BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #93183 przez Asik
Madziaska :) :) :) pewnie że dobre :) :) wręcz wysmienite :) pokazują 5-6 tydz :) noo a 40 dc to tak mniej wiecej wychodzi :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93224 przez Diana
Super Madziaska bardzo duża beta!!! :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93227 przez angellika1
Madziaska beta rewelacyjna książkowa tak jak pisze Asik to około 6 tc :) SUPER :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93245 przez wielkaB
no to super Madziaska :)

jaka piękna dzisiaj pogoda idę wypić kawkę na taraz może umyje samochód :) noi trzeba będzie szykować się do pracy
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93253 przez Dorciaition
Madzia beta cudowna! Bardzo duża! :)
Moja to pikuś to Twojej...


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93276 przez wielkaB
dziewczyny powiecie od dwóch miesięcy mam podwyższona temperaturę o 6 kresek mimo ze się wysypiam to i tak chce mi się spać nic mi się nie chce a w tamtym miesiącu miesiączka spóźniła mi się o 7 dni co jest :( a zawsze miałam co do dnia
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93278 przez wielkaB
i czuje ze przytyłam
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93281 przez gosiak
Witam :laugh:
Madziaska jak dziewczyny piszą że beta super to ja też się z nimi zgadzam i bardzo się cieszę że taka wysoka :lol: :lol:

Oj Majówka objawy to w sumie jak na małpę, już się raczej nimi nie sugeruję bo co miesiąc jakieś tam objawy mam :silly: teraz niech się dzieje co ma być, jakoś nie wierze że mogła bym zobaczyć dwie kreski, więc wielkich nadziei sobie nie robię, malutką nadzieje mam, nie powiem:blush: :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93282 przez MagdaM
Boze!! Ja nie umiem liczyc... Ale wstyd :ohmy:

wielkaB hmm no my Ci tego nie powiemy... Moze testuj??

Kurde... spalabym ciagle ciagle!! I nawet oczu nie otwierala...

Moje kciuki sa mocno zacisniete za staraczki :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #93286 przez gabi28
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93287 przez mala_czarna
Podwyższona temperatura nie zawsze musi oznaczać ciążę. Ja na ten przykład prawie zawsze mam 37 stoni C ale ja jestem alergikiem i często alergicy tak mają. Życzę Ci aby to okazała się dzidzia a nie alergia. Sama czeskam na @. Słyszałam że u niektórych dziewczyn pragnących zajsc w ciąże podświadomosc płata figle i okres sie przez to spóżnia.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93288 przez gosiak
wielka B ja jak pierwszy raz tu przyszłam to pierwszy raz okres mi się spóźnił 5 dni aż w końcu małpa przeszła i to jak na złość pomyślałam sobie bo nadziei sobie narobiłam że hoho, a Ty normalny miałaś ostatni okres? i gdzie mierzysz temp.? dopochwowo? cały cykl masz podwyższoną? no i ważne kiedy mierzysz bo najlepszy pomiar temp. to o 6-7-8 rano po 3 godzinnym nie przerwanym śnie...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93291 przez MagdaM
To ja tylko dodam, ze mnie w ciazy ani 0,1 nie urosla temperatura, a moja kolezanka miala okres przez 4 miesiace ciazy :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93292 przez gosiak
Gabi dziękuję :kiss:
czasem takie ciche dni dobrze robią byle nie za długo trwały, ale do maja to już na pewno Wam przejdzie i zaczniecie staranka trzymam kciuki oby szybko Wam się udało :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #93302 przez Asik
Tez miałąm w pierwszej ciązy krwawienie przez kilka miesięcy.masakra,non stop ciąża zagrożona ehh ale dobrze sie skończyło :) nikomu nie życzę tego co miesięcznego stresu. wyobrazam sobie jak musiała sie martwic twoja koleżanka jak czasmi jednodniowe plamienie doprowadza do granic obłędu.

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl