BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #80452 przez madziaska
@nulka ja robilam dwa razy i oczywiscie przed spodziewana @ Raz jak mnie lekarz nakrecila, a drugi zeby sprawdzic czy moge antybiotyk zazyc....wiec ja tez jeszcze nie uzalezniona ;)A przed kupienien to sie czuje jakbym 15 lat miala, raz kupilam w tesco i tez dziwnie przy kasie sie czulam, a drugi raz moj mi kupil w aptece (dwa, jeden na zas i wlasnie go mam)...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80456 przez @nulka
madziaska napisał:

@nulka ja robilam dwa razy i oczywiscie przed spodziewana @ Raz jak mnie lekarz nakrecila, a drugi zeby sprawdzic czy moge antybiotyk zazyc....wiec ja tez jeszcze nie uzalezniona ;)A przed kupienien to sie czuje jakbym 15 lat miala, raz kupilam w tesco i tez dziwnie przy kasie sie czulam, a drugi raz moj mi kupil w aptece (dwa, jeden na zas i wlasnie go mam)...


a dlaczego tak się czułaś? :lol: nie rozumiem :)
bo w moim wieku to bardziej wypada prezerwatywę przy kasie wziąć niż test w aptece :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80459 przez madziaska
@nulka, ja mam 28 lat....ale wyglad.... szkoda gadac ;) Pracuje z dziecmi, jak rodzice przychodza po dziecko to rozgladaja sie gdzie jest pani.... podkresle, ze to podstawowka ;) jak wstane to juz troche lepiej ;) mala, chuda, dobrze, ze cycuchy niczego sobie ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80460 przez Dorciaition
MAdziaska mój by mi nie kupił- wstydzi się, a ma 29 lat! :ohmy:

@nulka powinnam mieć juterko @. A teraz mam takie bóle i kłucie jak co miesiąc przed :huh:

MagdaM też miałaś takie bóle jak zawsze przed @?

Zresztą co ja się nakręcam. Co ma być to będzie. :S :(

Majówka słabą kawusie wypij :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80462 przez MagdaM
Dorcia oczywiscie!! Brzuch i plery mnie napieprzaly okropnie!! Laski sie tu darly, ze test a ja nie! Bo oczywiscie my w cyklu tylko 1 raz seksik bez gumki no i patrz :laugh:
Inne objawy zaczely sie ok 1 tydzien pozniej. A dzis np znowu mnie bola plecy jak na @, takze wiesz - zaciskam :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #80465 przez madziaska
madziunia to mnie pocieszylas, bo unas dwa razy byl :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80468 przez @nulka
za mną też się rozglądają rodzice ale ze względu na wzrost i to że w dresach,ja pracuję w gimnazjum na sali gimnastycznej a sala jest ogrooooooooooooomna :)więc z daleka.... ale w aptece przy okienku! jak to się mówi z tyłu liceum z przodu muzeum
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80469 przez madziaska
@nulka przestan mloda babka jestes...Widze, ze my nie tylko nauczycielki ale i z Dolnego Śląska ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80474 przez @nulka
Dorcia...........poczekaj na nas z tą @ :lol: nie bądź taka wyrywna. Chociaż na Madziaskę poczekaj :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #80477 przez madziaska
Dorcia poczekaj... Spodziewam sie za 8 dni ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80480 przez Asik
@nulka ja tam się nie przejmowałam :D kupowałam testy i foliki i inne pierdółki i w aptece i w hipermarkecie :) i teraz jak po witaminy dla ciężarówek kupuję to mi zwisa co pomyślą :D też nie wyglądam na 39 ale jak z córą idę a ona mi walnie Mamooo to się co niektórzy dziwią :) i dobrze :D kochana nasze roczniki są dobrze zakonserwowane :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80489 przez @nulka
Asik, ja w jednej aptece sobie wiesiołek kupuje a w drugiej cynk dla M :lol: :lol: :lol: bo mieszkam w pipidówie i w aptekach moje byłe uczennice sprzedają albo ich matki albo siostry albo szwagierki drugiego męża....i inne koligacje. więc kupuję tak żeby się nie [połapały bo by miasto huczało!! :lol: Jak już mi się uda to wtedy będę miała w d.tyle :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80494 przez madziaska
Widze, ze Nikusia sie pojawila, co tam u Ciebie???
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80495 przez Asik
aaa no chyba że takie spoleczeństwooo czekające na newsy ;). masakra totalna . to na wieksze zakupy na miacho bys musiała sie wybrac :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #80520 przez Dorciaition
Madziaska, Anulka- postaram się poczekać na Was :lol:

Ale fajnie się zgrałyście- belferki :silly: Ja nie pracuję w szkole, ale wykształcenie pedagogiczne mam, więc coś mam z Wami wspólnego :lol: Tylko ten śląsk nie bardzo- wręcz przeciwnie :laugh:

Asik to co takiego robisz, że tak młodziutko wyglądasz? Please zdradź nam tą tajemnicę :kiss:
Cudne zdjęcie z usg :)

MagdaM jeden raz??? To cudownie!
Widzisz Madziaska, a Ty dwa razy więc masz ogromne szanse na fasolkę :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl