BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #80212 przez Dorciaition
Papierowe_Serce napisał:

Dorciaition poza tym Więcej optymizmu i pozytywnego myślenia :blink:
Jak to kiedyś ktoś powiedział:

pesymista traci dwa razy: zanim coś się wydarzy, bo myśli o tym źle, i kiedy już się wydarzyło i rzeczywiście źle poszło. Optymista traci tylko raz, kiedy rzeczywiście się nie powiedzie.


Staram się, ale po moich ostatnich przeżyciach jakoś trudno mi uwierzyć, że może mnie spotkać szczęście. No zobaczymy.
Dobra, postaram się już nie marudzić, bo pomyślicie, że tylko marudzenie mi w głowie :silly:
Będzie dobrze :woohoo:
:kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80215 przez Papierowe_Serce
Dorciaition napisał:

Papierowe_Serce napisał:

Dorciaition poza tym Więcej optymizmu i pozytywnego myślenia :blink:
Jak to kiedyś ktoś powiedział:

pesymista traci dwa razy: zanim coś się wydarzy, bo myśli o tym źle, i kiedy już się wydarzyło i rzeczywiście źle poszło. Optymista traci tylko raz, kiedy rzeczywiście się nie powiedzie.


Staram się, ale po moich ostatnich przeżyciach jakoś trudno mi uwierzyć, że może mnie spotkać szczęście. No zobaczymy.
Dobra, postaram się już nie marudzić, bo pomyślicie, że tylko marudzenie mi w głowie :silly:
Będzie dobrze :woohoo:
:kiss:


Nie no, marudzenie też jak najbardziej wskazane :blink:

Nie doczytałam jeszcze ostatnich postów, ale pędzę i zobaczę co poradzić na smutki :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80216 przez Diana
Witaj papierówka!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80217 przez Mirella
No pośpi sobie człowiek do południa i od razu go oplotkują, Wy to jesteście... :lol: no kocham Was wszystkie normalnie :P Dziś najbardziej Zuzulkę, kurcze blade, jak ona roooośnie!!!!
Nie wiem czy zauważyłyście, ale ilekroć Zuzia się u nas pojawia to zaraz za nią fasolki, także łapać za testy dziewczynki, łapać!!! Dobry moment teraz na testowanie :lol:

Papierówka, bo ja tu czaruję a potem jeszcze przepowiadam płeć :) Póki co mam trzy trafienia, nie.... cztery już, bo u Asik też potwierdzone ;) A Angellika dobrze mówi, bez nas nie zafasolkujesz, ona też sobie przerwę zrobiła, poszła od nas, ale zmądrzała i wrócila no i jest fasolka :D
Poza tym jak to czarownica wredna jestem, krzyczę na dziewczyny ile wlezie, po łapach daję.... Także pilnuj się :lol: Ale u Ciebie to szybko pójdzie bo już jesteś na etapie luzu, może zrób testa? Tak na dzień dobry :lol:

Dorcia, a Ty wiesz jak szybko MagdaM znowu zafasolkowała? A przecież nie tak dawno wszystkie płakałyśmy razem z nią, a tu już serducho bije, może poszłaś w jej ślady? Rób testa, póki Zuzia jest :lol:

Majówka, bo jak mi będziesz tak zwlekać z tym testem to zrobię z Ciebie mamę majówkę 2012 :P no!




A tak z zupełnie innej beczki nie chce któraś być moderatorem? Obiecałam Kasiorze że zapytam to pytam. Znaczy mam na myśli ciężarówkę jakąś, mamy nie mają tyle wolnego czasu, także na mnie palcem proszę nie pokazywać :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80220 przez Dorciaition
Papierówka- oto i Mirella :lol:

Poczekam z testem na Majówkę :silly:

A jeśli chodzi o moderatora to chciałabym zgłosić na kandydaturę Asik. Myślę, że byłaby odpowiednia do tej roli :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #80222 przez Papierowe_Serce
Mirella napisał:

No pośpi sobie człowiek do południa i od razu go oplotkują, Wy to jesteście... :lol: no kocham Was wszystkie normalnie :P Dziś najbardziej Zuzulkę, kurcze blade, jak ona roooośnie!!!!
Nie wiem czy zauważyłyście, ale ilekroć Zuzia się u nas pojawia to zaraz za nią fasolki, także łapać za testy dziewczynki, łapać!!! Dobry moment teraz na testowanie :lol:

Papierówka, bo ja tu czaruję a potem jeszcze przepowiadam płeć :) Póki co mam trzy trafienia, nie.... cztery już, bo u Asik też potwierdzone ;) A Angellika dobrze mówi, bez nas nie zafasolkujesz, ona też sobie przerwę zrobiła, poszła od nas, ale zmądrzała i wrócila no i jest fasolka :D
Poza tym jak to czarownica wredna jestem, krzyczę na dziewczyny ile wlezie, po łapach daję.... Także pilnuj się :lol: Ale u Ciebie to szybko pójdzie bo już jesteś na etapie luzu, może zrób testa? Tak na dzień dobry :lol:

Dorcia, a Ty wiesz jak szybko MagdaM znowu zafasolkowała? A przecież nie tak dawno wszystkie płakałyśmy razem z nią, a tu już serducho bije, może poszłaś w jej ślady? Rób testa, póki Zuzia jest :lol:

Majówka, bo jak mi będziesz tak zwlekać z tym testem to zrobię z Ciebie mamę majówkę 2012 :P no!




A tak z zupełnie innej beczki nie chce któraś być moderatorem? Obiecałam Kasiorze że zapytam to pytam. Znaczy mam na myśli ciężarówkę jakąś, mamy nie mają tyle wolnego czasu, także na mnie palcem proszę nie pokazywać :P


Witam Czarodziejkę :side:

W sumie planowałam jakiś test, bo ostatnia @ strasznie licha była, ale jakoś czasu ciągle mało, a teraz łoże okupuję :silly:
W sobotę na zakupy się wybieramy to i test się kupi :blink:

I jak krzyczeć będziesz to się pod miotłę schowam i mnie nie znajdziesz :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80232 przez Mirella
Złapię za miotłę, żeby pozamiatać i od razu Cię dorwę :P Tu się nikt przede mną nie ukryje, zapytaj Angel, ile ona się nauciekała, a jednak wróciła :lol:
Angel i Angellika to dwie różne osoby tak w ogóle :)

I nie czarodziejka tylko czarownica :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80238 przez Papierowe_Serce
Mirella napisał:

Złapię za miotłę, żeby pozamiatać i od razu Cię dorwę :P Tu się nikt przede mną nie ukryje, zapytaj Angel, ile ona się nauciekała, a jednak wróciła :lol:
Angel i Angellika to dwie różne osoby tak w ogóle :)

I nie czarodziejka tylko czarownica :P

To się ukrywać nie będę skoro nie warto :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80260 przez Papierowe_Serce
Oczy bolą, więc na razie odpuszczam czytanie :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80262 przez MagdaM
Dzien dobry!!
Papierowka witaj serdecznie!! :laugh:
Zuziiiiiiinek moj!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Mirella babo kloc sie z mym mezem!! Wczoraj przyniosl mi podwojnego tulipana mowiac, ze zadna z nas ma nie byc zazdrosna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sie chlop na core nastawia a Ty tu synka wrozysz :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

No i znowu widze, ze mnie za przyklady daja :blush: Ale powiem Wam - ja nie jestem dobry przyklad :( Znowu mam wariacje!! Nie wiem jak wytrzymam do kwietnia :huh:
Mimo, ze ciezarna - prosze o baty :lol:

Co do moda itp - Mirella!! Czemu nie Ty??!! Ja chce Ciebie i juz :laugh: :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80263 przez gabi28
witajcie kochane,

witam również nową staraczkę Papierówkę :)

Zuzia jest kochana,nie do schrupania ,ale do przytulania.

Majówka,nie mogę doczekać się soboty,dobrze,że dzisiaj już środa. :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80270 przez MagdaM
Czy w sklepie mozna kupic truskawki mrozone??
Chce mi sie strasznie makaronu z truskawkami :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80274 przez Majowka
Ja tez Gabi, jeszcze tylko 3dni :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80278 przez @nulka
Witaj Papierówka
Uważam, że dobrze trafiłaś!!!
Fasolka też będzie szybciutko, a zanim cokolwiek to na pewno nie będziesz się tu nudziła :)
Czas tu zapiętrala....że ho. I tak od owulacji do owulacji, od testa do testa :lol:. No i cieszyć jest się czym bo co jakiś czas dwie krechy!!! :lol:
A jak za dużo smutów to Mirella zamiata i od razu lepiej.

Ja też chcę taką ZUZINKĘ!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #80279 przez Mirella
Magda, facet to facet, zawsze chce dziewczynkę. Mój niby mi gadał że mam się nie nastawiać, że nie wazna płeć, tylko kurde jak się okazało że jednak Klaudia nie Rafał to się banana z buzi pozbyć nie mógł ;)

W sklepie mozna wszystko, truskawki też :D

Dobry przykład jesteś dobry, schizy też masz typowo ciążowe :P

A dlaczego nie ja? Kochana, bo bycie modem tutaj to zajęcie na pełen etat, zobacz ile postów dziennie się na forum pojawia, tysiąc spokojnie, myślę ze wiecej. A ja nie mam czasu tego czytać a co dopiero sprzątać.
Dlatego uważam że to powinna być jakaś ciężarówka, taka co siedzi w domu i tylko buszuje po necie, i że to powinna być funkcja przechodnia, z ciężarówki na ciężarówkę :) Może Ty?

Tak w ogóle to uważam że nasi admini powinni kogoś zatrudnić do tej funkcji i normalnie za to płacić. A jak nie to modów powinno być z dziesięciu albo i dwudziestu, żeby to nie było zbyt obciążające.

A teraz normalnie na spacerek idziemy w błocie się taplać, brrrr :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl