BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #68793 przez MagdaM
Oby :lol:
Dobra zbieram sie powoli... Alez mam stres

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68796 przez nikusia1988
Diana to nie do mnie chyba było bo mi nic nie jest :) Chyba do Nati to było :)

Kutyś bardzo mi przykro :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68797 przez Mirella
Madzia jeszcze miesiąc, góra półtora i będą balony jak malowane :D No a potem..... Normalnie tez mam mikro, jak karmiłam to pierś była większa niż Klaudii główka :D Niestety spadły :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68803 przez MagdaM
I to spadanie jest najgorsze... No ale przez jakis czas balony sie ma :laugh: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68861 przez Mirella
kurde, jak żałuję że fajnych zdjęć nie porobiłam z tymi balonami, Ty zrób :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68871 przez gosiak
Mirello jeszcze nic straconego, jak drugie dzidzi urodzisz znowu będą ( O Y O ) i foty sobie strzelisz :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68879 przez Diana
Przepraszam Cię Nikusia! Masz rację to Było Do Nati!!! :blush:
Zdrowiej Kochana! ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68887 przez Nati
Dziewczynki kochane jesteście, wiem, ze b edzie lepiej a z tym zaburzeniem świadomości to było tak, że Misiek dzwonił, obudził mnie (wczoraj), gadalismy ze sobą a potem jak zadzwonił drugi raz to przepraszał, że mnie obudził telefonem, a ja "kiedy? jakim telefonem?" a on że dzwonił i że gadaliśmy chwilkę, a ja tego nie pamiętałam :( ale dobra mniejsza o to, tak czy siak dziękuję za wsparcie. :kiss:

Kutyś bardzo mi przykro z tego powodu :(

MagdaM kochana proszę Cię daj sobie z nimi spokój, nie warto sie denerwować, szczególnie teraz, a nu nu nie ma płakania bo dzidzia też smutna będzie :kiss: masz Nas tutaj, życzliwe Ci kobietki - staraczki i ciężarówki :) :kiss: głowa do góry :kiss: ja Cie wierzę i się od Ciebie nie odwróce, o ! :D

Agness ehhh domyślam się jak się czujesz, trzymam kciuki, żeby wam się w końcu udało :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68909 przez madziaska
Własnie poczytalam troche u wrzesniowek, fajne babki:)

Marta piekny brzuszek :blink:

Gosiak ja znowu troszke schudlam, znowu wiekszy chudzielec....47 kg...przez ta chorobe, dalej mnie trzyma...ale jak mi przejdzie to biore sie za tycie :silly: D :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68916 przez gosiak
madziaska a mi się wydaje że przytyłam:) ale kurde waga mi sie zepsuła tzn chyba baterie siadły;/ a że przytyłam to widzę po brzuchu troszkę i sie zdziwicie może ale mimo że jestem chudzielec to mam celulit i to właśnie na brzuchu;/

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68917 przez gosiak
aaa madziaska a masz jakiś sprawdzony sposób na tycie? no wiadomo jeść jeść ale coś bardziej konkretnie jakieś zalecenie?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68918 przez madziaska
Tez szukam tego złotego srodka od lat :blink: i nic z tego... Jem normalnie, tzn. moze nie za duzo, ale bardzo czesto, taka nasza uroda poprostu... Tylko wkurza mnie jak ciagle ktos mowi mi, zwlascza w pracy, ze ja taka chuda jestem....Szlag mnie trafia...Ale Gosiu niedlugo przytyjemy :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68920 przez madziaska
aaaa celulit na tyłku zauwazylam :silly: Takze chudzilece tez maja :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #68923 przez gosiak
ja też nie lubie jak ktos mi mówi że chuda jestem nie lubie tego słowa...ale osoby które mnie znają od zawsze to zaś mówią że nie wyobrażają sobie mnie grubszej mówią ze jakoś ta "chudość" mi pasuje), ale i tak te 5 kg bym chciała chociaż więcej, i ja też mam nadzieję że w końcu przytyjemy:) hihih

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #68935 przez Suari
Kutyś- przykro mi bardzo, trzymaj się.


Myślałam,że tylko umnie dzisiaj był taki dzien do d... Gdyby nie to, że cały czas się ktoś w pracy kręcił to bym chyba usnęła !!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl