BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #95212 przez ann-sunshine
Magda - zaciągnij swojego męża na wizytę do gina jak już będziesz w drugim trymestrze i jak gin pozwoli na przytulanie, może jak usłyszy od lekarza że można to się przekona. Może on się boi że krzywdę dzidzi zrobi?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95216 przez MagdaM
ann-sunshine moze raja... poprzednio byl seksik a potem sie okazalo, ze dzidz nie zyje :( teraz mamy isc wspolnie ponoc.

No nic babenki sie wyzalilam - dziekuje Wam za cierpliwosc :kiss: :kiss:
Ide. Koncze rybke i lece na lozio i spac.
Buziaki!!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95236 przez Dorciaition
Ja też już idę się położyć i seriale oglądać :laugh:

Miłej nocy dziewczęta



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95282 przez gosiak
jestem jestem ale widze poszłyści spać :blink: ale rozumim Was ja tez padam i pisze tylko żeby Wam powiedzieć że żyje :laugh: Dorciu neta mam tylko mnie cały dzień nie było z mężem w trasie :blink: tak mnie plecy napirniczja że masakra to chyba przez zbliżającą sie małpę i przez siedzenie w aucie ale z drugiej str od siedznia w aucie to nigdy mnie tak nie bolało a dosyć często z mężem jadę :woohoo: więc to na pewno na @, no ale pożyjemy zobaczymy

Dianka pomodlę się o Twoją fasoleczkę :kiss:

Dorcia dobrze że byłaś u gina z tym plaminim lepiej zbadać co i jak, cieszę się że ok i mam nadzieje ze torbiel zniknie :kiss:

Magduśka super że zajrzałaś ale napisz coś więcej co u Ciebie?

Lacrijka już na sm Ci pisałam ale i tu napiszę żeby nie było :blink: szykuj kuszące bikini i kuś męża w maju na jakiejś dzikiej plaży :lol: :lol: :lol:

Magda wytrwały ten Twój mąż do stycznia post??? o matko :silly: :silly:

dobranoc :kiss: :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95295 przez mala_czarna
Mówią, że nie taki diabeł :cheer: straszny jak go malują. To sie okaże bo leczenie zębów jeszcze przede mną. Myśle, że chyba wyrwę tego zęba. Skoro lekarz powiedział, że ona na moim miejscu by tak zrobił, mimo iż sam bierze tyle kasy prywatnie i pewnie by mu sie to lepiej opłaciło finansowo.

Co do @ to ja nadal czekam od 29 marca. Ani widu ani słychu :P . Czekam do poniedziałku i znów testuje. Zobaczymy.

Magda M Twój mąż boi się że może zrobić krzywdę dziecku, dlatego wystrzega sie seksu. A co do przytulania, może poprostu nie chce się nakręcać, bo oczekiwał by więcej.. Myśle, że jak przekona się że z dzidzią jest wszystko w porzątku to zmieni zdanie. Niedługo sam zatęskni za przytulankiem...

Dorciaition cieszę się że fasolka ma się dobrze :woohoo: . Nie doszukuj się haczyków, tylko ciesz się dzieckiem. Dziecko czuje Twoj nastrój. Zmartwienia i nerwy wcale mu nie pomogą! Musisz myśleć, że będzie wszystko dobrze, bo innej opcji nie ma! Wszystkie tu całym sercem jesteśmy z Tobą :kiss: . No i głowa do góry!!

Anulka ja wierzę w przeznaczenie :woohoo: . Mamy zapisaną swoją drogę, swój cel w życiu. Czasem tak jest że czekamy na spelnienie swoich marzeń.Kiedy i gdzie zapisane jest w gwiazdach, do czego my nie mamy wglądu. Trzeba zdać się na swój instynkt. Czasem im bardziej sie chce tym bardziej nie wychodzi, a jak sie odpusci to sie pojawia mała fasolka (często w najmniej spodziewanym momencie :blink: )

Rozpisałam sie dziewczyny przeokropnie. Zmykam spać, bo juz mi sie oczka zamykają. Jutro kolejny dzień wypatrywania :cheer: @. Dobranoc
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95303 przez madziaska
Witam dziewuszki:)
Wy juz pewnie spicie, a ja musialam nadrobic zaleglosci ;)
Dorcia uslyszalas serduszko, cudownie :) A ze mniejsze, to sie nie przejmuj, nie wiadomo kiedy owu byla... Ja tez widzialam malutki pecherzyk i wierze, ze bedzie dobrze, musi byc:) A i zalezy to od USG pewnie tez... Ja wizyty nie mialam dzisias, bylam tydzien temu i musze czekac jeszcze dwa tydodnie, choc nie wiem czy jest sens, bo za tydzien bede juz w 8 tc i jak ma byc cos widac to bedzie... Zobacze jeszcze... Biore duphaston i jestem dobrej mysli... Tylko ciii chyba mdlosci mnie dopadaja, dzisiaj w pracy chcialo mi sie strasznie jesc a jednoczesnie ... wiecie co ;)
Dianka kochana moja, wszytsko bedzie ok:) Moze USG kijowe, trzymam kciuki za Twoja kruszynke...
Gosiaczku mnie plecy bola jak nigdy, tak na dole i podobny bol do zblizajacej sie @ Wiec moze moze.... Trzymam kciuki...
VIFI witaj ponownie :)
Lacrijka trzymam kciuki za dzikie plaze ;)
mala czarna, wileka B, majowka, @nulka, sunnshine, gabi, Gosiaczku, Lacrijka, magduska, VIFI (przepraszam jesli kogos pominelam) trzymam mocno mocno :)
MagdaM nie daj sie mezowi ;) ale on zapewne robi to dla dobra fasolinki :)
Pozdrawiam dziewczynki i milej nocki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95338 przez Majowka
hej dziewczynki!

Ja jeszcze nie spie :)

Dorcia bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze. Znowu mozesz spac spokojnie!

Mala_czarna...nie ma @!!!! Suuuper!!!! Trzymam kciuki

Ja bylam u gina, jakies tam pecherzyki sa na jajnikach jedno nawet ma wielkosc 17mm, ale owulki nie ma i nie bylo jeszcze, mam wrocic w poniedzialek :)

Gosiu, jutro juz 1kwietnia!....lada dzien testujesz!!!

Dobranoc! :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95362 przez Mirella
Magda, no ile można powtarzać? Wałek do ciasta dobry na wszystko :lol:

Kurcze, merda mi się, kto o torbieli pisał, Dorcia? Która by nie była, o torbieli w ciąży to już chyba wszystko wiem, ale nie raz tu pisałam i powtarzać się nie chcę. Zapraszam na gg w razie potrzeby. Powiem tylko że nie taki diabeł straszny, a moje dziecko lada moment dwa lata konczy...

mała czarna no no no...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95367 przez magduska
dzieki ann-sunshine ,pamietam ciebie
szkoda,ze ciagle nas tyle w kolejce,ja za to zajelam sie praca,porzadkami na dzialce,szkola i mowie,ze nie mysle,ale czasami przewija sie w glowie co z ta dzidzia,ze jej nie ma,niedlugo bedzie rok od staranek,a tu nic nie slychac,ale teraz tlumacze sobie to wszystko inaczej niz na poczatku,mysle,ze jak poukladaja mi sie wszystkie inne sprawy to i moze fasolka sie pojawi,bo ona wie kiedy jest dla niej najlepszy mommentv :-))))

pozdrawiam was i zycze udanego prima aprilisss hehe
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95368 przez mala_czarna
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj jakos tak wyjątkowo po 6ej wstałam. Za oknem pogoda barowa - deszczyk, wogóle tak dżdżysto, brrrr.... aż mi sie zimno zrobiło. Tęsknie za latem, za słońcem...A jak u Was? MOże troszke słoneczka mi prześlecie? Cały długi dzień przede mną, wiec moze wezme sie za porzadki. Bo cóż tu robic na bezrobociu?
Słyszałam że w ciąży (do 3 miesiecy) nie powinno sie jezdzic samochodem, bo istnieje ryzyko poronienia? Czy komus cos wiadomo na ten temat? Czy to jakis z kolejnych mitow dotyczacych kobiet w ciazy?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95370 przez magduska
mala_czarna ja uwarzam,ze to mt,wszystkie moje znajome,ktore byly w ciazy,a posiadaly owy dokument uprawniajacy do jazdy hehe :-))) korzystaly z tego do woli,a teraz maja piekne zdrowe dzieci i nAPRAWDW duze jak na swoje wieki hehe
u was tez znajpmych dzieci sa takie duze??bo u mnie wiekszosc ma nadwage hehe
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95372 przez wielkaB
ale tez to roznie bywa moja koleznka poronila bo niby jazda samochodem to wysilek taki ze napina sie miesnie druga byla na potrzymaniu a ile w tym prawdy kto to wie im lekarz powiedzial ze od jazdy samochodem
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95374 przez mala_czarna
To dobrze, bo ja bardzo lubie jeżdzić i raczej ciezko by mi było bez samochodu. Zreszta mam jutro zjazd i musze jechać. Chyba jak narazie tylko my siedzimy na forum, reszta jeszcze spi lub w pracy. A Ty co porabiasz?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95377 przez wielkaB
ja wypilam kawe jade do poznania zaraz bo mąż bedzie sie darl ze nie zawiozlam mu papierow do biura
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95379 przez mala_czarna
no to spokojne podróży Wielka B :) i miłego dnia
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl