BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 miesiąc temu #835962 przez Anabelle
ann-sunshine napisał:

Anabelle, a może mleko nie butlą tylko kubkiem? A próbowałaś lateksowych, nie silikonowych smoczków? U mnie taki się dopiero sprawdził. I przynajmniej jedno mleko staraj się mimo wszystko podawać butelką, tyle ile wypije, tyle wypije, ale niech wie, że cyca mu nie dasz. A może w ogóle zrezygnuj z mleka na rzecz mlecznych przetworów? Tzn kasze, jogurty, budynie, desery?

Monia, coś pechowa twoja Zuzinka. Trzymajcie się.

Marta śliczna z was rodzinka.

Studentka trzymam kciuki 18tego :kiss:

Gosia, tobie już pisałam gdzie indziej ;)

Próbowałam mu dawać butelkę, niekapki, smoczki silikonowe, kauczukowe. Avent, Lovi, dr browns, tt, nic go nie rusza. Pije wyłącznie ze strzykawki, łyzeczki bądź kubka normalnego doidy cup, ale weźmie pare łyków i koniec. Sporo też przy tym rozlewa, więc nie idzie tego stosować na chwile obecną do karmienia mlekiem - szczególnie gdyby miała zostać z dzieckiem osoba trzecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836096 przez ann-sunshine
Anabelle współczuję, wiem, że to nie proste. Ja córcię ze 2-3 tygodnie przestawiałam na butlę. W domu zaakceptowała tylko jeden rodzaj smoczka, ale w końcu się udało. Za to po miesiącu w żłobku piła już z każdego. Więc może i lepiej, że to osoba trzecia będzie próbowała dać mleko z butelki. Może właśnie w tym tkwi problem, spróbuj zostawić synka z mężem np i niech on da, ale wyjdź z domu, tak żeby nie widział "cyca" w pobliżu. Życzę powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836213 przez Anabelle
Ann dziękuję za rady. Niestety to mąż daje synowi butelkę i jest jeden ryk.
A ta osoba trzecia z którą syn ma zostać na weekend to moja mama. A my mamy jechać na wesele na drugi koniec polski.

Została mi ostatnia butelka do przetestowania. Dzisiaj zamówiłam NUK lateksowe.

--

Sąsiadka urodziła 2 tygodnie temu - ah, aż się miło na sercu robi. Może i ja ujrzę wreszcie 2 kreseczki. Jak ktoś mi jeszcze kiedyś powie, że łatwo jest zajść po porodzie w ciążę, to ugryzę ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836455 przez Sophie25
Nie jestem utwierdziłam sie w tym , byłam u gina i sa zaburzenia w dalszym ciagu bede sie leczyć duphastonem ale w trakcie leczenia bedziemy sie starac moze sie uda ...

Anabelle bd 3mała kciuki abys i Ty zobaczyła 2 widoczne krechy :)

A ja przeziebiona katar okropny ...

Ja uzywam butelek z tomme tipee i sa siwtne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836510 przez Anabelle
Sophie - Antek nie akceptuje TT :( od urodzenia nie chciał w nich pić, choć szwagierka też korzysta :)

Ja na antybiotyku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836618 przez Przedszkolanka
ześć dziewczyny :)

Zgłupiałam... Może tu ktoś coś pomoże?.. wczoraj zrobiłam sobie test owu i wyszedł negatywny. Spadła mi temperatura o dwie kreski(36,6) i lekko mnie jajnik zakłuł i tyle... dzisiaj już 36,8 i test owu POZYTYWNY:OO O co chodzi? Możliwe tydzień po baraszkowaniu? Nie mam plamienia,brzuch boli jak na @ i lekko piersi i nic więcej..


I wykryto u mnie gronkowca i muszę czekać z antybiotykiem aż przyjdzie bądź nie @.. Załamka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836640 przez Asik
Przedszkolanka , widać owulacja Ci się przesunęła ;) więc baraszkowanie czas powtórzyć :D pamiętam jak miałam stracony cykl :) a owu się przesunęła i Szymek powstał :) więc raz raz robić bara bara skoro owulacji czas nadszedł :) ja jak miałam cykl owulacyjny z jajeczkowaniem to cycki dawały mi mocno popalić :) brzuch jak na @ i to ZAWSZE po zakłuciu jajnika :) wtedy jak Szymka nam się udało skonstruować to miałam praktycznie takie same objawy jajeczkowania :D :D ,,,,,,,,,,,,, uuuuuu doczytałam o gronkowcu... to jednak się wstrzymajcie lepiej :(

Witam laseczki :) ja zalatana do granic możliwości , Szymek wścieklizny dostaje , Marta wczoraj 22lata skończyła ... a jeszcze tak niedawno na moje pytanie -- ile masz latek Martuniu? odpowiadała --- GWA ( dwa) mamuniu .... :) i tak jakoś smutno mi się zrobiło że ona już taka dorosła ... dobrze że mam Szymcia :) choć też czas zapyla , bo za 6 mcy 3 latka kończy to jednak mały dzidziol jeszcze :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836668 przez Przedszkolanka
Asik napisał:

Przedszkolanka , widać owulacja Ci się przesunęła ;) więc baraszkowanie czas powtórzyć :D pamiętam jak miałam stracony cykl :) a owu się przesunęła i Szymek powstał :) więc raz raz robić bara bara skoro owulacji czas nadszedł :) ja jak miałam cykl owulacyjny z jajeczkowaniem to cycki dawały mi mocno popalić :) brzuch jak na @ i to ZAWSZE po zakłuciu jajnika :) wtedy jak Szymka nam się udało skonstruować to miałam praktycznie takie same objawy jajeczkowania :D :D ,,,,,,,,,,,,, uuuuuu doczytałam o gronkowcu... to jednak się wstrzymajcie lepiej :(

Ale owulacja już na 100% była, miałam płodny śluz, bardzo bolace jajniki, testy pozytywne itp. a teraz mam typowe przed @ .. za tydzień mam termin.. tylko ten test mnie zdziwił :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836798 przez Mirella
Coś mi się wydaje, była mowa o tym tutaj, że w ciąży owu testy pozytywne wychodzą. Ja bym na Twoim miejscu z tymi lekami uważała ;)

Anabelle, jak mały nie chce butelki to może po prostu łyżeczką?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836826 przez Przedszkolanka
Mirella dlatego czekam, nie biorę od razu. Rozmawiałam z lekarką i taki warunek jest,że lek mozna brać jeżeli jest wykluczona ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836841 przez Sophie25
Brała ktoras z was duphaston ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836877 przez gosiak
Sophie25 napisał:

Brała ktoras z was duphaston ?


Ja biorę aktualnie ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836903 przez Mirella
Kurcze, lakonicznie tu ostatnio jakby wszystkie z telefonów klikały, ale się porobiło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836913 przez Anabelle
Sophie25 napisał:

Brała ktoras z was duphaston ?

Ja brałam w pierwszej ciąży, ale nie pomógł. Ostatecznie poroniłam.

Brałam też bromergon przed ciążą kolejną. U mnie zadziałał :)

Antek pije wyłącznie z łyżeczki lub strzykawki - mleka tym jednak się nie poda. Będę probowała do skutku :) Może którąś butelkę zaakceptuje :) W końcu mam wrażenie że przez rozregulowane cykle z powodu karmienia piersią - ciężej mi zajść w ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836929 przez Anabelle
Oczywiście nie mam żalu do duphastonu :)
Być może taki był urok tamtej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl