BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #61033 przez Marta M
Magdo wiem...staram sie myslec pozytywnie, ale w srodku jestem roztrzesiona...juz m=nie moge sie doczekac wizyty wieczornej...

Iwonka gratulacje...:) Teraz maluch bedzie rosl milimetr dziennie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61034 przez Iwonka
noo noo nooo Gosia trzymam kciuki jutro bardzo mocno:) ładne kociaki:)

A do dziewczyn które męczą wymioty i nudności to polecam wodę z dużą ilością cytrynki:) ja jak rano się napiję to spokój :) i w ogóle jak mi się zrobi źle to tez się szybko napijam i jest ok :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61044 przez gosiak
dzięki Iwonka za kciuki :kiss:

ładny suwaczek :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61050 przez Lacrijka
Dziękuje Rybki za miłe słowa, ale ja nie mam juz nadzieji.. Zrobie jeszcze jutro test ale tylko po to zeby sie upewnic co do dzisiejszych testów. Dotarły bobo testy, jutro rano zrobie...

Iwonka, gratuluje !!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61067 przez Nati
Witam Was dziewczynki :kiss:

Nie było mnie , bo miałam dużo spraw na głowie.
Gosiaczku dziekuję za troskę, u mnie ok, zdałam indeks do dziekanatu i zdjęłam aparat ortodontyczny, smiesznie mi bez niego.

Lacrijka gratulacje kochana i nie martw sie tym 2gim testem, na pewno wszystko jest ok :kiss:

Asik jak ten czas szybko leci a Ty już jesteś w II trymestrze :) tak trzymać!

Delfinek bardzo mi przykro z powodu siostry :( ważne aby ona była szczęśliwa :( życzę jej jak najlepiej :kiss: . Widziałam tez, że dostałaś @, nie poddawaj się, w końcu i Ty zafasolkujesz :kiss: :kiss:

ViFi ehhh przykro mi z powodu stresów w pracy, też mam chore serce i domyślam się jak to wszystko odczuwasz.

Mirellko śliczny ten Twój Mikołajek :)

Buziaki dla wszystkich :kiss: :kiss: :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61070 przez gosiak
Lacrijka no co Ty? głowa do góry jutrzejszy test to tylko formalność bo ja i tak wierzę że masz fasolkę przecież nie ważne że słabe kreseczki ważne że są:) to jutro zaś testujemy szalone:) a kiedy Ty w ogóle masz termin @? a mój dzisiejszy test to jakiś dziwny cała płytka najpierw zrobiła się żółta i z upływem czasu blaknie ten kolor i w miejscu gdzie powinna być druga kreska jest tylko rozmazana jakby lekko różowa plamka;/ jakieś te testy do du...im więcej ich robię tym się co raz bardziej na nie wkurzam jak nie jakieś białe krechy to jakieś rozmazane plamy;/ :silly: wkurza mnie już to wszystko aż mnie głowa zaczęła boleć jakiegoś nerwa dziś mam ;/ i jeszcze na dodatek wszystko z rąk mi leci kawę rozlałam, płyn do prania wyleciał mi z rąk nie wiem co się ze mną dzieje.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61071 przez gosiak
Nati kochana miło Cię znowu widzieć, już się martwiłam że się nie pojawisz fajnie że jesteś :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61073 przez Nati
Gosiaczku 3mam najmocniej na świecie kciuki żebyś miała te II upragnione kreseczki :kiss: :Kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61085 przez gosiak
Nati napisał:

Gosiaczku 3mam najmocniej na świecie kciuki żebyś miała te II upragnione kreseczki :kiss: :Kiss:



Dzięki Nati :kiss: :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61090 przez MagdaM
Martus tylko bez nerwow i stresow!! Juz raczej masz bezpieczniejszy czas i napewno wszystko bedzie dobrze :)

A propo beta hCG dzis czekalam na wyniki w laboratorium i przede mna stala taka pancia a raczej wisiala na facecie jakby umierala mysle sobie pewnie beta. I sie nie mylilam. A ona zaraz "mam nadzieje, ze sie nie potwierdzi dziecko" nooo zatrzeslo mna. Pomyslalam Ty glupia c... tyle dziewczyn chcialoby byc na Twoim miejscu - nie ma sprawiedliwosci :angry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61092 przez Emme
Madziu czy to cavalier w avatarze? :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61115 przez MagdaM
Emme tak jest :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61129 przez Agusia83
a ja ok 18:20 bede dzownic do laboratorium po wyniki bhcg....juz sie boje...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61139 przez Nati
Magda nie ma sprawiedliwości :/ ps. ślicznego masz piesia :)

Agusia trzymam kciuki i daj znać co i jak :)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #61145 przez MagdaM
Nie ma do kuzwy jasnej cholery - ale mam nerwwwww :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Nati dziekuje :kiss:
Agus zaciskam mocno!! Obstawiam wynik w okolicy 500 ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl