BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #69795 przez gosiak
Suari no to idziemy razem z cyklem:D my też działamy :lol: :lol: kurde przytulanie miało być co 2 dni ale tak poluję na owulkę że od 3 dni co dzień ;/ ale mąż miał wolne od wtorku także nie męczył sie za kółkiem w pracy, więc może robaczki aż takie słabe nie są i jakiś spryciarz w końcu dotrze do centrum:)

Madzia :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69799 przez Suari
U mnie owulacja była ok. 12 dnia- tak mi się wydaje :) stwierdzam to jedynie po obserwacji śluzu i po bólu jajnika, mogło mi się przestawić po ostatnim cyklu, który się wydłużył do 37 dni!!! dlatego teraz się zbytnio nie nastawiam, bo nie wiem jakiego focha strzeli mi organizm tym razem :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69832 przez angellika1
Madziu w sumie nie wiem co Ci napisać .... ciążę pozamaciczną przeżyłam osobiście, miałam robione usg gin nie widział NIC w macicy za to w jajniku zauważył "guza" i to właśnie była ciąża ...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69912 przez Lacrijka
Czesc Kochane moje..

Tak piszecie o tych handrach i złych nastrojach, ze postanowiłam sie z Wami podzielic piosenka, która mi zawsze poprawia humor..Słucham sobie jej zawsze jak mam dołek.. bardzo miło mi się ja wspomina, bo to utwór który zaśpiewał dla mnie mój maz na karaoke w dniu, w którym mi sie oświadczył.. Co prawda po jego wystepie dostałam mega ataku śmiechu bo mojemu mezowi to słoń nadępnał na ucho, ale miło wspominam to do dziś... Jest bardzo pozytywna i pozwala nam na dostrzezenie tego, co mamy wokól siebie.. Moze nie trafiam w Wasze gusta muzyczne ale zaryzykuje :):):) Daje sobie na full i miska sie cieszy :):):)

Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69914 przez MagdaM
Angelika ale czy przy podejrzeniu nie kieruja do szpitala?? mnie on nic NIC nie powiedzial!! I mam zal...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69915 przez nikusia1988
Lacrijka ona jest MEGAMOCNA!!!! :) Taki rodzaj muzyki śpiewa ten co był w mam talent a jego uwielbiałam słuchać :)

MADZIU trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i napewno będzie! Trzymaj się kochana.

Dziewczynki dzisiaj rano na wkładce zobaczyłam taki dziwny śluz na wkładce... taki chyba brązowy :( co by to mogło być w 24dc??? :( może po tej luteinie coś nie tak...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69916 przez Lacrijka
MagdaM, idż na konsultacje do jeszcze jednego lekarza.. Z tego co kojaze, to na wrzesniówkach tez jest kobitka, której stwierdzili ciąże pozamaciczną, bo w macicy nic nie było ale obok jajnika tak.. I ona sie uparła i poszła jeszcze do innego lekarza i tydzien pozniej fasolka była juz w macicy.. Takze skonsultuj to jeszcze, ja bym sie nie poddawała.. Głowa do góry Skarbie :*
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69917 przez MagdaM
Tak tylko ta beta mu nie pasi...
Ide, w poniedzialek postaram sie dodzwonic i umowic pilnie do kogo innego.
I wogole zmieniam lekarza. Kuzwa tamta babka niezbyt delikatna ale wszystko mowila i pokazywala. A u niego zawsze musialam sie dopytywac. Chyba zle trafilam i dopiero teraz to zrozumialam... WIem, ze inne maja lepiej. Nie wiem moze uwaza, ze mloda jeszcze jestem...
Boje sie tylko zeby mi sie nic nie przytrafilo bo nawet nie wiem na jakie objawy zwracac uwage :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69918 przez Lacrijka
Nikusia, taki śluz na wkładce to moze byc np. plamienie implantacyjne czyli fasolka sie zagnieżdża w maciczce :):):) Po luteinie to watpie ze takie plamienia masz, bo z tego co mi wiadomo (nie upieram sie ze słucznie) to luteine podaje sie tez wlasnie, zeby zapobiec takim krwawieniom pomiedzy @@@@.. Ale poczekaj na fachowe opinie :):):)

Magduska, beta to beta.. U kazdego jest inaczej. Moze faktycznie to wczesna ciaza, to ze ostatni seks mieliscie na koncu stycznia, to nie znaczy ze do zapłodnienia nie doszło w pierwszym tygodniu lutego, tak jak sugeruje Ci ten konował.. Nie doszukuj sie objawów bo dostaniesz na banie z tego wszystkiego.. Co ma byc to bedzie, a jak jest ok to stresy i nerwy nie sa terazn wskazane..ja wiem ze to nie jest łatwe ale postaraj sie choc troche wyluzowac..
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69919 przez Lacrijka
Wyszukaj sobie na znanylekarz.pl jakiegos dobrego lekarza w swojej okolicy i wbijaj do takiego..ja tak robie z kazdym lekarzem..jak narazie nie trafiłam tylko z gastrologiem ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69920 przez nikusia1988
Oj Lacrijka i jeszcze ty mnie nakręcasz? :D trzeba było napisać że takie coś też się zdaża przed @ i bym już tyle nie myślała a teraz będę myśleć :P
Gdyby faktycznie tak było to bym była żywym przykładem na to że luteina nie blokuje owulacji :lol: Się zobaczy... Jeszcze troche i testa walne... A co tam u Ciebie Lacrijka? Jak działania? który to dc?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69923 przez MagdaM
Lacrijka on wlasnie taki byl...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69925 przez Lacrijka
Nikusia, ja mam dziś 14 d.c ale ja odpuszczam sobie na jakis czas.. Zajełam sie remontem domu i rozkazuje chłopaczkom na budowie :) Jestem p Kierownicą ;) A poza tym, od dzis zaczynam sobie dietke bo w kwietniu mój maz zabiera mnie na hiszpańskie plaze cobym przestała tak obsesyjnie myslec o dzidziolku.. Co prawda juz tak nie mysle, ale nie bede go wyprowadzała z błedu bo mi takie wakacje koło nosa przejda :) Ale za Was Skarbeńki trzymam kciuki i pisze sie na bycie wirtualna ciotunia ..

MagdaM to znajdz kolejnego dobrego w rankingu, moze ten miał wczoraj zły humor bo mu stara nie dała tak jak temu co Gosiaczek u niego był ;););) Nie mozesz poddac sie po jednej takiej potyczce, nie masz nic do stracenia a tylko mozesz zyskac..
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69928 przez Asik
Lacrijka :D z doświadczenia wiem że Hiszpańskie klimaty dobrze wpływają na wszystko :D :D
i wcale bym się nie zdziwiła jakbys wróciła z fasolką w brzuszku tak jak ja miałam :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #69929 przez nikusia1988
A tragarza bagażów nie potrzebujecie??? :lol: :blush: Ale Ci dobrze :) A co reszta dziewczynek jeszcze śpi??? Weekend i leniuchują! :silly: Ja jeszcze też dobrze się nie wybudziłam ale leże z lapkiem w łóżku :) Małż codziennie się wkurza że zaraz po przebudzeniu ledwo otworzę oczy i od razu biorę lapka :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl