BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #71071 przez gosiak
też się Madzia ciesze z dobrych wieści mówiłam że będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: tez mogę iść spokojnie spać dobranoc wszystkim :laugh: :laugh: :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71076 przez Mirella
No! A NIE MÓWIŁAM??? :P No i zapamiętajcie sobie że czarownica jak mówi to mówi, żartów nie ma :lol:

Magdusia, ściskam buziakuję tulę i co tylko chcesz, no tona kamieni z pleców, uuuuuuuuufffffffffffffff :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71087 przez Nati
hej laseczki :kiss:

Magda - super wieści :kiss: bardzo sie cieszę :)

Asik - spóźnione 100 lat i wszystkiego najlepszego :kiss:

Gosiaczku - hmm chyba w miarę OK, jak pisałam, że mam grypę heh a tu psikus co innego, w niedzielę przebudziłam sie ok 5 nad ranem z gorączką ponad 38 stopni, pojechałam do lekarza i angina ropna więc antybiotyk. Dobrze, że pojechałam bo Theraflu bym anginy nie wyleczyła :/

ja tak przelotem, bo na 9 na uczelnię

Dobranocka, buziaki :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #71088 przez delfinek83
Madzia, cieszę się bardzo z dobrych wiadomości :kiss:

Mirelko, u mnie na razie bez zmian, czekam spokojnie na @ :)
22dc i piersiątka zaczynają dawać o sobie znać :(
Tak mnie dzisiaj coś zakuło na dole, jakby mnie ktoś na wylot czymś przebił, aż się gwałtownie wpół z bólu zgięłam na ulicy :blush: Pierwsze co pomyślałam to że komuś podpadłam, siedzi bawi się laleczką voodoo i właśnie wbił mi szpilkę między nogi :angry: hehe głupie, wiem, za dużo się filmów kiedyś naoglądałam :lol: i stąd takie skojarzenie pewnie :silly:

Z racji tego że nie mogę się Wam jeszcze fasolką pochwalić, pokażę Wam mojego kochanego kocurka, ehhh te jego pozy :woohoo:
widać że nie bardzo lubi być fotografowany, dostał lampą po oczach i od razu się zasłonił :lol:
Gacuś tak się zmęczył że zasnął na siedząco :kiss:
zresztą już sama nie wiem, bo to mężuś robił tą fotkę, może to w tą stronę trzeba patrzeć :unsure: ;)

Pozdrawiam i buziaki :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71103 przez Sylwik
Dzień dobry...wczoraj się nie doczekałam na świetne wiadomości bo padłam wcześnie :angry: ale wiedziałam że takie będą :woohoo: tyle tu osób trzymało kciukasy , że nie mogło byc inaczej :laugh: Magda jeszcze raz GRATULACJEEEEEEEEE!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: teraz kochana dbaj o siebie i fasoleczkę ...nic tylko odpoczywaj odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj!!!
Od takich dobrych wiadomości powinno się zaczynać dzień :)
Miłego dzionka wszystkim staraczkom !!!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71127 przez kaśku
Magda śnilas mi sie ty!!! masz nie robic takich numerów! od dzis chodzisz do gina o 6 rano :D bo czekam caly dzien i sie denerwuje :P

Madziaska jak masz bakterie to poproś lekarza o Urovaxon. to dziala na zasadzie szczepionki. Bierzesz tabletki przez 3 miesiące. Koszt całej kuracji to 300zł i te o których mówilas już nie powrócą. Osobiście próbowalam i szczerze polecam - warto.

Mirella jakby co to nawet ci na priv napisze chociazby to bylo i za kilka lat :D
na razie spokojnie sie lecze, chodze do urologa a na początku kwietnia mam konsultacje u mojej gin jak juz bedzie komplet badanek i zobaczymy co powie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71130 przez Diana
Madzia To super wieści od rana!!! :cheer:
Super, ale wiedziałam, że tak będzie! :lol:
Normalnie brak słów na tych lekarzy!!! Ciąża pozamaciczna w macicy???? :ohmy: Masakra jakaś! :P
Oni tylko potrafią się tabelek trzymać i nic więcej, a jak ktoś wyników książkowych nie ma to już nie wiedzą co się dzieje! :cheer: Brak słów!
Delfinek Śliczny Kiciuś!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71159 przez happymamma
Magda ja z sierpniowek się melduje :) Nie udzielalam sie tutaj za często, ale śledzę Was odkąd tu jestem, no i Twoje starania też :laugh: I bardzo się cieszę, że Ci się udało i zdrowego Maleństwa z całego serduszka Ci życzę (a właściwie z dwóch, więc jeszcze mocniej) :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71186 przez PM
Madziu wiedziałam że tak będzie :) :) :) Teraz bierz przykład ze mnie i zdrowo hoduj fasolinke :) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71222 przez gosiak
Nati to kuruj się tam :kiss:

Delfinek śliczny, słodki kociak uwielbiam kociaki dobrze że chociaż one nam troszkę radości przynoszą bez kociaka to bym oszalała, piszę jak stara panna hihih :blush:

Madzia chyba w końcu normalnie spokojnie śpi a niech śpi i odpoczywa, a tych lekarzy co nie wiedza na 100% co dokładnie jest i od razu straszą najgorszym to bym powybijała, ile Madzia nerwów przez to zjadła...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #71292 przez Lacrijka
Cześc Gwiazdeczki moje najukochansieniejsze :P

Co tu taka nuda???? tylko Magda nam emocji dostarcza ostatnio :) Przyznawac sie, ktora bedzie testowac na dniach ??? Gadac, gadac..Nie ma to tamto :P Ja jestem w połowie cyklu wiec ja jeszcze hohhhoooo..

A teraz musze sie Wam pozalic..Zal z innej beczki, zeby nie było tylko o tempkach i sluzach :):):)
Wiecie ze nie mieszcze sie w ubrania z lata ??!!??!! Tzn miescic sie mieszcze ale wygladam jak biala kiełbasa w jelicie :( Masakra!! Tak to sie nie widzi kilosków a tu prosze.. A do wakacji 9 tyg.. Bo juz wiemy ze jedziemy 29.04 I oczywiscie mądra ja, po sugesti Asika dotyczacej srodka cyklu itd..obliczyłam sobie mniejwiecej co i jak iiiiiiiiiii jezeli moje marcowe i kwietniowe @ nie zrobia mi psikusa.. to wakacje wypadaja idealnie w srodku cyklu i zahaczaja o teoretyczne dni płodne.. Asik !! po co mi to mówiłas ?? ;););) Teraz mój maż ma lipe, nic nie odpocznie na tych wakacjach hahaahah
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71303 przez Asik
Lacrijka hahhahahahaha :D :D :D :D hahaahahaha :D :D ojj odpocznie :D takich sił witalnych nabierze , że to Ty uciekac bedziesz i wykrecała sie "bolącą głową " :P chociaz jak sie dobrze zastanowic to co ma boląca głowa do sexu hmmm no nic :D predzej boląca dziurka :D :D

heh a co do srodka cyklu kochana to nie Ty urlop zaplanowałaś na ten termin wiec jest Wam przeznaczone :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71306 przez Diana
Ja będę testować chyba w sobotę to będzie 30dc z 31 chyba!
Nie chciałam się tym chwalić za bardzo bo pewnie nic z tego nie będzie :(
Ale może jak wszystkie za mnie będziecie trzymać mocno kciukasy to może się uda :blush: :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71313 przez bewipo
Magda cieszę się z dobrych wiadomości :)
Lacrijka nic tam się a dużo nie zastanawiaj tylko ciesz wakacjami. Co ma być to będzie :)
delfinek kociak jest super :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71317 przez gosiak
pewnie Diana że będziemy trzymać kciuki i ostro kibicować, znając życie wszystkim nam staraczkom testować wypada w podobnych terminach ja mam 19dc z 28 także jeszcze troche, ale nie nakręcam się, nie myślę o tym...przynajmniej staram się, i testu do ręki nie wezmę przedwcześnie czyli nie przed @ oj nie ostatnio z Lacrijką zaszalałyśmy i nic z tego dobrego nie wyszło :ohmy:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl