BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #97015 przez Dorciaition
MagdaM będzie dobrze. Najważniejsze to się nie denerwuj.

A z nastepną dzidzią Dianka to zależy jak lekarz Tobie pozwoli. Czasami faktycznie pozwala po pierwszej @.
Wiem, że to już nie będzie TA dzidzia, ale na pewno nie długo będzie. :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97016 przez @nulka
MagdaM leż, leż i jeszcze raz leż. Odganiaj od siebie straszne myśli. Czytaj coś może albo w telewizor się gap jak lubisz. Będzie dobrze. :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97022 przez Mirella
Diana, no szlag by to trafił i małe szlaczki na dodatek, no kurdeeeeee, no nie zgadzam się i już, no... no tylko w buty se tę moją niezgodę mogę wsadzić, kuźźźźźwaaaaa maaać, niech to drzwi ścisną :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Przytulam mocno i rezerwuję dla Ciebie moje lewe ramię, płacz ile wlezie :kiss:
A no tylko z forum nie odchodź, nie wolno.

Magda, to bierz nospe magnez i co tam jeszcze, leż i się bycz, ale bać się nie wolno, stres Twój wróg :)
i co to znaczy jak coś? nie ma coś, jest ktoś, rośnie pływa i jak Cię przykopie niebawem to się nie pozbierasz :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 tydzień temu #97024 przez mala_czarna
Mąż dowiedział się pierwszy o wyniku testu :). Jak zobaczył dwie krechy to powiedział że mu słabo. Heheh półżartem pół serio. Widze ze sie cieszy i juz do mnie woła "matka".Rano pojechaliśmy z mężem do teściów na wieś. Oczywiscie powiedziałam tesciowej że jestem w ciąży - nie mogła uwierzyć, że będzie babcia (wiem, że bardzo tego pragnie) ale to w tajemnicy jak narazie, nie chce nikomu mowic póki lekarz mnie nie obejrzy.Któraś z dziewczyn sie pytała od kiedy sie staramy - od marca tego roku.

Nikusia czasem lepiej odpuscic. Ja nigdy nie liczyłam dni płodnych, ani nie sprawdzałam owulki a jak postanowilismy sie starać to tak na żywioł. Poprostu mielismy ochote na seks.. A na drugi dzien byłam u lekarza ginekologa i powiedział mi że dzis mam owulację :) ot taki przypadek? a moze poprostu organizm kobiety sam wie kiedy jest czas na potomstwo. Nie bądz taka surowa dla męża. On mimo tego iz o tym nie mowi, napewno tez to przezywa... Nie przekładaj Waszej miłosci do mechanicznej produkcji dziecka. Te kłótnie nie wyjdą Waszemu związkowi na dobre. Każdy ma swoje miejsce i czas. Uwierz w przeznaczenie.

Diana łączę sie z Toba w smutku :( przykro mi...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97025 przez Dorciaition
Właśnie wróciłam od ginki i pomimo tego, że nie miałam usg robione, bo się przenosi i tam już jest, to jestem zadowolona. Zadawałam jej milion pytań, a ona cierpliwie odpowiadała. Mówiła, że jeśli torbiel będzie się powiększał to będzie trzeba usunąć w czasie ciąży.
Mówiła też, że szyjka twarda, więc jest ok. Porównania z tym moim ginem nie ma żadnego. On odpowiadał "tak", "nie". Nawet nie potrafił potwierdzić wyników mojego Alanka, a ona od razu mówiła, że skręcenie pępowiny. I nie zdarza to się raczej dwa razy, więc mam być dobrej myśli. Za tydzień idę do niej na usg :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #97027 przez Suari
Dianka - trzymaj się kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Jak przeczytałam co spotakło Diankę to cholernie zaczęłam się bać. U mnie też lekarz powiedział, że dzidzia jest troszeczkę za mała, niby owulacja mogła być później, ale i tak pewnie będę żyć w strachu do 21 kwietnia, bo wtedy mam wizytę :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97030 przez Dorciaition
Mała- Czarna widząc takie dwie wielkie czerwone krechy to na pewno mu się słabo zrobiło :silly: hihi

Moja teściowa dowiedziała się od mojej szwagierki, że coś tam u mnie jest nie tak (ten torbiel), ale nawet nie zadzwoniła, nie zapytała jak sie czuje i jak było u gina, choć wiedziała, że idę... Ach od razu się denerwuję, a nie mogę w moim stanie, więc koniec tematu :blink: :angry:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97034 przez Suari
mala_czarna- wielkie gratulacje :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97045 przez Mirella
Dorcia, moja torbiel też miała być usuwana, nawet termin był wyznaczony, tydzień przed powiedziałam, że nie dam się kroić i na moje wyszło :D nie takie straszne te torbiele jak nimi straszą ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97051 przez Dorciaition
No to się cieszę Mirellka, dzięki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97243 przez mala_czarna
Dorcia mysl o dziecku, że bedzoe wszystko dobrze. Trzymaj sie tej pani ginekolog bo życzliwych osob w naszym stanie nam trzeba. Nie mysl o niczym złym. Powtarzaj jak afirmacje codziennie URODZĘ PIĘKNE I ZDROWE DZIECKO. BEDE SZCZESLIWA MAMĄ. A zobaczysz że tak bedzie.

Teściowe takie są że czasem nie umieja okazac odpowiedniej troski i uczucia, zainteresowania które są nam potrzebne. Być może tak jak moja, chce bardzo byc babcia i niedowierza...? Czas pokaże.

Mirella jesli okaze sie za pare miesiecy że to bedzie chłopiec, to zaczynam wierzyc w czarownice :lol: :silly: Z całych sił staram sie pozytywnie mysleć, że wszystko będzie dobrze. Choć widzę, że jest wiele czarnych scenariuszy... co mnie strasznie smuci.
Całym sercem zżyłam sie z Wami. Dzięki że jesteście
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97265 przez Mirella
Ej, no, mała czarna ja mam sześć trafień na koncie, to mało? :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97276 przez nikusia1988
No i przyszliśmy do domu po odwiedzinach u kuzynów i od razu zabrał się do "rzeczy"...
Znam troszeczkę swojego męża i wiem że jeżeli nie postawię go maksymalnie do pionu to nie zrozumie... Więc krótka piłka, kilka ostrych słów i w końcu potrafi się mną zająć jak należy... :silly: Więc już będzie oki... -do następnej kłótni :lol:
Teraz już chyba zrozumie że u mnie nie ma to tamto :P :laugh:

I dziewczynki nie maltretujcie mnie już tym że: na żywioł, bez wykresów, termometrów itp. ja to wszystko rozumiem i od nowego cyklu przyrzekam że tak właśnie zrobię, ale ten cykl obiecałam sobie że to będzie ostatni z testami owulacyjnymi więc muszę dokończyć co zaczęłam, a obiecuję że następny będzie bez niczego :ohmy: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97277 przez nikusia1988
No i przyszliśmy do domu po odwiedzinach u kuzynów i od razu zabrał się do "rzeczy"...
Znam troszeczkę swojego męża i wiem że jeżeli nie postawię go maksymalnie do pionu to nie zrozumie... Więc krótka piłka, kilka ostrych słów i w końcu potrafi się mną zająć jak należy... :silly: Więc już będzie oki... -do następnej kłótni :lol:
Teraz już chyba zrozumie że u mnie nie ma to tamto :P :laugh:

I dziewczynki nie maltretujcie mnie już tym że: na żywioł, bez wykresów, termometrów itp. ja to wszystko rozumiem i od nowego cyklu przyrzekam że tak właśnie zrobię, ale ten cykl obiecałam sobie że to będzie ostatni z testami owulacyjnymi więc muszę dokończyć co zaczęłam, a obiecuję że następny będzie bez niczego :ohmy: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #97280 przez Majowka
Powodzonka Nikusia :)
Ciesze sie, ze juz sobie wszystko wyjasniliscie i jest git!
Duzo przytulanek!!!!! :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl