnie :dry:

Lacra gratuluje kopiorkow :kiss:

Mirella gorze Twój pomysł odnośnie moderatora w każdym wątku się spodobał. Katarzyna czeka na propozycje.
Kogo typujemy na moderatora dyżurnego staraczek? :)

Dziewczyny nie bójcie się i tak czytacie forum, z nowych obowiązków przyjdzie czasem kliknąć parę razy myszka. zawsze można zrezygnować jak przybędzie obowiązków i przekazać stanowisko :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592200 przez gosia28
a jakie wietrzysko straszne huczy brrry. Miała być wiosna.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592207 przez Lacrijka
ilona napisał:

Mirella no ja ogólnie po wszelakich warzywach i owocach mam rewoltę wiec jem je bardzo ostrożnie :dry:

Mirella gorze Twój pomysł odnośnie moderatora w każdym wątku się spodobał. Katarzyna czeka na propozycje.
Kogo typujemy na moderatora dyżurnego staraczek? :)

Dziewczyny nie bójcie się i tak czytacie forum, z nowych obowiązków przyjdzie czasem kliknąć parę razy myszka. zawsze można zrezygnować jak przybędzie obowiązków i przekazać stanowisko :)


Ja moge uprzejmie donoscic i prosic o interwencje tak jak do tej pory :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592212 przez ilona
No Lacrus ta Twoja pomoc jest bardzo cenna, ale mało osób z niej korzysta i zgłasza :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592220 przez Kaś_O

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja dostałam taki pierścionek :) ale go nie noszę bo jest troszkę za ciasny, niestety po ciąży zostało mi sporo kg :( borykam się z nimi i nie potrafię tego zmienić. Karmiłam do 11 miesiąca ciąży i nic mi nie ubywało :( w dodatku w ciąży dużo przytyłam a z wagą zawsze miałam problem :huh: powiem wam że strasznie mnie to irytuje po prawie nic nie mogę na siebie wcisnąć.

Zdrówka dla Kubusia, niestety uczulenia to paskudna sprawa. My jeszcze nie mamy w tym doświadczenia bo ani my z mężem na nic uczuleni nie jesteśmy ani jak na razie na szczęście Czarek też nadal bez oznak uczulenia.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592224 przez Mała
Witam.
Lacrijka super sprawa czuć ruchy :lol: Nie rozpieściły cię dziewczyny tymi ruchami, ja mysślałam że z twinsami to szybciej będziesz czuła :S . Za niedługo za to nadrobią, ale bedzie disco :lol:

Studentkaaa ja w ciąży brałam na zaparcia syrop Lactulosa. Z powodu zaparć wylądowałam w szpitalu ze skurczami w 12 tc :dry: A do lekarza idź!

Vifi matko, ale się trzymają te przypadłości. Zdrowiej szybko :kiss:

A reszty nie pamietam :S
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592230 przez gosia28
dokładnie ten właśnie syrop. lactulosa.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592236 przez Lacrijka
Mała napisał:

Witam.
Lacrijka super sprawa czuć ruchy :lol: Nie rozpieściły cię dziewczyny tymi ruchami, ja mysślałam że z twinsami to szybciej będziesz czuła :S . Za niedługo za to nadrobią, ale bedzie disco :lol:


Ja przez te lożyska tak późno poczułam.. Uformiły sie na przedniej ścianie i i amortyzowały.. Ale juz lekko czuje :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592247 przez anyanka
Witam
studentkaae na zaparcia płatki owsiane są dobre bo maja dużo błonnika :) można też co dziennie na czczo pić oliwę z oliwek lub olej lniany :) i nie pij co dziennie activi czy actimela bo dietetyczka mi mówiła że za często to się je/pije to daje odwrotny skutek. Kiedyś miałam zaparcia wiec współczuję
Ilonka na anemię to tj piszą dziewczyny buraki, wątróbka, sałata, natka pietruszki, szpinak(ale nie co dziennie szpinak bo szczawiany którego powodują ze źle wchłania się wapń)
Lacrijka gratuluję ruchów :)
Mirella a jak robisz te buraki? Tak w całości pieczesz czy kroisz?
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592256 przez emka
Lacruś Ty jak zwykle z dobrymi wieściami :) Gratuluję, ja wyczułam ruchy w 5 miesiacu więc chyba podobnie jak Ty :) W drugiej ciąży podobno wcześniej się czuje.

Rozmawiałam z Wifi, Bożesz jaka ona dzielna, mówiła zeby Was wszystkie pozdrowić. Leży pod tlenem, będzie miała przetaczaną krew bo hemoglobina jej mocno spadła. Ale mówi ze jest w dobrych rękach. Wifunia zdowiej nam szybcoiutko! :kiss: :kiss: :kiss:

Sylka Jak zobaczyłam to zdjecie małego to zaraz mi sie przypomniała córka mojej przyjaciółki, ona ją kąpała w jakimś czerwonym płynie, kamfora chyba, dopytam jeśli chcesz. Dość szybko to zeszło. Ale powtarza sie niestety. ;)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592273 przez Mirella
A ten czerwony płyn to nie woda z nadmanganianem potasu?

Emka, ubiegłaś mnie, właśnie złapałam wolną chwilę i miałam się do Vifi odezwać :) Ale i tak to zrobię

Lacra, no wziełam i pozazdrościłam, a jak sobie wyobraziłam co będzie za dwa miesiące to już całkiem zazdraszczam.

Anyanka ja zawijam buraki w folię aluminiową, i wkładam do garnka do pieczenia mięsa (mam taki, to chociaz do buraków się przydaje bo mięsa nie piekę :)) wlewam odrobinę wody na dno i wkładam do pieca, ja mam kuchnię węglową to o temperaturę i czas pieczenia proszę nie pytać, stoją sobie parę godzin aż sobie przypomnę żeby wyjąć :) Ale to raczej nie jest wysoka temperatura, jak piekę ciasto to palę mocniej. Potem jak wystygną to obieram i trę, potem trochę soli i cukru, oliwy z oliwek i sok z cytryny, i co tam akurat mam w domu, jabłko, papryka, oliwki, co się trafi i ma odrobinę sensu :)

Oliwę z oliwek piłam bo na kamienie miała pomóc i potwierdzam, na zaparcia też dobra :)

Ja myślę że na staraczkach to Ilonka może dalej moderować a my będziemy donosić, jak jest dobrze to po co to zmieniać? :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592280 przez anoda89
Lacrijka gratuluje ruchów :) Zazdroszczę ale teraz to już z dnia na dzień będziesz coraz bardziej okopywana :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl