BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #61367 przez Marta M
Jak milo, ze myslicie o mnie, o nas :):)

No wiec wizyte mialam dopiero o 22, bo sie przedluzylo...wyobrazcie sobie, ze po mnie jeszcze wchodzily inne pacjentki...jesli chodzi o sluz, mam jutro zrobic wymaz z pochwy i wymaz z cewki moczowej na jakies trzy rodzaje bakterii...jesli wyjda zle mam sie zgloscic, jesli w porzadku powiedzial ze moze taka uroda i sie nie przejmowac, bo z dzidzia wszystko w porzadku...:)

Niesamonite, pierwsza moja taka cudna wizyta, nowy lekarz, swietny sprzet, telewizor byczy jak w kinie i tak dokladnie badal, sprawdzal...a ja ogladalam jak dzidzia fika koziolki, jak boksuje, naciaga sie, plywa...przepiekne...serducho wali jak oszalale..:) Dzidzia ma 2,08cm..:):)

Jutro wkleje fotke, ale to jak wroce z badan...

I zmieniam swoja gin na tego lekarza...dokladny, nigdzie mu sie nie spieszy, jestem juz umowiona na test Pappa i usg genetyczne...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61373 przez Mirella
Marta a skąd Ty jesteś? Bo mi się ta wizyta kojarzy z jednym lekarzem....

no tak poza tym to wiedziałam że będzie dobrze :P limit nieszczęść został wyczerpany, teraz już wszystko wszystkim będzie dobrze :lol:

z dzidzią dobrze, to najważniejsze, reszta to pikuś, albo jak kto woli Pan Pikuś :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61381 przez Marta M
Z Krakowa, a dr nazywa sie Artur Ludwin :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61382 przez Nati
super Marcia, że z dzidzią wsio OK :kiss:

teraz moge spać spokojnie :)

dobranoc :)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61384 przez Marta M
Dziekuje Nati..:) Spij spokojnie i odespij te nieprzespane ostatnimi czasy godziny...ja tez sie klade, bo padam z sil...a rano trzeba wstac i jechac na badania..

Dobrej nocy dziewcczyny :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61386 przez delfinek83
dzięki dziewczyny, też mam nadzieję że jakoś się te życie mojej siostrze dobrze ułoży, bo szkoda takiej fajnej dziewczyny, ehhh

A witam nową staraczkę, co tam u Ciebie?

Lacrijka i Gosiak, trzymam jutro kciuki :kiss:

Marta M za Twoje badania oczywiście też :woohoo:

A ja mam dość czekania i na razie odpuszczam, no chyba że w tym czasie samo się trafi to super :silly:

Tak jak pisała Mirella,że fajnie jak dzieci rodzą się wiosną, ja też raczej wolałabym urodzić na wiosnę, więc może akurat jak teraz wyluzujemy to w lecie nam się w końcu uda :)
jakoś tak sobie wyobraziłam wczoraj siebie z noworodkiem w tym naszym domku na wsi w samym środku mroźnej zimy i aż mi się zimno zrobiło na samą myśl :huh:

a tak wiosną, na słoneczku B) można wyjść na spacerek do ogrodu, dzidzia pośpi na świeżym leśnym powietrzu, a nie w murach przy rozgrzanym do czerwoności piecu. Taki maluch potrzebuje przecież ciepła, zwłaszcza podczas kąpieli, przebierania itp. a ja przecież nie wiem jak tam będzie wyglądała nasza pierwsza zima, mam tylko nadzieję że damy radę dobrze ogrzać cały dom, bo ja straszny zmarzluch jestem :lol:

dobrej nocy i dzień dobry :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61392 przez Lacrijka
Jeżeli któraś z Was, bedzie kiedys chciała napisac doktorat o zjawiskach nadprzyrodzonych to służe własną osobą.. Zrobiłam testy, jeden bobo paskowy i jeden ten mój dziwny z allegro..czułosc bobo 10 coś tan..allegrowego 25 cos tam.. Bobo test nic nie pokazał, allegrowy znów po 20 min cień cienia.. Haaaaa I co teraz powiecie ?? To sie nazywa umieć byc człowiekiem zagadką.. Haaaaaaa.

Jutro @, sądny dzień. Zamówiłam sobie jeszcze testy "Acon" to podobno jakis super wynalazek jest, cięzko o niego w aptekach ale na allegro są..Jak @ nie przyjdzie to nadadzą się na weekend :):):)


Gosiak !!!! Trzymam kciuki !!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61395 przez kaśku
ja bym za parę dni zrobiła jeszcze jeden test :o ale takie dziwne rzeczy mogą wskazywać na fasolkę, nie chce cie nastawiać, nie znam sie na testach ale skoro od razu nie pokazalo ze nie jestes w ciązy to moze cos tam sie tli :o
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61399 przez gosiak
Cześć:)
A Ja mam doła jak chol..zmierzyłam temp. spadła o 1 kreche od wczoraj.
Test negatyw co tu więcej pisać lipa a nie fasola;/ nie jadę na betę nie wstaję dziś z łóżka wybeczę się i tyle a dentyście powiem po prostu ze nie chce zdjęć bo podejrzewam ciąże (jakby do jutra nie przyszła @ )

Lacrijka dobrze że tobie choć bladzioch wyszedł

dzięki wszystkim za kciuki kochane jesteście :kiss: ja pasuje...na jakiś czas

Marcia ciesze się że wszystko ok i że z lekarza jesteś zadowolona, czekam na fotkę i trzymam kciuki za dzisiejsze badania :blink:

Iwonka super fotka niech się fasolka zdrowo rozwija :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61401 przez Lacrijka
Bledzioch ale ja juz w te testy nie wierze.. Mi tempka nie spada jeszcze ale @ jutro więc jeszcze wszystko sie moze zdarzyc, a Ty sie tempka nie przejmuj, pamiętam ze MartaM tez pisała ze tempka spadła w jeden dzień a pozniej sie podnosiła i na teście II..Nie smutaj Gosiaku.. Póki @ nie ma jest OK :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61402 przez gosiak
no niby tak ale już sama nie wiem pożyjemy zobaczymy a doła mam totalnego jeszcze w niedziele tesciowie z wizytą wpadają to już dopiero klapa;/


dziewczyny co to znaczy jak ma się uczucie jakby jajnik piekł, parzył? dziwnie mnie od czasu do czasu tak naparza jak któraś tak miała niech da znaka :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61404 przez MagdaM
Czesc
Marta super, ciesze sie, ze wszystko ok!!

A ja jednak znikam narazie jak Gosia (chyba, ze zle doczytalam). Wroce jak zafasolkuje... Przepraszam ale ilekroc nie zobacze tu zdjec fasolek to mi sie ryczec chce... Specjalnie nie wchodze w tematy mamusiowe itp a tu to samo... Nie miejcie mi za zle tego co pisze, ale tak czuje i zostajac tu poprostu doprowadze sie do stanu tragedii :dry: :dry:

Trzymam kciuki za wszystkie
Buziaki :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61406 przez Lacrijka
A co, tak źle masz z teściami ze ic wizyta Cie dołuje ?? Czy tak jak moi teściowie ciągle pytają kiedy wnuczek ?? Ja wczesniej czesto bywałam u teściowej bo mam z nią spoko kontakt, ale od kiedy zadaje zbyt wiele pytan w tym temacie to nie ciagnie mnie do niej heehe

Gosiak, jak mozesz to zmierz sobie tempke teraz bo ja chce sprawdzic czy wszystkim sie tak podnosi szybko czy tylko mi. O 6 miałam 37,1 a o 8 juz 37,6..

MagdaM, w sumie to dobry pomysł, jak faktycznie tak strasznie przezywasz dobre wiadomosci na forum to odpusc sobie na jakis czas, mi w grudniu tez było smutno jak kolejna dziewuszka pisała o II, nie smutno dlatego ze sie nie cieszyłam z ich szczescia bo sie cieszyłam, ale smuto ze mi sie nie udało.. Ale zaglądnij co jakis czas i napisz co u Ciebie..Buźka :*
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61409 przez MagdaM
Lcrijka nie chodzi o to...
Ciesze sie jak piszecie o II i co u Was bo dzieki temu widac, ze sie jednak udaje, ze temat ma sile. Ale dawniej jak pamietam do zdjec fasolek byly inne tematy a ten ze staraczkami byl taki "ostrozniejszy". Ja przezywam dlatego, ze moje niezyjace dzieciatko na ostatnim zdjeciu wyglada jak te Wasze, widac nozki... :dry: i dlatego unikam tematow ze zdjeciami (nie z wiadomosciami!!) a tu sie zdjecia zaczynaja pojawiac... i tyle. no wytlumaczylam...
Dziekuje, mam nadzieje, ze uda mi sie kiedys wrocic :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61415 przez gosiak
szkoda Madziu, ja bynajmniej mam nadzieję że szybko do Nas wrócisz :kiss: Trzymam za Ciebie kciuki :kiss:

Lacrijka tylko że ja cały czas leże, ale mierze dam Ci znać


więc z 36.8 na 37,1



A z teściami różnie ogólnie dobrze ale problem jest taki że są już starsi i troszkę stroświeccy i dużo by chcieli wiedzieć, teściowa to nawet mi chciała suknie ślubną wybierać gdzie moja była w trakcie szycia ,bo ona inna tańszą upatrzyła powiedzialam jej krótko twoja córa miesiąc po mnie sie hajta bedziesz jej wybierać!!! także z dystansem :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl