BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 tygodni temu #95382 przez wielkaB
jkaos nie chce mi sie moz esie zbiore za godz do 11 mam czas jeszcze pogadam sobie tu z wami
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95386 przez mala_czarna
Wielka B chyba same jestesmy na forum. Coś mi sie przypomina że dzis idziesz do gina?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95387 przez wielkaB
nie w poniedzialek bo jest na urlopie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95388 przez Diana
A widzisz Dorcia , tydzień spóźnienia to nic u mnie jest prawie trzy – to jest coś nie tak a u Ciebie jest ok.! Cieszę się twoim szczęściem! :kiss: :side:

Dziękuję Gosiak!!! :kiss: :kiss: :kiss: Mam nadzieję, ze pomoże! :dry:

Mała czarna to mit, co to by miał zaszkodzić dzidzi!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95392 przez wielkaB
a ja tak siedze i mysle nie mam tak dlugo ukochanej fasolki gorzej jak potem wyskocza ze dwie fasolki ale bylby karnawał
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95401 przez kaśku
nie jestescie same :p
mam zwolnienie do piątku w związku z tym bólem. boli nadal, ale juz troszke mniej, czekam na wyniki badań.
wczoraj poszlam sobie do pracy bo juz mnie w domu nosiło ale nie byl to super pomysł bo w nocy znowu ból. także dzisiaj grzecznie zostaję w domku ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95403 przez wielkaB
oj to dobrze niech cie tk nie nosi usiadz lub poluz sie wiem jak to ciezko wytrzymac w domu sama tak mam ale zdrowko wazniejsze
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95407 przez gosiak
witam z rańca :lol:
mi też ktoś może przesłać troszke słoneczka moze być wczorajsze :blush: szaro buro i do dupci :S obudziłam się z bólem głowy :( :( zastanawiałam sie jak was dzis w konia zrobić w końcu Prima Aprilis, ale nie mam pomysłu :silly:
jadę zaś dziś z mężem, piątek więc może szybciej uda się zjechać i zacząć weekend :lol:

Kaśku jak masz wolne to siedz w domciu i odpoczywaj :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95417 przez wielkaB
znalazlam ciekawa historie o kobiecie ktora bardzo pragneła dziecka moge wam wyslac jak chcecie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95420 przez magduska
tez zastanawialam sie jakiego psikusa zrobic,skoro dzis jak nigdy moge posiedziec przed komputerem i troche poklikac,ale nie mam pomyslu,myslalam,ze moze powiedziec,ze zobaczylam dwie pienke kreski,ale dla mnie w tej sytuacji i dla was to raczej kiepski pomysl,niestety to nie jest temat do zartow :-))

ja natomiast czekam na kolejne wyniki badan,maja byc okolo srody i wtedy mam jechac do ginekologa i zobaczymy co wyjdzie,za to chyba przeziebilam sobie pecherz,od tygodnia moglabym nie wychodzic z lazienki,ale niby mnie nic nie boli,tylko takie uczucie,ze cos naciska na pecherz :-))) chyba kupie sobie przenosny wc hehe ;-))),albo tlumacze to sobie moja wredna @,ktora teraz trwala,az niecale 2 dni,za to ja chociaz kocham,ze jest u mnie taka skromna hihi
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95421 przez MagdaM
Hej
mała_czarna mit jak stad na koniec swiata :silly: nie przezylabym bez samochodu. Nie wolno jezdzic jak sie ma skurcze, plamienia i chyba od ok 35tc. ale tego dokladnie nie pamietam.

Wstalam. Leje. Glowa mi peka i mnie mdli. W nocy latam do wc a potem nie moge usnac bo mi nie wygodnie. Maz oglada bajki i cos mamrocze zgroza :ohmy: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95427 przez magduska
ale tu u was cisza,naprawde jak makiem zasial :-)))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95428 przez wielkaB
ja nie wiem co tu sie dzieje
cisza ze hoho
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95436 przez magduska
niestety czasami tu tak bywa,kobietki zapracowane sa bardzo,ja mam dzis wolne jak nigdy,juz nie pamietam kiedy tak bylo,ale niestety od poludnia tez znikam musze podjechac do szkoly i pozalatwaiac troszke innych spaw:-)))
kurcze jak ten czas strasznie szzybko leci,dopiero byly swieta ,a teraz beda nastepne i wreszcie WIOSSNNNA !!!!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95438 przez angellika1
Dorcia też miałam torbiel na jajniku i żaden lekarz sie tym nie przejął mówili że to torbiele ciążowe u Ciebie też tak na pewno jest :)
No i moja fasolka na początku jak byłam w 6 tc usg pokazywało 4 tc czyli 2 tygodnie młodsza.. a teraz jest zgodnie z terminem:) Także głowa do góry i ciesz się ciążą :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl