BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #69721 przez gosiak
dziewczyny pomarudzę Wam jeszcze troszkę...czy jak Was boli jajnik w czasie owulacji to tak was boli że aż zgięte chodzicie? momentami mam tak ból i się zastanawiam czy to normalne czy może coś mam z jajnikiem :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69723 przez bewipo
gosiak taki ból to miałam tylko jak sobie przeziębiłam. Normalnie trochę poboli, ale nie aż tak. Nie przewiało cię gdzieś, albo przemroziło??
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69726 przez MagdaM
W zasadzie nie dostalismy szans...
Niby w macicy cos widac ale to bylaby niska ciaza. Kolo jajnika cos mam duzego, nie wiadomo co. Diagnozujemy w kierunku ciazy pozamacicznej :dry:
I to bedzie najpewniej to, lub poronie czyli dostane wieksza @... :dry:
Dzieki Wam za wszystko

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69730 przez Mirella
Diagnozujemy w kierunku niby, ale to nic pewnego, czekamy aż urośnie i będzie widać :D na jajniku miałam torbiel i też była duża, Duśce nie przeszkadzała.
Madziu, no nie chcę Cię nakręcać, nie chcę zebyś sobie wmawiała że lekarz się pomylił, nie chcę Ci robić złudzeń, tylko mi się płakać zachciało jak przeczytałam :( :( :( Ja się poprostu nie zgadzam!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69733 przez MagdaM
Ja juz rycze...
Nie mam sil...
Boje sie...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69737 przez Asik
Magda... ja jestem dobrej myśli kochana :kiss: :kiss: niska, czyli wczesna i to sie zgadza , jak można w tak wczesnej ciązy diagnozowac w kierunku pozamacicznej jak pęcherzyk ciążowy uwidacznia się dopiero około 5-6 tygodnia ciąży . ja trzymam kciuki bo jednak w macicy cos gin widział :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69741 przez madziaska
madziaM moze TY do innego lekarza sprobuj isc, no bo jak to nie wiadomo, moze sprzet nie za dobry. Trzymaj sie :kiss:

Gosia ja tez mam jak juz pisalam bole okoloowulacyjne. Mnie boli w tym najwiekszym szczycie tak nawet, nawet..no moze nie tak ze musze lezec, ale jest mocno odczuwalny. Kiedys myslalam, ze to moze wyrostek. Jak podciagalam kolano do piersi to bardziej bolalo. No i tak trwa przez ok 2 dni i stopniowo zmniejsza sie. Tak zawsze mialam i wiem chociaz ze mam owu:) Ktory to Twoj dc??? Ja mam zawsze 15dc taki bol, potem za 15, raz zdazylo sie ze za 14 dni mam @ No i kurcze od tych dwoch miesiecy w ktorych niby sie staramy nie ma przytulanka w ten dzien, albo przed 2 dni albo po dwa dni...wiec u mnie trudno mowic o "STARANIACH":)Jakos wtedy sie mijamy;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69742 przez MagdaM
Ale beta za niska jak na moj cykl...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69752 przez Asik
Beta,, dlatego ja byłam tylko raz tydzień po spóżnieniu i wiecej nie szłam właśnie żeby sie przyrostami nie denerwować. ale teraz to juz pewnie dla własnego spokoju w poniedziałek bete zrobisz :D trzymam mooocno kciuki kochana :kiss: :kiss: :kiss: musi być dobrze!!!!

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69757 przez gosiak
Madzia będzie dobrze, a co lekarz na wyniki bety? nie zakładaj najgorszego widać że to jeszcze wczesna ciąża więc będzie dobrze- musi :kiss: trzymam za Ciebie i Twoją fasoleczkę cały czas kciuki :kiss: :kiss: :kiss:

madziaska no mam 15dc :lol: :lol: staranka w pełni :lol: bewipo przeziębienie to raczej nie będzie bo kiedyś już tak miałam a pytam żeby zobaczyć czy któraś z Was też takie bóle ma, jest to chwilowe od czasu do czasu a tak to do wytrzymania i też to kojarzę z bólem wyrostka, ale jeśli mi się to parę razy zdarzyło mniej więcej w czasie kiedy powinna być owulacja to to chyba będzie to..hihi

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69758 przez MagdaM
Lekarz kazal w poniedzialek...
No nic. Niby cos widzial w macicy. Ale powiedzial, ze ciaza musialaby miec 2 tygodnie od zaplodnienia a to nie realne poprostu...
Kazal na najgorsze i tyle...
Ide... nie mam sil :(
Poczytam o tej laparoskopii i tyle

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69779 przez Nati
Madziu tak mi przykro :( nie znam się aż tak na tym :( trzymam mocno kciuki :kiss:

dziewczynki a ja dzisiaj spałam pół dnia... wszystko się nawarstwiło - wstrząśnienie a do tego wstrętna grypa :( czuję się taka poobijana, obolała bleeee a Misiek wraca w niedziele wieczorem :( ale od środy ciągle ktoś do mnie wpada :) i mnie odwiedza, więc nie jest najgorzej :)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69781 przez ViFi
MagdaM napisał:

W zasadzie nie dostalismy szans...
Niby w macicy cos widac ale to bylaby niska ciaza. Kolo jajnika cos mam duzego, nie wiadomo co. Diagnozujemy w kierunku ciazy pozamacicznej :dry:
I to bedzie najpewniej to, lub poronie czyli dostane wieksza @... :dry:
Dzieki Wam za wszystko




Madziu Madziu
A który to Twój cykl po..... skad wiez kiedy małaś owulacje?


Mój bo staram się od sierpnia 6 cykl ostatni cykl miał 37d
w tym cyklu w 30dc miałam owulke fajnie nie.... czyli zapowiada się ok 44d
nie na to reguły czekamy....zobaczysz co dalej

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69785 przez MagdaM
ViFi mnie zawsze boli w owulke. Bolalo 29 stycznia. Ostatni seks 30 stycznia...
Lekarz mowi, ze musialabym zajsc w ciaze w 1 tygodniu lutego...
Boje sie tej ciazy pozamacicznej :dry:
Lparoskopii...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69791 przez Suari
Gosia- ja czasami miałam takie bóle, że jak mnie zgięło, to nie mogłam się wyprostować i były chwilowe :) ja mam własnie 16 dc i od paru dni mam bóle podbrzusza, no i działamy :laugh: no gdybym nie miała wyrostka to mogłabym coś podejrzewać, a tak to pierwsze podjerzenia zawsze padają na wyrostek :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl