BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612075 przez Lacrijka
A bo na czarno jak sie czlowiek ubierze to jakos wygląda, nastepne zdjęcie Wam dam w kolorach to uwidzicie.. Ale nie narzekam żeby nie było.. Kocham busia i jego zawartośc ! :kiss:

Martusia, bo Ty chudzinka jestes i bylas to Ci brzucha wysadziło.. Śliczny jest.. Urodzilaś Majora i "kulka" poprostu odpadła.. Śliczna mama :laugh:

A zdaje mi sie, czy matki naszej Mirelli dziś nie było :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612081 przez gosiak
Lacrijka napisał:

gosiak napisał:

No i kupiłam plaszczyka za 46 zl :silly: ciekawe czy odwaze sie w tych groszkach wyjść :silly:

Lacra ja bym się cieszyła z cyfrówki :woohoo:


Poka, poka :laugh: :laugh: :laugh:

A tableta by chciała dostac ?? idziemy w weekend po polsat cyfrowy i tam dawają po zecikuuu :laugh: hihi


Taki o B)
allegro.pl/show_item.php?item=3134326623

A przy jakiej ofercie polsat daje te tabletki??? Bo kcem zrezygnowac z polsatu i nowa umowe u nich wziąć, bo dla nowych klientów mają lepsze oferty jak dla starych :angry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612082 przez Dave
Marta-tylko brzusio Ci wysadzilo i tyle.

Lacra-tak to jest. z ranca to jeszcze jako taka figura, ale z czasem to bembenek tak wywala, ze szoj. wiec luzik:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612085 przez anoda89
Pani gratuluje :) Orzeszek cudny :kiss:

Dave weź Ty jeszcze raz te wariacje nagraj i pokaż tu nam :lol:

Marta M ale piłkę miałaś albo jakbyś arbuza połknęła w całości :lol: Śliczny :)

Lacrijka nie narzekaj bo super wyglądasz :)

Insomnia to kiedy działasz z drugim maluszkiem ;) :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612090 przez Insomnia
Anoda jak Wy wszystkie będziecie z brzuszkami, mamusiami a ja się wtedy wezmę za drugie :lol: a tak na serio to marzy mi się różnica 2 lat między dzieciaczkami :blush:

A kiedy ruszacie ze starankami :unsure: znajoma zaszła w ciąże 4 miesiące po cesarce :S

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612093 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacrijka napisał:

gosiak napisał:

No i kupiłam plaszczyka za 46 zl :silly: ciekawe czy odwaze sie w tych groszkach wyjść :silly:

Lacra ja bym się cieszyła z cyfrówki :woohoo:


Poka, poka :laugh: :laugh: :laugh:

A tableta by chciała dostac ?? idziemy w weekend po polsat cyfrowy i tam dawają po zecikuuu :laugh: hihi


Taki o B)
allegro.pl/show_item.php?item=3134326623

A przy jakiej ofercie polsat daje te tabletki??? Bo kcem zrezygnowac z polsatu i nowa umowe u nich wziąć, bo dla nowych klientów mają lepsze oferty jak dla starych :angry:


My bierzemy ten abonament za 49,90zł w tym jest 3gb neta i tabletek :) ale to sobie chyba zostawie bo mi sie lapek sypie a boje eMkowi powiedziec bo mam nowy od 2 lat i zepsułam :dry: On mi go dał i chyba drogi byl :( bbboje sie :side:

Ciekawe czy Kwosia se licytła jakis :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612101 przez Dave
Anoda-wczoraj nagralam,ale co jak tu mi sie pokazac nie chce. nie umiem:-(

ide spac:-P dobranoc babolce:-):-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612103 przez gosiak
To tani ten abonament, ja place za samo tv 57zl i to jeszcze blokuja programy jak im sie podoba :S
To musze emkowi o tej ofercie powiedzieć bo i tak musimy z tym porzadek zrobić :cheer: no to Ty do laptowów masz taka reke jak ja...ja mam zakaz na emka lapka siadac a o sciaganiu obrazkow i emotków to juz w ogole :blush: korzystam tylko jak mam cos druknąć :dry:

No kwosia coś w kulki leci :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612113 przez Mirella
Ktoś tu o mnie pytał? Jestem jestem, nasmarowałam posta i jak wysyłałam to forum padło, w ogóle mam dziś dzień obijania się, nic tylko w diamenty pykam, ale coś mi się widzi że rano pisałam, a może i nie, może nie tu. Jak ten śnieg nie przestanie padać to ja się nigdy nie dobudzę. Nawet nie wiem co tu nawypisywałyście, wiem tylko że Pani ma piękną fasolkę, poza tym czarna dziura

Ja mam takie zdjęcie z ciąży, to jakoś połowa była

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612123 przez gosiak
Mirella a gdzie druga Duśka? :laugh:

Dobranoc :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612125 przez gosia28
Mirella he to byliście równocześnie w ciąży :lol:

pani gratuluję strasznie- cudne zdjęcie maluszka :kiss:

Marta normalnie śmiać się zaczęłam jak zobaczyłam Twój brzusio- sory nie obraź się, ale mega fantastyczny, takowego nie uwidziałam nigdy, zazdraszczam piszę się na na taki :)

wszystkie brzuszki fantastyczne, które tu się pojawiły :) ja swojego niestety nie sfotografowałam i nie mam pamiątki, ale może lepiej...

co miałam pisać :huh:

ja na komunię chrześnikowi kupiłam rower górski za coś ponad 700 zł, jakieś 760 z dodatkami i wcześniej się zorientowałam w sklepie jakie i za ile, potem zabrałam młodego i kazałam wybrać- wybrał jaki chce i gotowy prezent był. U nas zawsze też na topie są łańcuszki złote z medalikiem taka klasyczna kompozycja dla chrzestnych.

A co do chrztu to zależy- od rodziny jaka wysokość ceny prezentu grasuje między najbliższymi- u nas jako chrzestni dajemy 5 stów i jakiś drobny prezent, 300 zł jako goście i uważam, że git.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612126 przez gosia28
ferritka napisał:

Mała a takie klapki miałas? :blush: :S bo 41 to rozmiar mojego starego to bym mu takie na wyjazd od Ciebie odkupiła :blush: :blush:


o ferri, ale się ich nasprzedawałam na targach swego czasu, aż popatrzę czy takie mi gdzieś nie zostały, bo 41 to jednak mniej chodliwy numer był więc jak coś to i cenę Ci zrobię po promocji :lol: i wszyscy będą zadowoleni bo to jednak już kultowy słabo dostępny produkt :lol: :blink:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612131 przez gosia28
a tu macie jeszcze Chodakowską na koniec :) super :)

www.facebook.com/photo.php?fbid=46864761...91348&type=1&theater

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #612133 przez Mirella
gosia28 napisał:

ferritka napisał:

Mała a takie klapki miałas? :blush: :S bo 41 to rozmiar mojego starego to bym mu takie na wyjazd od Ciebie odkupiła :blush: :blush:


o ferri, ale się ich nasprzedawałam na targach swego czasu, aż popatrzę czy takie mi gdzieś nie zostały, bo 41 to jednak mniej chodliwy numer był więc jak coś to i cenę Ci zrobię po promocji :lol: i wszyscy będą zadowoleni bo to jednak już kultowy słabo dostępny produkt :lol: :blink:



Gosia a 39/40 gdzieś nie masz?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #612136 przez gosia28
kurcze blaszka trza by się podpiwnicować u siostry, nie wiem ,nie wiem, bo to kultowe sprawy być może są, nie obiecuję, bo te perełki mogła zaprzedać :lol:

dobranoc

się powtórzyłam kultowy-kultowy sory późno już

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl