BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #84089 przez gosiak
ojej musze kiedyś spróbować, w sumie nie lubię obiadów na słodko ale może spróbuję kiedyś :lol:

a ja zaś dół znowu wyleciało ze mnie brązowe jakby gumowe upławy sorry, ale kurde nie wiem może ta nadżerka daje o sobie znać chyba trzeba się zapisać do gina...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84097 przez Groszek
Zupa sama w sobie nie jest słodka :) ale mój mąż ją uwielbia :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84101 przez MagdaM
zaluje ze zjadlam to spaghetti :dry: :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84104 przez Groszek
Magda dlaczego ??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84108 przez ann-sunshine
Zupa mandarynkowa brzmi bardzo egzotycznie :)zapachniało latem,

ja dziś kapuśniak z kiszonej kapustki - dużo witaminy c na moje mega przeziębienie.

A tak swoją drogą, to wiecie o czym dziś pomyślałam?? W przyszłym tygodniu wyciągam rower z garażu, doprowadzam go do stanu używalności i ... zaczynam sezon wiosenny!!! Mocne postanowienie wiosenne :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84109 przez gosiak
chyba przez mój post :blush: :blush: sorry :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84121 przez MagdaM
Bo zjadlam a teraz mnie tak boli zoladek, ze nie wytrzymam :( nawet sie wyprostowac nie moge feee :(
ann-sunshine zazdroszcze rowerku :)

A ja wlasnie wiozlam tesciow na pogrzeb i auto mi padlo. Dobrze, ze naprawilam jakos bo juz widzialam jak ide pod gore 3 km :huh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84124 przez nikusia1988
Wy dziewczyny się smutacie że beta, że temp spadła, że @ przyszła a ja to w tym cyklu czuję się jakoś nie tak i mam głupie myśli (albo mądre, jeszcze nie jestem pewna...) Po za tym że jestem chora to hmm... mam dziwny wykres, a nawet bardzo dziwny bo jeszcze takiego nigdy nie widziałam... A propo wykresu... www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu No i nie wiem czy ta tempka taka z tej choroby czy to cykl bezowulacyjny... :( Narazie próbuję sobie wmówić że to z powodu grypy i osłabienia... (bo gorączki nie miałam, nawet przez dzień więc być może z osłabienia aż taka niska ta tempka) Ale jeszcze nigdy nie widziałam skoku mającego temp 36.4!!!! :ohmy: i pozostałe 3 temp po skoku utrzymujące się na tej samej linii co skok czyli 36.4. To jest naprawde bardzo dziwne i u mnie też załamka :( poprzedni wykres miałam ok ale ten nie wiem dlaczego taki się zrobił :huh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84126 przez Marta M
Dorcia nie znam jeszcze plci, jutro mam wizyte, moze sie cos dowiem...:) Ale szczerze powiedziawszy nie ma to dla mnie znaczenia...

Magda, to jest takie uczucie nieporownywalne z niczym innym, jedyne..:) Poczulam tak jakby mi ktos klebuszek welny wlozyl do brzuszka albo jakby ktos Cie delikatnie musnal od srodeczka :) Byla to 3:53 w nocy...znieruchomialam na chwile, balam sie poruszyc ze przestanie a chcialam to czuc jak najdluzej :):) Obudzilo mnie jak zwkle siusianie a nie chcialo mi sie wstac, wiec spokojnie lezalam...i paf..:)

Oj tak Mirella, rece po brzuszku buszuja..:D

Groszek, ale mi apetytu narobilas ta zupa mandarynkowa...musze sprobowac...ale to chyba dopiero jak mezus wroci...ostatnio nie gotuje, bo dla samej siebie mi sie nie chce..odgrzewam swoje zapasy z zamrazalki..;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84127 przez Dorciaition
Zupa mandarynkowa- hmmm, ciekawe :)

Magda- oj to dobrze, że sobie poradziłaś, bo nie powinnaś się przemęczać :)

Gosiak wybierz się do gina. Lepiej dmuchać na zimne :S

ann-sunshine to masz dobrze. My niestety musimy zainwestować w rowery, bo nam w listopadzie okradli piwnice :(
Na szczęście chociaż rolki zostawili ;)

Kurde, w ogóle się nie znam na tych wykresach :huh: Chyba jakaś ciemna jestem :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84130 przez MagdaM
Marta ale super :) :)
Dorcia trzymaj kciuki zeby teraz mi nie zgasl bo go udusze :silly:
Nikusia kiedys ktos powiedzial mi cos bardzo madrego - cykl bezowulacyjny mozna stwierdzic tylko po monitoringu. Absolutnie nie po temperaturze, wiec laska luz :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84133 przez Dorciaition
Magda, a gdzie Ty znowu wylatujesz? :silly:

Ok, będę trzymać ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84134 przez nikusia1988
Madzia ale różnica między niskimi temp a wyższymi powinna być MINIMUM 0.2stopnia a ja nawet tego minimum w tym cyklu nie mam bo mam 0.1 stopnia :( Aj tam szkoda gadać... i was zamęczać jakimiś wykresami. Tak bym chciała żeby już @ przyszła i nowy cykl się zaczął, oby lepszy od tego :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84136 przez MagdaM
Nikusia ale to wcale nie znaczy, ze nie masz owulki...
Temperatura w ciazy powinna byc wyzsza podobnie jak tetno. A ja jedno i drugie mam jak przed ciaza ;)
Kobieta to nie samochod, tu sie nic nie da przewidziec :)

Dorcia musze ich jeszcze do domu przywiezc ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84166 przez Mirella
Magda, może lepiej nie przywozić? :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl