BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 6 miesiąc temu #84360 przez angellika1
Dziewczyny ale sobie kolacyjkę dzisiaj zafundowałam ziemniaczki z czosnkiem czosnkowym pycha (tylko nie wiem jak mój mąż to zniesie) :D :D

Dziewczyny ja sie podpisuje pod slowami Mirelli naprawdę bardzo poważnie sie tutaj zrobiło ;) i chyba więcej fasolek sie pojawiało jak nie podchodziłyśmy do tego az tak bardzo (nie wiem jak to ująć) profesjonalnie....??
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #84439 przez Mała
Witam dziewczyny, uszy do góry, słoneczko świeci, dobrze będzie :laugh:
A to mój brzuch 12tc+5d
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #84441 przez @nulka
witam
u mnie Mała leje jak z cebra ale dla równowagi nie ma wody w kranach :lol:
toaletę poranną odstawiłam z mineralną gazowaną :)

wow ale brzucholek pokaźny!!! pięknizna :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84442 przez Agusia83
Mala, bardzo ladny brzuszek :lol:, ja mam troszke wiekszy...ale miedzy nami 2 tygodnie roznicy :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84487 przez Tasia_Pawełek
Dziewczyny, jest taka sprawa z tym problemem zajścia w ciąże że jak za bardzo się chce, za bardzo się pilnuje dat i godzin to wtedy nie wychodzi. Ja też na początku robiłam testy, kochaliśmy się zawsze w wyliczonym czasie, ale to nie tak....

Dziecko jest owocem miłości, przestańcie liczyć dni i oddajcie się waszej miłości. Ja od razu zaszłam.
Wcześniej wyliczałam przez prawie 4 lata co miesiąc. A teraz mój mężczyzna się śmieje, że wystarczy chwila potu i jest ;)

Dziewczyny, nie liczcie dokładnie, kochajcie się zawsze kiedy macie ochotę i na pewno się uda. Miłość, nie liczby powoduje że rodzi się w nas życie...

życzę powodzenia, trzymam kciuki


Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84520 przez kaśku
o dokładnie :)
nie potrafiłabym dojść gdybym z tyłu głowy miała wykresy, temepratury itd. a co to za przyjemność z seksu bez orgazmu?
no dobra. jakaś tam jest. ale jednak nieporównywalna ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #84546 przez gosiak
witajcie :)

Macie dziewczynki racje, i ja to zawsze wiedziałam tylko powtórzę że wykresiki robię dla samoobserwacji bo już dosyć długo się staram i postanowiłam z 2 -3 miesiące podpatrywać co i jak u mnie, śluz to widzi każda znać podczas, mycia, podcierania, nie musimy prowadzić wykresu więc jak widzimy śluz płodny to zapala się ta lampka że można dzialać, ...kochać miałam się w tym miesiącu co dzień ale od dwóch dni mi się nie chce po prostu, a mąż wracając z pracy o 19 pada zmęczony, po drugie to cholerne plamienie mialam do wczoraj więc sie bałam...więc tu na siłę i na zawołanie nie robimy tego może troszkę większe jest parcie w czasie owulacji ale któraś z Was napisała że wtedy jest największa ochota u mnie tak jest, dziś mam płodny śluz, ale nie wiem czy dziś będzie sexik jak będzie ochota to będzie...ale u mnie problem jest od strony psychicznej uparłam się na dziecko teraz i już i szaleństwo zaczyna się po owulacji wypatrywanie u siebie objawów itp. schiz :angry:

Mała cudny brzunio :laugh:

Lacrijka :lol: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84609 przez angellika1
Mała śliczny brzusia :)
nulka rozumiem Cię doskonale ja też dzisiaj woda mineralna i to gazowaną sie myłam ;) ;) ;) Tez nie ma u mnie wody :( :( ;(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84614 przez bewipo
Mała brzuszek super :)

Mysle, że to szaleństwo po owulce, przed okresem jest zawsze, obojętnie czy sie prowadzi większe czy mniejsze obserwacje. Zawsze się czeka i zastanawia czy to już, czy @ przyjdzie, czy nie. Tego się nie da uniknąć jak ktoś czeka na swoją fasolkę.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84622 przez Majowka
Mala, przesliczny brzuszek!!!!!

Gosiak, faktycznie taki seksik na sile to glupota. Moj maz tez nie chce na sile, wiec zawsze musze go podejsc sposobem :D :D :D
Dlatego wlasnie boje sie tych cykli stymulowanych, ze moze mi sie nie uda go namowic w TYM dniu, hehehe
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #84664 przez kaśku
bewipo napisał:

Mała brzuszek super :)

Mysle, że to szaleństwo po owulce, przed okresem jest zawsze, obojętnie czy sie prowadzi większe czy mniejsze obserwacje. Zawsze się czeka i zastanawia czy to już, czy @ przyjdzie, czy nie. Tego się nie da uniknąć jak ktoś czeka na swoją fasolkę.


pewnie ze się o tym troszkę myśli ale nie pozwólmy zeby to było najważniejsze i nr 1
chyba ze ktoś uprawia seks tylko i wyłącznie w celach prokreacyjnych
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84707 przez Mirella
No widzę że załapałyście o co mi chodziło :lol:
Kiedyś tu było wesoło śmiesznie wruszająco smutno, no różnie, ale generalnie pozytywnie, ostatnio miałam wrażenie że w fabryce jestem ;)
I naprawdę nie chodzi mi o to żeby nie mierzyć nie liczyć nie pisac o tym, tylko żeby to nie przesłaniało całej reszty, to z tej reszty brała się siła i wsparcie dla staraczek, te co są dłużej pewnie nie jedno pamiętają :D
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84721 przez gosiak
agusia a Ty swoją fotkę z brzuszkiem jeszcze wrzuć, sobie nie myśl że Ci się upiecze, to samo angela:)))) nie ma to tamto :D

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84745 przez Dorciaition
Hej Dziewczęta! :)
Please, pomóżcie mi. W piątek mam wizytę 4 koleżanek. Co mogę przygotować ciekawego do żarełka? Będą na pewno głodne, bo po pracy od razu. :)
A w sobotę znajomych ze studiów. :S
Kurka, ale będę miała roboty :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #84765 przez bewipo
Hoho, ale sobie gości naprosiłaś ;)
U mnie ze słodkości króluje sernik na zimno, bo nie mam piekarnika ;)
Z konkretów może jakieś sałateczki, do tego podgrzać parówki, nakroić serka i wędlinki. Tak ci wymyślam to co mało roboty jest :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl