BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #69378 przez madziaska
nikusia poczekaj do dnia spodziewanej @ Chyba kazda tu Ci to powie, dla wlasnego zdrowia psychicznego nie nakrecaj sie Kochana... Jak zrobisz wczesniej i wyjdzie negatywny, to i tak bedziesz miala na to "swoje" wytlumaczenie... Ale oczywiscie zycze jak najlepiej :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69387 przez madziaska
Dziewczyny WY tez macie dzisiaj taki podly nastroj??? Ja juz nie wiem czy to przez siedzenie w domu, chorobe, pogode czy o co chodzi... Juz chce wiosny!!!!!!!:(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69411 przez MagdaM
Gosiu sny sie tlumaczy na odwrot takze sie nie boj :)

Ja juz po becie. siedze i czekam u rodzicow na wynik a potem lekarz.
Jakos sie nadal nie denerwuje... Co ma byc to bedzie, ale tym razem mam dobre przeczucia.
Ide cos zjesc bom glodna :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69444 przez gosiak
Tak madziaska ja bynajmniej tez mam podły dzień i nastrój, ale jak myślę że u mnie to przez tą pogodę za oknem szaro-białą:( jakaś deprecha czy coś;/

Nikusia jak nie chcesz oszaleć to też polecam zrobić test w dniu spodziewanej @ tylko z tego co pamiętam masz zakręcone cykle i ostatnio nie wiadomo kiedy Cię małpa nawiedzi;/ więc poczekaj najdłużej jak się da i ile wytrzymasz bo np. dziś nie rób bo może jeszcze za wcześnie i tylko doła załapiesz :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69451 przez gosiak
Magda no to jak cos będziesz wiedzieć dawaj znaka a na którą masz wyniki bety? a i smacznego :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69464 przez nikusia1988
Gosiak taka jedna na 28dni mi tłumaczyła że 3faza jest niezmienna i trwa do ok 16dnia fazy lutealnej i wtedy przychodzi @ więc teraz dostane w ok 34dc a długość cyklu zależy od 2fazy czy jest krótka czy długa bo 3 faza jest niezmiennaa 14dfl można test robić i już powinien byc pozytyw (nie wiem czy to prawda ale ona mi tak pisała...) ale ja jestem ciekawa w którym dniu już by był widać cień cienia. bo na niektórych wykresach już testy mieli pozytywne w 12dfl... i nie wiem... :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69475 przez MagdaM
Dzieki Gosiu. Ok 15 najpozniej. Ale widze ze chyba ich nie poznam bo maja awarie systemu...
Nikusia ja w tych fazach ciemna jestem... Ale 3 faze mialam zmienna wiec nie zgodze sie ze jest stala. Nawet lekarze byli zdziwieni. Raz mialam 10 dni raz 14... Ponoc powyzej 12 dni jak jest to wtedy jest szansa na utrzymanie poczatkowej ciazy. Trzymam kciuki :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69477 przez bewipo
nikusia myślę że na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Po pierwsze u każdej dziewczyny poziom hormonów może być różny, a im niższy tym trudniej do wykrycia przez test. A drugie, że zależy też jaka jest czułość testu. Może byc tak, że u jednej wykryje w 12 dfl, a u innej nie wykryje. Lepiej dla pewności poczekać pare dni dłużej, żeby sie nie stresować niepotrzebnie.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69483 przez Asik
Nikusia kurcze jakby Ci to powiedzieć,, dla własnego spokoju powinno sie test robic po dniu spoodziewanej @ bo jak Ci wyjdą przed dwie kreski a potem @ przyjdzie to szkoda nerwów, a to się czesto zdarza niestety :( tzw ciąża biochemiczna. czyli niby jest a jej nie ma i @ przychodzi w terminie. ale jeśli chcesz to powinno być widać tak dwa dni przed @ jak owulka była w połowie cyklu :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69488 przez nikusia1988
Madzia czyli w normie miałaś 3faze (lub 4faze jak tu na tym forum piszę) bo ona jest do ok 14 dnia... www.skarbmamy.pl/fazy-cyklu a jeżeli najpóźniej do 18dfl nie masz okresu to na bank jesteś w ciąży... ja jestem też początkowa w tej nauce ale kilka wykresów porównałam i zobaczylam że u każdej dziewczyny 2faza jest krótka albo długa i to od niej właśnie zależy jaki długi cykl będzie a przeważnie wszystkie mają 3faze do max 14,16dfl i @ a jeżeli jest dłuższa to tylko symbolizuje ciąże
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69500 przez MagdaM
Aaaaa to juz cos kumam ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69505 przez nikusia1988
Heh... No ja wiem że dla własnego spokoju i dobra powinnam nawet po dniu spodziewanej @ zrobić ale czy wytrzymam... Postaram się ale to jeszcze 10dni do 14dfl :angry: No to moze zrobie 13dfl ;) I tak wiem że ten cykl jest cyklem straconym przez tą moją niewiedze co do luteiny i lipa przez duże L będzie ale jakoś takie mam dziwne parcie na te testy... :dry: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69526 przez gosiak
Ja w tych fazach ciemna jestem;/ Nikusia no to jak masz parcie to strzelaj, ja ostatnio miałam parcie i nic tylko doła załapałam, ale za Ciebie trzymam kciuki :kiss:
A mnie wczoraj jajnik prawy bolał tak jakby na ow, dziś troszkę mniej, ale za to brzuch pobolewa jak na okres, i plecy dołem :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69542 przez MagdaM
Gosiu hmm jakby to powiedziec - tez tak mialam :silly:
Boziu wynik wykonywany... Znowu zlapal mnie stres...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69546 przez MagdaM
558 za malo urosla :( :(
powinna byc co najmniej 620 :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl