BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 tygodni temu #613757 przez Dave
witam.
oj,ciezki dzien i weekend sie szykuje.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613780 przez Ingrid29
cześć laseczki, ale żeście wczoraj naskrobały.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Licytuje dwa płaszczyki, mam nadzieję, że się mi uda wygrać obie licytacje.

Dziś o 3 rano wrócił mój M ze szkolenia i teraz odsypia. A my z małym urzędujemy od 6 30 :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613791 przez studentkaae
Witam się sobotnio :)

wiecie co jest najgorsze? kłaść się i obudzić z bólem głowy... masakra :(
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613797 przez MoNiaaa
studentka znam to alw przewaznie taki objaw mam jak za dluo pospie :P

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613800 przez Agusia83
Dzień dobry. My mieliśmy pobudke o 6. Cudowna godzina w sobotę.

Dave,dobrze,ze mąż wrócił.

Studentka a mozeszcos wziasc na ból głowy? Spróbuj umyc włosy chlodna woda,mnie to czasami pomaga.

Ferri,jak u Ciebie?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613815 przez studentkaae
Agusia no niby mogę wziąć tabletkę, ale nie chce tych tabletek tyle brać, choć nie mam wyjścia i chyba zaraz coś łyknę, bo beznazdiejnie się czuje. mnie głowa w sumie dosyć często boli, nie wiem czemu, może to migrenowe, a może to wiąże się z ciśnieniem, ja z tych co raczej wyższe mają.

Moniaa - no u mnie to tak nie działa, że jak pośpię dłużej to to jest powód.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613833 przez ferritka
bry :lol:

A wrócił!!!!!!!!!! B) B) B) :lol: :lol: :silly:
no i mnie już zdązył zmartwić, bo w pon wyjeżdża znowu na 10 dni , i ja rozważam zy by na ten czas nie spakować leonka i pocisnąc do mamy :dry: nie lubie tu sama w wielkim domu siedzieć no i to palenie w piecu... hmmm no więc rozważam...

Sis, mówisz ,że Cię głowa boli, hmmmmm, no może cisnienie spadło, kawkę sobie dobrą zrób kochana :kiss: :kiss:

Dave, jesteśmy z Tobą, jak Cię wkurzą to dajesz znaka my po Ciebie wpadamy i zabieramy na ciacho i herbate odstresowującą :blink: :blink: :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613917 przez iwonta_kg
Hej:)

Wrzucam wam mój brzuszek dopiero dzisiaj i juz tłumacze sie dlaczego:) wczoraj zaczelam ogladac sage zmierzch i jak pokazały sie końcowe napisy to ulotnilam sie do snu razem z nimi hehe ale juz pokazuje domek mojego malenstwa:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #613925 przez Gravity
gosia28 napisał:

Gravity u Ciebie dobrze gotuje, a u mnie dobrze je hihi, jedyne co mu dobre wychodzi to spaghetti, ziemniaki umie ugotować czyt. wie że trzeba wody nalać do garnka bo niektórzy z tego co wiem to zapominają :laugh: i herbatę czy kawę zrobi ot całe umiejętności.



Wiatm Was dzisaj w ten sloneczny poranek ,dzis troszke lepiej sie czuje wiec moze wiecej Wam klikne:)a Wy Dziewczyny jak sie czujecie dzisiaj?


gosia28 moj to nawet frytkow na poczatku nie zrobil:(potrafil olej zjarac:))wracam z pracy a tu alarm wyje,nie wieddzialm u kogo na mieszkaniu wchodze do siebie a oj ze scierka i okno otwarte wietrzy.Myslama ze padne ze smiechu :lol:
ale pomalu sie nauczyl,jajecznice zrobi,ziemniaki ugotuje nawet i lazani:P
Laseczki co do wrozb ja niewierze chodz mojej bratowej sie sprawdzaja:(dokladnie wszytko.
Dave czemu ciezki Laseczka? pislam Ci co do tesciow zrob jak napisalam ;) i sobie dychniesz bidulko.
studentkaae ja to znam klasc sie i budzic z bolem okropienstwo ja do tego mialm swiatlowstrent i wymioty,koszmar:(

Agusia83
dobrze pisze studentkaae wez umyj glowe chlodna woda tylko nie zimna albo kapiel w wanie w letniej wodzie.
iwonta_kg sliczny domeczek i brzusio rosnie.:P

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #613937 przez Gravity
studentkaae a co Ty wogule bierzesz na bol glowy jakie proszki?


a tu na polepszenie Wam humoru pogoda u mnie:)teraz.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #613938 przez Marta M
Dołacze swoje do wczorajszego ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lenka ale panienka duża z Ciebie a jaka piękna :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613949 przez Marta M
iwonta genialny brzuś i widzę pępuś już na wierzchu :) Mamy takie same drzwi, kolor tylko jaśniejszy ;)

Aguś jest jeszcze taka możliwość żeby było czarne jak w historii z Anny Wesołowskiej, że mąż kochał się wcześniej z kobietą która wcześniej kochała się z czarnym i on nasienie czarnego wydobył z kochanki żeby przenieść do swojej żony, strasznie zawiłe ;) No ale u Was i ten scenariusz odpada więc czekamy na czarne włoski ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613955 przez ferritka
Martunia!!! ale jak wąchanie!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :angry: no to to mi sie bardziej nie podoba chyba od niespodzianki...yyyy albo na równi tak samo bardzo mi się nie podoba :dry: :dry: :dry: :dry:

Iwonka, czad brzusio, dziewczyno jak Ci to leci szybko B) B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #613963 przez Marta M

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 tygodni temu #613967 przez Mirella
Marta pierwsze słyszę, nikt nic nie wąchał.

Jest szaro buro i ponuro, mam dosyć. I mąż się właśnie ulatnia i wróci wieczorem, a kiedy będzie moja kolej na ulotnienie ja się pytam??????????
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl