BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #613676 przez gosia28
Agusia mnie renigast w tabsach podawali w szpitalu na zgagę i pomagało.

studentka co tak późno? Chwal się jak minął dzień :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613681 przez sylka
Ja nie miałam lewatywy, ale powiem Wam że jak przez mies. leżałam plackiem to wcale mi sie nie chciało :P Dawali mi nawet syropek na poruszenie ale nic. W jelitach zabulgotało, brzuch twardniał i tyle. Po co mi dawali nie wiem jak mnie nie cisnęło wcale i nic nie bolało. Później wylewałam i otwarcie mówiłam położnym bo tylko skurcze to powodowało.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613682 przez Mała
Dobranoc babeczki :kiss: Miłych nocy :S :evil:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613684 przez sylka
Na zgage jest jeszcze takie mleczko też miałąm w szpitalu je www.i-apteka.pl/product-pol-2632-GELATUM...ci-mleczko-250g.html
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613685 przez Agusia83
dziewczyny bedzie dobrze...kazda z Was groszka bedzie nosic...albo i nie jednego...trzeba myslec pozytywnie..lus blus i bzykanko...nasze motto :laugh:
wiadomo, spinka jest...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A seks jest cudny :laugh: tyle, ze wyciagam te informacje z daleko zakodowanych czesciach mego mozgu...bo obecnie to celibat jak sie patrzy....
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613687 przez studentkaae
Gosia, a bo na spotkaniu z koleżanką byłam na mieście i mi zeszło, a potem Was nadrabiałam tyleee czasu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tak poza tym to głowa mi pęka... migrena jakaś czy cosik mnie dopadła :( jak nie urok kto s... jak to mówią :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613689 przez gosiak
Kurcze widze nie tylko mojemu od ślubu się przybrało :silly: najgorsze ze moj em po pracy nie ma na nic siły, ale coś wspomina ze na basen zacznie chodzić, dobre i to :blink: a i też ma problem z ciśnieniem więc staram się go nie wkurw... :S

Lewatywke też mialam przed hsg i myślałam że chlusne babce zanim mi skończyła wlewać, dobrze ze to było pozno na szpitalnych korytarzach nikogo nie było więc wypięta do przodu z zaciśniętymi pośladami leciałam na posiedzenie, ale powiem Wam że czlowiek się o niebo lepiej jakoś czuje :laugh:

Studentka ładna torebka :blink:

Mesy chyba utonęła w tych zakupach :lol: mnie ten raj w niedziele czeka emek już się boi :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613690 przez Agusia83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613695 przez ferritka
Agusia, to teraz będziemy swoje foty Twojemu emkowi podsyłać niech nam z rysów czyta co tam u nas w groszkach i fasolkach słychać i czy w ogóle coś B)

Mesy pewnie szaleje teraz w lemoniadzie albo jakiejś innej pomarańczy :lol: :lol: :lol:
liczę, że jutro z rana zasypie nas wyhaczonymi cudeńkami :lol: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613702 przez gosia28
noooo też był se Tajlandie zaliczyła, kurcze a my niebawem 6 rocznica ślubu i narazie to se kupimy ale chyba atlas co by chociaż palcem tam pojechać.

studentka torebka fajowska

gosiak widać co szpital inaczej- ja przed hsg nie miałam nic.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613703 przez studentkaae

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mówicie, że oki ta torebka - to se chyba zamówię.

oki, idę pod ten prysznic.... umyć głowę może... :silly: i lulu, bo mi pęknie ten łeb chyba :(

dzięki Gravity - spróbuję i tego
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613704 przez Gravity
studentkaae jak nie chcesz barc lekow to kompres zimny na kark i brzuch .wiem ze pomyslisz na brzuch:(ale naprawde dziala ja sie meczylam z migrenami ponad 10lat:(((i braklo lekow bo nic nie dzialalo.I dobrze tez pomoczyc stopy w dobrze cieplej wodzie.jak cos chcesz o migrenie wiedzic smialo pisz.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613706 przez Agusia83
Ferri, nie ma sprawy...ale wiesz, w pracy mialam pacjentke, ktora zajmuje sie czytaniem z run...i ona w wakacje przepowiedziala mi synka w ciagu 3 lat....jak do niej w pazdzierniku dzownilam, ze jest w ciazy, to skakala z radosci....w ogole powiedziala: ma pani core, ale to caly tata...blondynka...a synek bedzie mial ciemne wloski i bedzie bardzo do mamy podobny....wiec kolejny szok byl jak sie dowiedzielismy o plci...teraz czekam na porod....blondyn, czy czarnulek?
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613709 przez Gravity
dziewczyny co do wagi moj Mis jak go poznalam wazyl 72kg a teraz to konkretny chlop 95:)))dobrze gotuje i tyle:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #613711 przez ferritka
oby ze skóry czarny nie był Kochana, bo jakby emek tolerancyjny nie był to cięzko się będzie z tego wytłumaczyć B) B) :kiss: :kiss:

wczoraj w nocy spać nie mogłam to na ezo oglądałam wróżba Zefira :lol: :lol: tak mnie wciągnął że chyba go z godzine oglądałam, i wszystkim mówił to samo ,że oczyszczenie musi zrobic, i wszystkim mówił że widzi w kartach masakre, tragedie i samo zło... muszę Wam zleleźć tego Zefira, śmieszny gość :lol: :lol:

ale chciałabym spotkać taką prawdziwą co to widzi i wie i mi mogłaby powiedzieć co mnie czeka, dlatego zazdroszczę, że Ty trafiłaś i się sprawdza :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl