BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #613633 przez Agusia83
haha...Mala, mojemu tez by sie przydalo...niby dobrze wyglada, ale brzuszek mu spory urosl...jak go poznalam wazyl jakies 90kg...a po 7 latach 112 :laugh:

Dzieko chce mi pipka wyjsc :blink: gmera i gmera...a uczucie dziiiiiiwneeee....

ja tez jakos nie przepadam za szminkami, ale mysle, ze dlatego iz nie mam jakiejs do siebie dopasowanej, a czerwone zawsze mi sie podobaly....
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613636 przez Mała
Agusia mój 106 przy 170 cm, ale ciśnienie mu skoczyło i w końcu miałam okazje się wziąć za niego, bo wcześniej mnie nie słuchał
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613640 przez Agusia83
dobrze, ze sie za niego wzielas...jednak to prawda, ze facet to glowa rodziny, ale zoa to szyja, ktora kreci glowa :laugh: brawo :laugh:
Moj ma 194cm...i moze tego tak nie widac, ale brzuszek wyglada jakby mial ciazowy...sam sie smieje, ze jest juz 70 miesiecy przy nadziei
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613642 przez ferritka
a oglądałyscie kiedyś trinny i susane? no to mój stary jest kręglem :S :S :blush:
i kiedyś się na to na mnie obraził, a to prawda jest, bo ma masywne nogi i pupkę i brzuszek zaczął mu sie pokazywać a małą głowe... i ma straszną tendencje ,pomimo ze duzo ćwiczy ,bo gra te swoje sparingi 3 razy we tydniu i czasami ciśnie jeszcze na qube balla ( czy jakoś tak, no po naszemy " bala w rąbie" )

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613643 przez gosia28
Mała mój ma 116 przy wzroście 184 a startował do ślubu z wagą 102, problem z ciśnieniem jest a i z ćwiczeniami też :angry: ni jak go zagonić. Z aktywności fizycznej to tylko narty go interesują, a niestety raz że sezon, dwa to czas, trzy to koszt zabawy.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613648 przez sylka
Mój od czasu ślubu tez przybrął na wadze. Ma 182 cm i wazy 80 kg a przed ślubem o 10 mniej :P Pytanie z wiekiem przyszło czy małżeństwo mu służy :P :D
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613651 przez Mała
Ja swojemu trochę nie fair, ale nagadałam, że dzieci to ojca potrzebują baaardzo długo i że nie o sobie się teraz myśli tylko o nich i co by to było, gdyby go z nami nie było :S Poskutkowało to najważniejsze :blush:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613653 przez Agusia83
Gosiu,, to wiecej szeksu...podczas tego rytulalu spala sie spooooro kalorii :laugh:

A ja to sie nie obrazam jak slysze, ze jestem grubasem, albo malym spaslaczkiem :silly:

ja pierdziele...niech ktos wezmie ta zgage ode mnie...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613657 przez sylka
Agusia współczuję miałam od 3 mies do końca ciąży całymi dniami.

Mój też ma nadciśnienie i na tabsach leci :( Musi iśc do lekarza bo oststnio rośnie mimo leków i coś mu nie po drodze
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613659 przez Mała
Mój jeszcze nie ma leków, ale lekarz powiedział, że musi uchuść i dieta

O ja tez miałam zgagę , fuj :P
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613660 przez Agusia83
Sylka, pewnie stres sie do tego doklada....niestety w dzisiejszych czasach, chyba nie ma czlowieka, ktory by sie nie stresowal....

a mnie od kilku dni tak meczy...idzie zwariowac....zjadlam juz z 7 rennie...zaraz ide po mleko...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613661 przez studentkaae
joł, joł :)

ale żeście napisały, prawie godzinę Was chyba nadrabiałam, żeby się ogarnąć co na tapecie :)

ale jak czytałam te Wasze opowieści porodowe to mnie zmroziło z lekka, żyły mi się zacisnęły i blada chyba się zrobiłam... :( ale wiem, że dla takiego małego skarbusia to wszystko idzie przejść i tego się trzymam :)

Ferri - no to szykuj się Sis, żebyś powitałą A jak należy - te dopinki, szpilki i inne włóż i bedzie magia na Exicie :silly: :lol:

Agusia - agentka z Ciebie nieziemska, hahaha - no proszę... nad wanną - hmm, niech to szlag trafi, a ja też akurat prysznica ino mam :)

ale powiem Wam, że mi to D zakazał już świecy robić, bo krzyczy,ze jak ma się udać to sie uda bez takich kombinacji alpejskich... hmm, no nie idzie mu tego przetłumaczyć.

Mesy - jak dzisiejsze zakupy??? pokazuj co żeś upolowała??

a ja se torebkę kcem kupić i nie wiem jaką - no problem mam jak ulera :( może taka?
moda.allegro.pl/zarka-shopper-david-jone...-tm-i3120252654.html

nooo, walka o grudzień 2013 musi być - nie ma to tamto Laski :) sie spinać i do roboty :)

aa, no i o tej niespodziance była mowa przy porodzie... ja też mam stracha przed nią. ale lewatywę to ja se robiłam ostatnio - jak do proktologa szłam na tą rektoskopię. okropne uczucie - nie lubię strasznie, ale dałam radę. ale czy p[rzed porodem umiałabym sobie ją zrobić jak bólem juz bym miała - no pewnie nie.
o takie cosik miałam:
rectanal.pl/
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613662 przez sylka
Agusia mi w szpitalu dawali na zgage controloc w kroplówce a później w tabsach.

Mała zgadza się stres też robi swoje.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613663 przez gosia28
Agusia a z tym to nie jest tak źle ;) taki sport uwielbia :blush:

Mała kurcze Twoje argumenty nie podziałają bo gniazdo puste :( i mi się chłopina podłamał po ostatniej stracie mówi, że po co dla kogo. Wiem, że ja, że dla mnie, ale to inna bajka, nie ma motywacji.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613666 przez anoda89
Mi tam nie przeszkadzają takie opowieści też lubię wiedzieć co i jak, zresztą tak mnie cc czeka.

Agusia no tak planujemy a jak wyjdzie to się okaże
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl