BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #95549 przez Mirella
no i mnie magduska załatwiła.... bo chciałam Wam wkleić mój stary test, ten co mi Klaudię pozkazł, no ale jak to nie temat do żartów to nie :lol:

u mnie szaro i muszę się ze spacerem przed deszczem wyrobić, także, nie wiem gdzie to czytałam, ale mi się podobało, żegnam Was ciule :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95552 przez MagdaM
podoba Ci sie tekst "zegnam Was ciule??" :ohmy:
to chyba zalezy od miejsca, ale u nas ciul = h** :huh: ;)
Uwielbiam jak znajoma rodzicow o tym nie wiedziala i wolala do synow "ciule do domu" az jej ktos uwage zwrocil :lol: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95571 przez Mirella
gra słów mi się podoba :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95612 przez Dorciaition
Ee, dziewczyny to tekst od naszego obecnego papieża :laugh:
To On mówił "Posdrawiam Was ciule". :) Mnie się to podoba :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95640 przez Mirella
Aaaa, no widzisz Dorcia :D ale ja to gdzieś musiałam widziec napisane, nijak bym inaczej nie zapamiętała, ja jestem wzrokowcem :lol: widocznie nie tylko mnie się podoba :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95711 przez Suari
Dorciaition napisał:

Witajcie kobietki :lol:


U Ciebie Dianuś też. Moja dzidzia jest o 2 tyg. mniejsza. Na tym suwaczku pokazuje mi 7 tydzień, ale jak gdzieś indziej patrze to 8, a gin mówi, że dzidzia na 6.
Dianka bądź silna i wypoczywaj. Ten weekend pewnie będzie dla Ciebie najdłuższy na świecie, ale będzie dobrze.

Bewipo słoneczko? Dlaczego u mnie ciągle pada? :angry:

Ale się rozpisałam. :) Cięzko Was nadgonić, jak na kilka godzin opuści się forum :P


Dorcia- trzymam kciuki, wszystko musi być dobrze. Mnie wczoraj lekarze też powiedział, że dzidzia jest mniejsza- z OM wychodzi 8 tydzień, a wg usg- 7tc3d. Już widziałam bijące seruszko i wierze, że wszystko będzie dobrze.

Dianka- mocno trzymam kciuki za ciebie :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95717 przez Dorciaition
Ne pewnie Suari, że będzie dobrze :) Cudnie widzieć serduszko co? :) Zrób suwaczek to będziemy widzieć jak duża jest już Twoja fasolka. No i do listopadówek zapraszam :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95724 przez Suari
Dorciaition napisał:

Ne pewnie Suari, że będzie dobrze :) Cudnie widzieć serduszko co? :) Zrób suwaczek to będziemy widzieć jak duża jest już Twoja fasolka. No i do listopadówek zapraszam :kiss:


No cudnie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95825 przez Dorciaition
Ale tu cisza dzisiaj :side:

A więc do jutra kochane no i miłego weekendu. :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95849 przez gosiak
hahha "witam Was ciule" dobre :lol: :lol:
no Majowka dobry pomysł z tą małpą na Prima Aprilis :lol: no ale jutro już nie ma tego dnia więc na pewno prawdą to będzie jak tak napiszę bo pewnie przylezie czuję to po kościach :silly: A od wczoraj na słupach widzę same bociany dziś to chyba z 4 :S oj nie wiem czy ten test jutro robić czy jeszcze poczekać wyjątkowo w tym miesiącu mnie nie kusi :P
Rano pogoda mnie dobijała tak szaro było, ale potem słoneczko wyszło i grzało cudnie :) :laugh:

Dorcia goście o 20 ? no ja też nie lubię tak późno przyjmować gości...

magduśka przeziębiony pęcherz?? no no zobaczymy czy to aby na pewno pęcherz... :lol: który masz dc?

miłego wieczorku :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95877 przez mala_czarna
Hej! Ja tylko na chwilkę. Zmykam zaraz spac bo jutro cały dzien na uczelni. w niedziele to samo, chyba że sobie daruje ;) okaże sie w "praniu". Życzę Wam kolorowych snów :) i udanego weekendu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95905 przez Diana
Gosiak jak Ciebie nie kuszą za bardzo to może rzeczywiście poczekaj! Im później tym lepiej!!! :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #95921 przez madziaska
Gosiak mnie tym razem tez nie bardzo kusil, nasikalam, polozylam na wanne... Poszlam umyc rece, pokrecilam sie po lazience, patrze jednym okiem i myslalam, ze mi serce gardlem wyjdzie :) Ściska kciuki jak nie wiem co KOCHANA!!!!!!!!!!!!!
Dorcia moja siostra miala w ciazy miesniaka i sam sie wchlonal, bedzie ok!!!!!
Dianka byle do poniedzialku, ja wiem ze jest dobrze:)
Sauri gdzie suwaczek???
Dziewuszki ja mysle, ze nie ma sie na poczatku czym stresowac, ze dzidzia jest mniejsza niz wskazuje na to ostatnia@ Mi lekarz powiedział jak zobaczyl moj maly pecherzyk,ze byc moze jakbym przyszla 2 dni pozniej to byloby widac duzo wiecej... dzidzia tak szybko sie zmienia... Bedzie dobrze, musi byc!!!!! Byle wytrzymac do nastepnej wizyty :)
Magduska pecherza nie bagatelizuj, wiem cos o tym, zmagam sie z tym od kilku dobrych lat...
Trzymam za fasolinki nasze kochane i babenki, ktore na nie czekaja :)
BUZIAKI :) :) :)
PS... MDLI MNIE DZISIAJ ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95929 przez Dorciaition
No ja już po gościach. O mały włos nie zostali na noc :side:

Ale musiałam do Was looknać, to silniejsze ode mnie :silly:

Gosiak to ładnie, że Cię nie kusi. Lepiej zrobić trochę później. Im później tym lepiej krechę widać. :blink:

Mała_czarna miłych i szybko mijających wykładów :blink:

Dianka cały czas myślę o Tobie. Trzymam kciuki z całych sił. Nawet mąż się dołącza :)

Madziaska "Poważną dyskusję" posłucham juterko" ;)

Idę lulać. Dobranoc :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #95932 przez wielkaB
hej dziewczynki jak tam samo poczucie ja zaraz biorę się za generalne porządki jutro mąż zabiera mnie na jakoś wycieczkę ciekawa jestem gdzie:)
Mam do was pytanko czy wasi mężowie przyjmowali jakieś witaminy bo ja swojemu zakupiłam wczoraj cynk i B Comppositum ja to już standardowo biorę Folik do kupiłam sobie Oeparol (moc wiesiołka w kapsułkach)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl