BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #612364 przez Ingrid29
dżem dobry.
Z frontu choróbskowego - jest lepiej, Artek przespał całą noc, więc i ja się wyspałam. Jeszcze kichamy i kaszlemy, ale nie jest aż tak źle.

Galeria brzuszkowa śliczna. No marta ekstra torpeda była - się uśmiałam :blush: :S mam nadzieję, że się nie gniewasz.

Ja licytuje płaszczyk w grochy, zobaczymy czy uda się go kupić.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612374 przez mesy
ferritka napisał:

AAAAa Mesy, weź Ty nie czytaj w moich myslach noo... :blush: :blush: coś Ci pokaże
byłam se w sklepie i się nie mogłam kurde oprzeć :blush: :blush:


To ja poluję na te ale najpierw musze kupić marynarę potem spodnie :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612379 przez ferritka
oooo fajowskie :)
to jak Ty na zakupy ciśniesz dziś, to wejdź do housa - nie przepadam za tym sklepem, ale czasami trafiają się perełeczki :blink: :blink:

a ja mam jeszcze pytanie, co myslicie o białych butach -konkretnie szpilkach?
a bo cyłam se w łaśnie i przechodziłam przypadkowo koło centro i se kupiłam za 29,90 śpilki białe, takie oo

no i nie wiem gdzie ja w nich mam se wyjść, czy do jeansów pasują :dry: taki troche zakup z doooopy chyba :S

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612387 przez mesy
ferritka napisał:

oooo fajowskie :)
to jak Ty na zakupy ciśniesz dziś, to wejdź do housa - nie przepadam za tym sklepem, ale czasami trafiają się perełeczki :blink: :blink:


Wejdę , wejdę :) jadę dziś do Silesi i wsadzę nosa w każdy sklep gdzie są damskie łaszki :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612390 przez emka
Martunia Brzusio nieziemski, Sie Majunia rozpychała :) :blink:

Ann Z moich wyników, nic nie wynika :) Tzn wszystko oki. Ale Wifi mi mówi ze i tak mam zakrzepicę :) Te pierwsze wyniki, które robiłam po poronieniu na to wskazywały. Kolejna próba z clexane, zobaczymy czy się uda , jak nie znikam stąd! forever!

Feri Kurcze na kimś mi sie podobają, ale sama bym chyba nie ubrała, chyba za stara jestem! :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612400 przez Ingrid29
emka napisał:

Z moich wyników, nic nie wynika :) Tzn wszystko oki. Ale Wifi mi mówi ze i tak mam zakrzepicę :) Te pierwsze wyniki, które robiłam po poronieniu na to wskazywały. Kolejna próba z clexane, zobaczymy czy się uda , jak nie znikam stąd! forever!


Chyba mi się przewidziało, co? Emka za to należy się ostre palnięcie



No ferri wyciągaj karnego jeżyka dla emki za ten tekst
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612412 przez ferritka
jeżyk B) B) B) już się robi :lol: :lol:

kartniaczek dla Emki B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612421 przez ferritka
:S :S :blush: tak se patrze na te gacie i na te buty i se pomyślałam ż eja to mam babciny gust :dry: :dry: :dry:


oo i jeszcze mi się na mózg rzuciło, że zamiast edytować to se dodałam drugiego post, jak nowicjusz jakiś :dry: :dry: :dry: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612422 przez gosiak
No umiarkowana panterka ujdzie, pomyśle nad tym czarnym albo beżowym :S chyba ze w niedziele cos wyhacze w sklepach :silly:

Ferri do jeansów moze beda pasować musiała bym uwidzieć :)

Ja se wczoraj kupiłam u chinolów baleriny za 15 zeta :S może wiosne przechodze :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612423 przez gosia28
witam się

ale miałam sna pięknego, że uwidziałam drugą kreseczkę taką bladą, ale była i się nie uroiła, no i trzabyło wstać bo budzik dzwonił :angry:

ferri no niestety u allegra se kupnij kuboty toż to może być ostatnia okazja bo w piwnicy u siory tylko ziemniaki :side:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612505 przez ferritka
Gosia, no nic szkoda że w piwnicy nie ma :dry: wielka szkoda :blink: :blink:

ale sen cudny :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612659 przez Marta M
To i ja się witam :)

gosia28, ingrid pewnie że się nie obrażam i sama się z niego śmieje ile razy zdjęcia oglądam, wogóle każdy kto mnie widział się przy mnie zatrzymywał i komentował, ale mi to nie przeszkadzało ;) wręcz przeciwnie :)

iwonta Ty już do połówki dochodzisz, wow :):)

ferritka dziękuję :blush: :blush: A tym spodniom też bym się nie oparła ;)

Brzuszki Duśkowe :lol: :lol:

właśnie co z meldunkiem? Mam się sama dopisać do staraczek czy mnie iwonta wpiszesz?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612674 przez Dave
Dobry, dobry :laugh:

Ja dopiero teraz, bo jakaś dziś niezorganizowana jestem. W głowie tylko mi się telepią odwiedziny nietopery. Ale mam na to nerwa :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie nadrobiłam Was i wybaczcie już tego nie zrobię. Ale widziałam tu niezłe zakupy. Dość odważne niektóre :silly: Jak ja bym se po sklepach połaziła :cheer: :cheer: :angry: :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612677 przez Marta M
Dziewczyny na większą polewkę ze mnie to wstawię Wam jeszcze jaki brzuch miałam już po porodzie, to było miesiąc po rozwiązaniu (zdjęcie), mama jak mnie zobaczyła płakać jej się chciało, chciała mnie po lekarzach wysyłać że chyba coś mi w brzuchu zostało, ja wogóle na to nie zwracałam uwagi bo byłam zaabsorbowana Mają, mama cyknęła mi fotę brzucha i to jedyna jaką mam, ale fakt jak teraz na to patrzę to jestem przerażona, że z takim czymś mnie ze szpitala wypuścili, została wielka szpiczasta góra, przy poruszaniu się ten szpic latał z jednego boku na drugi :ohmy: :ohmy:

Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612690 przez ferritka
Martunia :kiss: wybaacz, przepraszam ,ale powiedziałam przez śmiech " kurka rurka" :blush: :blush: :lol: :lol: bo taki stożek to nawet smieszny ale straszny! hahahahaha dobrze, ze podczas poruszanie nie przewędrował Ci na plecka :kiss: :kiss:

dobrze, że sobie poszedł już, ale na swój sposób cudny był :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

patrzcie na tego :lol: za wiela to go nie rozumia ale jest fest cudny :lol: :lol:
!

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl