BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #94865 przez Majowka
Diana, ojejku! :(
Ja jestem tego samego zdania co Mirella, idz do innego gina na lepszy sprzet, moze on zle postawil diagnoze... Tyle jest konowalow w tym fachu!!!
Moze zrob jeszcze bete codziennie przez kilka dni, aby zobaczyc czy fasolka nagdoni...
Nie wiem co jeszcze napisac, ale powiem Ci mysl pozytwnie, bo pozytywne myslenie juz moze zdzialac cuda!
Trzymam mocno kciuki za Twoja fasolke! :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94866 przez wielkaB
wiem na poniedzialek jestem umowiona bo cyrki sie zemna dzieja
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94869 przez Mirella
wielkaB jedz szpinak :lol: i teścik walnij, senność typowo ciążowa :lol:

kurcze jakbyście miały męża który na zewnątrz pracuje i średnio dwa razy dziennie pyta czy jutro będzie padać, bo tez byście miały stronki z pogodą w zakładkach :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94870 przez wielkaB
raczej fasolki nie bedzie bo piersi mnie zaczely bolec od dwuch dni czyli przyjedzie ciocia
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94872 przez Dorciaition
Wielka B na ciąże są takie same objawy jak na @.

:laugh: Mirella to Ty taka Jego prywatna Pogodynka jesteś :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94878 przez wielkaB
to ja wiem ale watpie gdzies moze nie wierze ze moge miec fasolke a w dodatku zaczyna mnie cos pokuwac w prawym boku
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94883 przez wielkaB
po co mam kupowac test jak i tak zobacze jedna czerwona kreche
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94909 przez ann-sunshine
Dianka - chucham i dmucham na fasolkę coby podrosła do poniedziałku, trzymaj się ciepło słoneczko, jesteśmy z Tobą

WielkaB - obowiązkowo do lekarza

Lacrijka - dobrze że już coś więcej wiesz, a wakacyjne staranka są najprzyjemniejsze :silly:

kobiety to jednak łatwo nie mają - najpierw się martwią że dzidzi nie ma, potem się martwią czy z fasolką wszystko ok, a potem jak się urodzi to martwią się o swoją ratorośl już do końca życia, ech...

gosiak - muffinki wyjdą Ci wzorowo - zamieszać łyżką i upiec :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94915 przez @nulka
Wielka B ty tu nie marudź, nie gdybaj, nie spij i nie strasz jedną krechą tylko kup testa, jutro z pierwszego sika walnij i zdjęcie wklej. Lepszego konsylium niż to forum nie znajdziesz! :) My tu nawet na cieniach cienia nie damy się zagiąć. :lol:

Dianka idź jeszcze skonsultowaĆ Z INNYM GINEM

a ja mimo iż też mam lenia to na przekór sobie odchamiłam mieszkanie z kotów przebrałam podusie i teraz z poczuciem dobrze spełnionego obowiazku zrobiłam se kawe i siedze.
A na obiad ziemniaki w mundurze i gzika :silly: :silly: oj M nie będzie zadowolony ale jak będzie coś burał to ma w alternatywie flaki ze słoika.

Mirella Ty z tą pogodą jak mój M ten też ma w zakładkach i chyba to samo co Ty i mnie co wieczór informuje co i kiedy o jakiej godzinie nastąpi :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94936 przez MagdaM
Mirella co za pogoda??!! U mnie ponoc bezchmurnie a ja widze bezslonecznie za oknem :silly:

Wrocilam od weta - psik mial znowu atak :( Iponoc to od gardla - zarazil sie od panci :ohmy:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94945 przez wielkaB
@nulka dzieki za slowa otuchy :):* ale musicie i tak poczekac do poniedzialku jade do gina jak wroce to sie dowiecie a testu nie bede robic jestem cierpliwa i bede czekac
wytrwale chyba ze przyjdzie @ to nie pojade
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94947 przez Dorciaition
A ja nadal mam plamienia (takie ze śluzem brązowe) :( :( :(


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94948 przez wielkaB
Dorciaition to moze jedzi do lekarza nie wiem co ci poradzic naprawde :?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94957 przez wielkaB
Istnieją objawy, które są bardziej prawdopodobne. Należy do nich przede wszystkim podwyższona podstawowa temperatura ciała (ponad 37°C), utrzymująca się przez minimum 2-3 tygodnie po owulacji. Jest to związane z tym, iż zwiększa się ilość progesteronu odpowiedzialnego za podtrzymanie ciąży w pierwszych tygodniach. Potem tę funkcję przejmuje łożysko.
Do innych prawdopodobnych objawów ciąży należą zmiany w gruczołach piersiowych - powiększenie, obrzmienie, wzrost napięcia, poszerzenie naczyń żylnych widocznych pod skórą, przebarwienie brodawek i obwódek piersiowych. Około ósmego tygodnia piersi stają się bardziej wrażliwe, bolesne, staję się także pełniejsze, a dookoła brodawek powstają niewielkie guzki, które są ujściami gruczołów łojowych.



to ja wszystko wiem ale tez towazyszy mi senosc i cmienie u dolu brzucha
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94964 przez Dorciaition
Dziewczyny umówiłam się na dziś do gina.
Najgorsze jest to, że do tego co prowadził moją pierwszą ciąże. Nie wiem jak to przeżyje, jak zobaczę to miejsce. :( Mam nadzieje, że wszystko będzie z fasolką dobrze. Trzymajcie kciuki!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl