BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 3 miesiąc temu #834643 przez studentkaae
Hahaha, dziekuje Mirellka :kiss: przekaze Twoja cenna uwage siostrze ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834663 przez meli1990
gosiak dzisiaj 30 dc. a czemu pytasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834669 przez gosiak
meli1990 napisał:

gosiak dzisiaj 30 dc. a czemu pytasz?


Pytam, bo piszesz że masz dziś 36,6 no i tak z ciekawości, ja takie temki mam przed owu i tuż przed @ jak zaczyna spadać... Wiesz musiała byś pomierzyć kilka cykli by sprawdzić jakie są Twoje najwyższe i najlepiej sobie to zobrazować na wykresie ;) www.skarbmamy.pl polecam ;) nie musisz się tam rejestrować, ale możesz sobie polukać na ciążowe wykresy ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834671 przez meli1990
Sophie25 napisał:

Czy zawsze testy wykonuje sie popołudniu? Jakie kupować ? Czy sa wiarygodne testy owulacyjne? Czy mialyscie takie doswiadczenie ?


Ja dopiero pierwszy cykl robiłam testy owulacyjne ale wiem że nie powinno się robić testu napewno z samego rano z pierwszego moczu bo jest mętny i wtedy może wyjść fałszywy wynik. Ja kupiłam takie z LH TEST z laboratorium domowe w rosmanie. I wydaje mi się że są wiarygodne takie testy ale może ktoś ma inne zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834672 przez meli1990
gosiak napisał:

meli1990 napisał:

gosiak dzisiaj 30 dc. a czemu pytasz?


Pytam, bo piszesz że masz dziś 36,6 no i tak z ciekawości, ja takie temki mam przed owu i tuż przed @ jak zaczyna spadać... Wiesz musiała byś pomierzyć kilka cykli by sprawdzić jakie są Twoje najwyższe i najlepiej sobie to zobrazować na wykresie ;) www.skarbmamy.pl polecam ;) nie musisz się tam rejestrować, ale możesz sobie polukać na ciążowe wykresy ;)

dzięki miłej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834673 przez gosia28
missy jak wszystko jest w granicy normy to jest dobrze na pewno :kiss: nie martw się

Marzena gratuluję ;)

Sophie witaj, ja używam testów owu, są pomocne w wykryciu owu jak i jej braku ;)
nie powinno się testować z pierwszego moczu, najlepiej o mniej więcej tej samej godzinie i przed testowaniem na ok. 2 h nie należy spożywać płynów. Testy z allegro są godne polecenia. tanie i niedrogie ;)
powodzenia

gosiak korzystajcie z ostatnich minut :silly:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834675 przez gosiak
Gosia28 korzystamy, korzystamy :lol: w ogole to bym się śmiała bo tydzień po wyjeździe rodziców testowałam i były dwie, teraz też mi wypada tydzień po ich powrocie testować :silly: no o ile będzie co :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834703 przez marzenap
hej :)

padam na twarz ze zmęczenia ahh ta praca :(

dobranoc wszystkim :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834744 przez Asik
Studentka :) zrobione :) i tak samo jak Mirella zgłaszam sprzeciw co do tego żem bezrobotna ;) ;)

Gosiaku to szalejcie szalejcie :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834797 przez missyy
Gosiak zatem do dzieła ;)) Korzystajcie ile możecie :blink: A potem czekam na teściora :cheer:

Gravity co Jess ma z tym jęzorkiem :kiss: :kiss: , zadziorna B) Zawsze mam banana na twarzy jak patrze na te jej zawadiackie miny :P Wesoło tam u Was :woohoo:

Co do tych badań, staram się wyluzować, bo przecież jakby ją coś bardziej zaniepokoiło to by mnie tak nie zostawiła, prawda?. Człowiek zawsze się martwi na zapas.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834807 przez anoda89
Dzień dobry.

Gosiak działajcie kochana intensywnie może kolmat sypialniany wam nie sprzyja i trzeba miejsce zmienić :laugh: Kciuki zaciśnięte :lol:

Missyy zadzwoń może do gina i się zapytaj o tą przezierność czy masz się martwić bo się dziewczyno wykończysz nerwowo :) Jak na moje oko to jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834827 przez gosia28
bry :)

Czekam na wizytę :)

gosiak noooo to zaciskam żebyśmy znów mogły pogratulować kreseczek i szczęśliwego dalszego przebiegu ciąży :)

Ja to się nie mogę napatrzeć na blond włoski Jessi :D
U tak małego dziecia tak jasnych jeszcze nie widziałam :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834891 przez Sophie25
Meli ja tez zakupiłam włASNIE TESTY z rossmana,ale chyba taniej wyszłoby testować jakies z allegro :) Patrzyłam wałsnie i niedaleko moich stron mieszkasz :)
A ja juz niewiem z tym okresem mam problemy nieregularne ze szok przy tamtej ciazy brałam duphaston i sie uregulowały chyba czeka mnie wizyta u gina ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834905 przez meli1990
Sophie25 napisał:

Meli ja tez zakupiłam włASNIE TESTY z rossmana,ale chyba taniej wyszłoby testować jakies z allegro :) Patrzyłam wałsnie i niedaleko moich stron mieszkasz :)
A ja juz niewiem z tym okresem mam problemy nieregularne ze szok przy tamtej ciazy brałam duphaston i sie uregulowały chyba czeka mnie wizyta u gina ;/


Ja też wcześniej nie miałam regularnych @ nawet zdarzały się co dwa miesiące po pierwszej ciąży. Ale lekarz powiedział że nic nie trzeba z tym robić że się samo ureguluje. A teraz mam jak w zegarku zazwyczaj co 31-32 dni. ja patrzyłam na te testy na allegro ale nie chciało mi się czekać więc kupiłam najbliżej jak było. Jedne kupiłam nawet opakowanie na promocji więc tak drogo nie wyszło. Jak mi się nie udało teraz zajść to będę robiła kolejne testy owulacyjne w następnym cyklu. Wątpię że jestem teraz w ciąży ale nadzieja umiera ostatnia :)
Fajnie że jesteś z nie daleka :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834997 przez Przedszkolanka
Cześć dziewczyny! ;)

Jestem tu po raz pierwszy więc od razu wybaczcie jak coś się powtórzę, ale potrzebuję porady bo zwariuję..

zaczynamy z mężem starać się o bobaska no i tak wyszło że miało byc w marcu,ale "załapaliśmy się " w lutym ale to dłuuuga historia. :P więc: cykle mam długie bo aż 42 dni ale regularne , w tym miesiącu owulacja miała być 2.02(niedziela) w czwartek przed zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Nie przytulaliśmy się bo jakoś jeszcze nie planowaliśmy,od poniedziałku dopiero mnie zaczęły boleć jajniki, ale we wtorek (4.02)postanowiliśmy popróbować o tak no i przed wieczornym przytulaniem test znowu wyszedł pozytywny, maż skończył we mnie(wciąż jajniki bolały). Na następny dzień-środa,test negatywny , ból nadal był-przestał dopiero w czwartek boleć, przez dwa dni po stosunku czułam bulgotanie w brzuchu ale przeszło.

Powiedzcie mi proszę,czy to możliwe że mogę być w ciąży za 2 tyg. czy raczej plemniki "nie zdążyły na czas"? szukałam na wszystkich mozliwych forach,ale nic nie znalazłam..

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź,
Aga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl