BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #79914 przez angel82
Dopiero 25. Ostatnio miałam 29-dniowy cylk. Zobaczymy co ten przyniesie :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79915 przez Lacrijka
Bulowice, kojaze ale tylko z głupich docinków typu " Głupia jestes czyz Bulowic??" hehehe do dzis nie wiem czemu...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79916 przez angel82
Haha, bo w Bulowicach kiedyś był zakład dla chorych psychicznie, a później odwyk :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79917 przez @nulka
Asik napisał:

@nulka a jak z tą tempką ? bo nie umiem znależć .


wykres jest niepełny bo niedawno zaczęłam. jest na skarbmamy
w sobotę było 37,1 a dzisiaj jest 36,8
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79918 przez Asik
no po buły i kiełbache to do mnie , piwo też było i cały alko jaki tylko można było mieć :) ojj mroziło sie dla ludzi piwo w zamrażarkach nawet :D:) zawsze cały dzien dyżur miałam jak się wszyscy zjeżdżali :D :) a ten pomiedzy blokami z piwkiem to taki mały sklepik był po schodkach :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79919 przez Lacrijka
angel82 napisał:

Haha, bo w Bulowicach kiedyś był zakład dla chorych psychicznie, a później odwyk :laugh:


AAAA no to juz wiem skad tak dzieci gadały hahaha Dziekuje Ci za tą wiedze, bo to był kultowy tekst za gówniarza :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #79920 przez Lacrijka
Asik napisał:

no po buły i kiełbache to do mnie , piwo też było i cały alko jaki tylko można było mieć :) ojj mroziło sie dla ludzi piwo w zamrażarkach nawet :D:) zawsze cały dzien dyżur miałam jak się wszyscy zjeżdżali :D :) a ten pomiedzy blokami z piwkiem to taki mały sklepik był po schodkach :D



Szkoda ze teraz festwial jest w Chorzowie, jakby nadal był w Tychach to bym Cie mogła przed samym porodem w tyłek na szczescie kapnąc bo to zawsze ostatni weekend lipca :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79921 przez angel82
@nulka, może zaczekaj jeszcze kilka dni aż znowu pójdzie w górę, nie stresuj się na zapas.

Lacrijka, a na którym osiedlu mieszkałaś? JA do Cioci na wakacje do Oświęcimia jeździłam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79923 przez Asik
@nulka dokładnie :D poczekaj jeszcze kilka dni zobaczymy czy Ci sie podniesie czy co :D pierwszy i nie pełny wykres to tak żeby się zaznajomic i przyzwyczaić do pomiarów :D :D

Lacrijka no dokładnie :) :) a Ty tez kochana z brzucholem :) no to bysmy wyglądały :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79924 przez angel82
Dobranoc laseczki :woohoo:

Ja już uciekam kompu i spać. Jutro trzeba iść do pracy :(

Pozdrawiam :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79925 przez Lacrijka
Brzuch by mi moze i urósł, ale od piwska hahaha

Angela, ja mieszkałam na Osiedlu (teraz sie tak nazywa) S-centrum.. To te wieżowce obok targowiska i teraz Lidla a dawniej tam zawsze wesołe miasteczko zajezdzało :blink: :blink: :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79927 przez @nulka
Dzięki dziewuszki i też idę lulu, jutro też do pracy.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #79983 przez gosiak
czesc:)
dziewczyny pewnie nakręcajcie się i bądzicie nakręcone, przynajmniej wiem że to norma, a nie że tylko ja tak mam ;) trzymam za Was kciukasy bo widzę dużo Was się znowu szykuje, więc listopad będzie pełen bobasków :laugh: :laugh:

Majowka coś nam uciekła kobietka, daw do Nas ja juz nie będę nalegać na testa zrobisz kiedy zechcesz i tak będę trzymać kciuki za Ciebie :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80058 przez Diana
Dziewczyny ja mokro mam cały czas! Więc to chyba dobry znak! :lol:
Trzymam kciukasy!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #80089 przez Papierowe_Serce
Witam jestem tu nowa :silly:
Od prawie dwóch lat staramy się z mężem o nasze pierworodne dzieciątko :)
Jestem po jednym poronieniu i dłuuuuugim regulowaniu cyklu. Ale w końcu cykle jak w zegarku. Na razie zrobiliśmy sobie przerwę w starankach i podchodzimy do nich na luzie :woohoo:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl