BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613552 przez Mała
Dla mnie najgorszy ból to jak po urodzeniu łożyska jeszcze macice nadusili, oj pikuś w porównaniu z porodem :dry:
Sylka ja też tak myślałam, każdy skurcz to bliżej końca :lol:

To ja byłam szczęściarą i mi się krzyżowe nie trafiły :blush:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613555 przez sylka
Oj tak jak poożna wyciskała brzuch by wszystko wyleciało po porodzie. Co chwila przychodziła na poporodową i mnie maltretowała :( To byłookropne, sam poród to pikuś w porówananiu z tym.

Dave mąż żyje?
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613558 przez Agusia83
Oj to prawda Mala...kosmos...podczas parcia...a trwalo to 2h...ciagle mowilam do meza i poloznej...."robie kupe!"...a oni, ze nie :silly: az w koncu wykrakalam...haha...
D. pamieta jeszcze jak zapytal, czy moze pojsc na papierosa, a ja sie udarlam, ze nie...no bo kto by mnie masowal? A skurcze byly co 2 minuty, tyle, ze trwaly ponad minute i odpoczynku bylo gowno :silly: ...polozna machala do niego zza moich plecow zeby poszedl a ona ze mna zostanie....hahaha...

odnosnie partych to byly dla mnie wielka ulga...ale najgorzej jak juz je mialam a oni nie pozwolili mi przec...

naciskanie brzucha faktycznie bylo okropne...na drugi dzien jak byl obchod jeden z doktorkow chcial mi zapodac taki bol dla relaksu....odrzucilam mu reke 2 razy...powiedzialam, co o tym sadze i sie odchrzanil...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613561 przez ferritka
słyszałam, ze są takie zestawy do domowej lewatywy żeby sobie ją bachnąc jak wody odejdą... tylo jak ja już kiedyś te wody nazbieram i one mi odejdą to razem z nimi odejdą mi zmysły pewnie ...no i nie wiedziałam, że można w szpitalu zażądać :lol: :lol:

Dave :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613563 przez Mała
Ferri co szpital to obyczaj, ja rodziłam w dwóch różnych i w pierwszym dawali lewatywę, a w drugim nie

A z tym naciskaniem to jak urodziłam Kamila to nie robili tego i połóg miałam dłuuuugi i mega obfity, a z Olcią nadusili i połóg lajtowy

Wystraszymy dziewczyny i jeszcze nam nie zatestują :S
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613564 przez madziaska
Feri, mi wody same nie odeszly. Polozna przebila worek na porodowce :P

Partych to nawet nie czulam, tak krzyzowe daly mi po dupie. Nawet przeciecia nie czulam, a mam blizne do poslada ;) Swoja droga to nie wiem dlaczego babki na filmach tak sie dra podczas parcia :P I upocone cale... hehehe
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613567 przez Agusia83
Ferri, ja mialam taki zestaw, kupilam go wlasnie z mysla o tym, ze sama sobie go zapodam...ale tak sie nie stalo...teraz to juz zarzadam oczyszczonka...ponoc przyspiesza porod...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613570 przez Mirella
Dziewczyny dosyć, bo się nam staraczki wystraszą. To się fajnie po porodzie opowiada, jak już się ma szkraba przy sobie, ale jak się dopiero na niego czeka to takie opowieści dziwnej treści paraliżują na amen, nie pamiętacie?!

Dave, pamiętaj że masz wałek :lol:

A no i zapomniałam, dlaczego my tak rzadko Lenkę widujemy jak ona taka pięęęęknaaaa??????????????????????
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613571 przez madziaska
Ja taki zestaw sobie kupilam jak wyszlam ze szpitala. Kupa po porodzie to dopiero KOSMOS :P hehehe. Nie przydal sie, mam go w szafce ;)

Masz racje Mirellka, koniec z opowiesciami ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613577 przez ferritka
no to kolejne nurtujące mnie pytania zadam innym razem :blush: :blush: :S żeby za duzo w jeden dzień nie przyswoić, a mi się już zebrało z milion takich nowych :lol: :lol: :lol: :lol: - o to co dzieje sie po urodzeniu dziecka jeszcze Was kiedyś zapytam :dry: już troszku wiem, ze naciskają wyciskają :) :) :cheer:

Agusia, jesteś boska :lol: :lol: się uśmiałam, choć pewnie ci wtedy do śmiechu nie było :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613580 przez Agusia83
haha...moj sie przeterminowal :blink:

ktora najszybciej bedzie testowac?

Ferri i Marta maja owulki wiec dzialaja... :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613586 przez ferritka
przeterminowany, to może szybciej by zadziałał B) B) :lol: taki expres :lol: :lol:

yyy, chyba Monia z Gosią :S :S

no własnie ja chyba dzisiaj nie podziałam, bo czekam i czekam a A dopiero do łodzi dojeżdża :( :( a jestem już jak tykający granat bez zawleczki :dry: :dry: :angry:

no właśnie ja też lubie wszystko wiedzieć :blush: :blush: :S

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613587 przez Mała
A ja to jestem właśnie z takich co to wszystko wolą wiedzieć, mama mi opowiadała czego się mogę spodziewać :S
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613588 przez Agusia83
haha...Ferri, byle by mi dupska nie rozwalilo :silly: bo jakby sie okazalo, ze sfermentowalo, czy cus :silly: ?
Ferri, a jedzie autem?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja tez wszystko chcialam wiedziec....

No to trzymam kciuki za Monie i Gosie :lol:

Anoda, wy czekacie do czerwca?
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613592 przez Mała
Ferri ćwiczysz jeszcze?

U mnie dzisiaj był właściciel po czynsz i stwierdził, że zmizerniałam. Jaka ja byłam szczęśliwa :blush:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl