BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #612721 przez pani_p
Marta rzeczywiście smieszniutki ten brzuszek miałaś :-) dosc taki nietypowy :-)

Byliśmy z kompem u fachowca i cale szczęście zasilacz szlag trafił a nie kompa :-) wieczorkiem będzie spowrotem bo jeszcze jakąś baterie z biosa nam wymieni :-) mąż normalnie z radości skacze haha :-D
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612738 przez Lacrijka
Tradżedy !!!!! Nie ma nigdzie zielonych jabłków :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Cóż Ci ja teraz bidula poczne :( :( :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612744 przez DoMI*
co u was?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612756 przez Marta M
fakt, śmieszny ale straszny :)

Wiecie co? Ja czasami z braku czasu nie mogę poczytać wszystkiego co na staraczkach więc odwiedzałam staraczki meldunek a tam nic się nie dzieje, iwonta ma uaktualnić ale póki co ja taką prowizorkę zrobiłam i możecie się dopisać bo ja nie ogarniam wszystkich:

www.zapytajpolozna.pl/54-planujemy-ciaze.../Page-19.html#612755
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612761 przez Marta M
Dziewczyny a agnessa od nas odeszła? Usunęła konto czy jak?
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612766 przez ferritka
Martunia :kiss: :kiss: :kiss: wreszcie meldunek sie uaktualnia, dopisywać sie dziewczęta śmiało B) B) B)

dodałam od siebie groszki i fasolki i imiona, ale nie wiem czy to było praktykowane :blush: :blush: jesli nie to niech nastepna która skopiuje niech usunie :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612772 przez Mirella
Lacra, bo się zapytać wczoraj zapomniałam, co Ci się w lapa stało? Bo jakby co to my z Ilonką poradzimy, nie Ilonka?

Marta, Maja to chyba sobie leżała u Ciebie w brzuchu na wznak, zamiast się kulturalnie w pozycji płodowej ułożyć :lol:

Dave, nerwuj nerwuj, może urodzisz :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612776 przez gosiak
Marta no brzuszek śmieszny :laugh: i co tak zaczęło samo znikać to szpiczaste? Jak jest teraz? :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612859 przez iwonta_kg
Martusia dziekuje ci że mnie wyręczyłaś w meldunku. Ja jakos nie mialam natchnienia na to. 10 kwietnia jade na wizytę i mam nadzieje ze poznam płeć maluszka!:) to bedzie juz 19 tydzień. Jak ten czas leci...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612902 przez sylwus136
Bryy kobitki :)

Marta normalnie wyglądasz jak byś jeszcze nie urodziła dzidziolka :D Kiedy Ci się zrobił normalny brzuch??

Feri buty fajne choć nie wiem do czego mogły by pasować. Mi się kojarzą np. z baiałą koronkowa sukienką. A spodenki w panterkę też super choć nie mój gust bo wydaje mi się że wygladałabym w nich jak beczółka :D

Dave a na ile dni przyjezdzają?? Powiedz im że Ty jesteś już na końcówce, że musisz odpoczywać i leżeć i jak coś chcą to niech sami sobie biora i robią

Ja mam dylemata. Kapi 13 kończy 3 latka ( imprezę ma 11 bo tylko tak gościom pasuje) i muszę mu zamówić torta ale nie wiem jaki smak?? Macie jakiś dobry sprawdzony??
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612908 przez mesy
Pacz na melduneczek i jestem wpisana :P i to na Dodatek pod moja siódemeczką :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612941 przez GwenB
Marta hehe faktycznie nietypowy brzuszek, mało kto może się takim pochwalić :) A właśnie ja tez jestem ciekawa jak zaniknał? tak stopniowo gubiłas tego szpica czy jak? ;) ciekawe :huh:

Widzę, że tutaj zakupowo się zrobiło :D ja legginsow panterkowych nie nosze, zle sie ogolnie w panterkach i innych dziwnych łatach czuje :P wole popatrzec u kogos jak fajnie zestawione z innymi ciuchami :)
Też właśnie obczajam allegro. Coś by se mozna sprawic nowego, bo sie juz w moje spodnie nie dopinam w brzuchu :/
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612947 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Lacra, bo się zapytać wczoraj zapomniałam, co Ci się w lapa stało? Bo jakby co to my z Ilonką poradzimy, nie Ilonka?


A spadł mi ze 3 razy i sie monitor rozkleja..jak go otwieram i zapomne przytrzymac to mi wszystko z niego wylatuje i teraz czasem sie gasi sam..pisze dokumenty a tu sruuu gasi sie bez zapisu.. jak tak jeszcze raz mi zrobi to spadnie 4 raz haha.. Musze go wyczyscic i zaniesc do jakiegos serwisu, moze mi poklajstrują bo go szkoda, fajny jest i duzy i juz sie przywiązałam.. Ino nie mówcie eMkowi mojemu osobistemuu hihi
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #612993 przez Mirella
jak go masz dwa lata to może właśnie trzeba wyczyścić, może się grzeje i dlatego gasi? My z Ilonką dlatego swoje czyściłyśmy, lapy tak mają niestety. A jak Ci gaśnie sam monitor bo porozwalany i nie chesz stracić dokumentu to dajesz Ctrl+s i się zapisuje. Monitor to pewnie się da przylepić, ale głowy nie dam, ja swój tylko wybebeszyłam cały, monitora nie ruszałam. Weź sobie zainstaluj jaki programik co temperaturę procesora sprawdza i zobacz czy aby na pewno się nie grzeje, bo to gaszenie to mi właśnie tak pachnie. Mój znajomy informatyk mówi że czyści lapa raz na pół roku ;)

Możesz jeszcze na jutubie poszukać swojego modela i zobaczysz co oni tam wyprawiają z monitorami, może Cię natchną jakoś :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613034 przez gosiak
Lacra moze też być że od monitora odkleja się taka tasiemka, nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa, ale jak mi tak gasł i emek dał do znajomego co naprawia to mówił ze ta tasiemka własnie moze sie odkleja, no ale u mnie to nie było to :S

A co do czyszczenia to mój kiedyś się za to zabrał bo lapek się grzał :S a mamy go z 6 lat (nigdy nie czyszczony)po odkręceniu masakra na tym wiatraku to był filc z kurzu normalnie :blush: :blush: a grzal sie czasami tak ze jak go na golych nogach trzymalam to mialam poparzone nogi :S :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl