BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #60954 przez Asik
:0 skok nie oznacza dnia owulacji :) ona jest po skoku :D zobacz kiedy ja zaszłam :) w piątek 12 listopada :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60957 przez Marta M
Nikusia popieram kalendarzyki, bo dobrze znac swoj organizm, ale przy planowaniu dzidzi nie bralabym pod uwage juz niczego, zadnych kalendarzykow, zadnych testow owu, monitoringu u gina, nic...nie liczyc a kochac sie regularnie, nie za czesto...co 2-3 dni...ja pol roku liczenia i nic...pierwszy cykl bez liczenia, z zastosowaniem sie do reguly co 2-3 dni i od razu sie udalo...:) Takze polecam ta metode ;)

Na forum na ktorym bylam poprzednio byla taka Magda, ktora liczyla bodajze dwa lata, gin jej powiedzial ze co 2-3 dni, nie liczyc, a zajdzie do dwoch cykli..i zafasolkowala w pierwszym ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60966 przez Asik
mnie sie to przydawało do określenia czy miałam cykl owulacyjny czy nie :0 wtedy nie czekałam na darmo :) miałam jeden taki ,bez skoku temperatury, w drugiej fazie tempka skakała i wogóle wsio było cos nie tak ,wiec wtedy sie nie nastawiałam na fasolkę .
Nikusia dam Ci jeszcze linka co do tempek :) z tej stronki co ja prowadziłam wykresy :D
wiki.28dni.pl/wiki:abc_temperatury aa no i jak Ci skoczy tempka to najlepiej codziennie sie przytulać bo wieksze prawdopodobieństwo zajscia jest kiedy jajeczko wpadnie do studni wypełnionej żołnierzykami :D ja miałam po prostu ogromne szczęście że Misiek zdążył wrócić bo już chciałam przekreslic ten cykl :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60972 przez gosiak
ja tylko wiem jaką mam najniższą jest to 36.4 i jak mi zaczyna iść w górę to wiem że to najlepszy czas na przytulanko(połowa cyklu) kiedyś całe cykle mierzyłam (oprócz dni jak jest@) a teraz tylko dla swojej wiadomości kiedy może wystąpić ow i teraz też mierzę jak okres ma przyjść żeby sprawdzić czy temp nie spada jak zacznie spadać to będę mogła spodziewać się małpiszona :angry: to jest mój drugi cykl gdzie stosuje metodę co 2-3 dni przytulanko zobaczymy jak długo będzie to trwało mam cicha nadzieję że ten cykl będzie szczęśliwy no w końcu coś pozytywnego napisałam :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60973 przez nikusia1988
A co powiecie na ten cykl??? 28dni.pl/kochaj%C4%85ca20/wykresy/2011-01-11 ta dziewczyna miała tu owulkę czy nie? jak tak to kiedy???
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60980 przez gosiak
nikusia1988 napisał:

A co powiecie na ten cykl??? 28dni.pl/kochaj%C4%85ca20/wykresy/2011-01-11 ta dziewczyna miała tu owulkę czy nie? jak tak to kiedy???







ja nie mogę na ten wykres wejść bo trzeba być zalogowanym

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60984 przez Asik
noo dziwny wykres :) ale temka sie podnosi :) a wg mnie to miała sięstarac od 23 w niedziele :) ten delikatny spadek (drugi ) to może byc implantacja :D ale nie dałabym sobie głowy uciąc bo nie wiem czy mierzyła dokładnie :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61008 przez Iwonka
Hej laseczki:)
z wizyty u lekarza zadowolona bo widziałam moją kruszynkę ma 0,49cm :) i bylo widać serduszko:) tylko zdjęcie nie oddaje tego uroku tak jak na telewizorze eh wkleję wam póżniej bo rano w pośpiechu zrobiłam i nie wyszło.
Dzisiaj się strasznie wystraszyłam bo tak mnie zaczęło kłuć w podbrzuszu że masakra mniejwięcej na środku ale usiadłam i przestało za chwile
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61014 przez Asik
no hallloo Iwonka :0 to suuuper :D :D :D :D dzidzia rośnie :D a kłucia to teraz będą Ci towarzyszyć przez dłuuugi okres czasu :D no to zakładaj suwaczek :) bo tak pusto masz cięzaróweczko :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61016 przez gosiak
no Iwonka ciesze się że wszystko ok i że zobaczyłaś swoją niunię :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61018 przez Iwonka
Gosia a ty kiedy testujesz w sensie kiedy termin @ ???
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61019 przez Asik
noo suwaczek sie pokazał :) aaa kończysz dzisiaj 6 tydzień :) no to gratulacje :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61021 przez MagdaM
Marta ja mialam takie uplawy. Potem doszedl 1 raz 1 malutki kropelek rozowy...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61022 przez Iwonka
w ogóle to mam przeczucie że to rośnie dziewczynka u mnie w brzusiu:) nie żebym bardziej chciała czy coś ale tak mi się wydaje hmmmmmmm
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61024 przez gosiak
Iwonka ja jutro mam termin @ ale ostatnie dwa cykle miałam 30-29 ale ten na 28 wyliczyłam także może być znowu poślizg;/

Ja Iwonka też u Ciebie stawiam na dziewczynką jakoś od początku o Twojej fasolce myślę jako o dziewczynce :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl