BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #84201 przez @nulka
a ja mam chyba dzisiaj przesilenie wiosenne albo mnie zakwasy dopadły po wczorajszych akrobacjach z piłą motorową na jabłonkach.... ehh SKS jak nic. wczoraj poszalałam dzisiaj kocyk i pilot ;)

Nikusia, Obejrzałam ze sto cudzych wykresów i każdy był inny. A temperatura wcale nie jest stałą dla danego człowieka bo nikt nie zyje w sterylnych i niezmiennych warunkach więc może się zmieniać. a skoki to były różne, od 0,1 aż do całego stopnia. Więc nie patrz na to.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84204 przez madziaska
dzieki dziewczynki za kciuki :)
Tak Gosiu, dzisiaj jest 28 dc... jesli chodzi o test to napewno nie zrobie go przed spodziewana @ odkad nie biore tabl. najdluzszy cykl mialam 31 dniowy, nakrotszy 28, czyli najwczesniej dostane jutro, najpozniej w sobote... Jezeli jakims cudem @ nie przyjdzie to najwczesniej test zrobie w poniedzialek....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84208 przez @nulka
madziaska napisał:

dzieki dziewczynki za kciuki :)
Tak Gosiu, dzisiaj jest 28 dc... jesli chodzi o test to napewno nie zrobie go przed spodziewana @ odkad nie biore tabl. najdluzszy cykl mialam 31 dniowy, nakrotszy 28, czyli najwczesniej dostane jutro, najpozniej w sobote... Jezeli jakims cudem @ nie przyjdzie to najwczesniej test zrobie w poniedzialek....


Madziaska Ty czekaj na mnie z tą @, obiecałaś.... :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #84213 przez madziaska
Czekam, czakam.... :)
Tylko kurcze nie wiem, czy dam rade ;) Cycuchy bola i w brzuchu zaczyna krecic :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84221 przez Majowka
Madziaska i anulka, trzymam kciuki za brak @ :)

A ja wzielam dzisiaj pierwsza dawke luteiny, o matko, glowa mi peka, a brzuch mam taki jak bym polknela duza pilke lekarska, pamietacie je z WF-u?! hehehe :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84225 przez bewipo
Majowka przy następnej wizycie poproś o dopochwową. Nie będziesz miała takich rewelacji ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84240 przez Majowka
Dzieki bewipo!
Zapytam go juz niedlugo
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84249 przez MagdaM
Mirella eeee spoko :)
Majowka ponoc dopochwowa piecze ale mnie np nic sie nie dzieje po niej, a szybciej dziala :)

Jezuuu dramat. Wszystko sie uwalilo na mnie i mam ochote rycze :unsure:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84252 przez bewipo
Mnie tam nic nie piekło. Jedyne co zauważyłam, to że śluzu po nich nie miałam.

Magda co tam się u Ciebie stało??
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84253 przez MagdaM
bewipo uf uf no ja tez wlasnie nie mam... i sie zaczynalam stresowac ;) pozatym tez nie piecze. Tylko glupie uczucie jak one wyplywaja :blush:
Co u mnie... Jestem ciagle glodna. Jak cos zjem to czuje sie nadeta... Mam zaparcia i zgage i mdlosci... I na cos ochote a jak to kupie to mi sie chce to zwracac... Nie mam sil... Nie wiem juz jak z tym walczyc. Ciesze sie, ze jest tak ale kurcze :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84257 przez Dorciaition
Magda w II trymestrze przejdzie :) Już mało Tobie zostało.
Ja też chciałabym mieć jakiekolwiek objawy, a nie mam nic :/

Anulka, Madziaska trzymam cały czas :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84264 przez gosiak
ja też dziewczynki trzymam kciuki:)

Lacrijka jak tam książka ciekawa? :lol: :lol: za Ciebie też ściskam :kiss: do końca :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84280 przez ilona
Monia wystarczą chyba w jednym wątku te linki.... :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84292 przez bewipo
Magda to się nie stresuj, pewnie tak ma być. Jak wypływają to rzeczywiście nie ciekawie.
Wiem, że łatwo powiedzieć ale dasz radę. Ja też się męczyłam w końcu prawie już nic nie mogłam jeść bo mi wszystko obrzydło. Teraz jest o wiele lepiej. Heh, tylko zgagę mam codziennie wieczorem, a dzisiaj cały dzień mnie męczy. Piję sobie siemie to jest lepiej no i zapycha żołądek, to się ciągle nie chce jeść. Czasem tez już prawie beczałam, że nie dam rady w tej ciąży tak długo wytrzymać i kiedy mi wreszcie przejdzie i wogóle...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #84356 przez kaśku
Magda już wytrzymaj do II trymestru :)

Nikusia ja nic z tego co piszesz nie rozumiem :o ale postaraj się nie denerwować. zamiast tego polecam seksik ;) a ile endorfiny przy tym gratis...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl