BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #860463 przez Gosia 2712
Iwonka ta opalona to Mesy :P ja tylko jej zdjecie wrzucilam bo poprosila mnie bo wtedy pisala z tel :) moje zdjecie jest wczesniej w szarej koszulce :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860468 przez Mirella
Dajcie linka do nowych staraczek to pójdę jakąś armatę wrzucić czy inną bombę :lol: Gdzieś się zakamuflowały bo znaleźć nie mogę ;) Nowe testy widziałam, tę szpulkę czy jak jej tam to by trzeba do Wikipedii odesłać jak suchych faktów potrzebuje :P

U mnie się dziś @ rozszalała, to było do przewidzenia, ale czemu mnie brzuch rano napitalał jak już dawno nie? Normalnie z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, jeszcze trochę to trzeba będzie prochy brać ;)

A pochwalę się i Wam, a co tam, naumiałam Duśkę mówić: stół z powyłamywanymi nogami :lol:


Ferrii, ja przez pierwszy trymestr to zachowywałam mega ostrożność, potem też bo mi w nawyk weszło :) ale te pierwsze trzy miesiące to na maksa, jak świr normalnie, no ale czego się nie robi dla zdrowia fasolki, nawet ześwirować można :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860471 przez ferritka
macie tu ten nówka sztuka wątek www.zapytajpolozna.pl/54-planujemy-ciaze...-walczymy-dalej.html

dzisiaj to ma mnie Kręgiel pełną dooope :S :S
no bo od sniadania chodzę głoda, bo co mnie smaczek najdzie to zrobie, gryza bachne i ...to nie to..
no więc wczoraj zrobiłam fasolkę po bretońsku i zupę z groszka i zielonej fasoli :lol:
zjadłam zupe i naszło mnie na.... naleśniki.. Kręgiel poleciał po twaróg i ...zjadłam jednego i ..to nie to :S

o rozpiska co można mieć w kremach a co nie jest super :lol: :lol: dziękuję :kiss: :kiss:

no ja staram się nie popadać w paranoję, ale może powinnam? no więc popadnę w lekką paranoję :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860475 przez Asik
no właśnie , ja też się starałam , dbałam ... ehh

Mirella uuuuu to SUPER że Duśka taka pojętna :)
Szymek na razie nic ... no ale ćwiczymy , chodzimy na rehabilitację co tydzień , mam nadzieję ze do końca 3rż powie choć tata albo papa , baba , dziadzia :) na zdania albo łączenia wyrazów to nie mam co liczyć jak na razie ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860492 przez Mirella
Pffff, no nawet przez chwilę mnie korciło, żeby tam odpisać, ale sobie darowałam, jak zobaczyłam wątpliwość co będzie jak sie facetowi macierzyństwa odechce :P Ja jednak lubię pisać z inteligentnymi ludźmi :P A jakby mi kto chciał powiedzieć że wredna jestem to przypominam, że po pierwsze czarownica po drugie z @ :P

Asik, Duśka deko starsza od Szymiastego to nie porównuj :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860507 przez Asik
Ano Mirella ja poprawkę biorę na wiek ;) ino takie 2,5 latki to już tata itp mówią ;) no ale w końcu się kiedyś muszę doczekać czegoś innego niż --- inaninaninanana ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860518 przez anoda89
Mesy, Gosia ale macie śliczne brzuszki :lol: :lol:
Kupowałam sobie dzisiaj spodnie bo nie mam już w czym chodzić a ile można w leginsach i pani się pyta który miesiąc to mówię że 7 a ona "to ładnie Pani chodzi" ale że co że duży mam brzuch :unsure: Ja tego nie widzę :S

Mirellka Duśka mała zdolniacha :lol:

Ferri słoneczko teraz jest to wystawiaj buzię na słońce, po co Ci sztuczna opalenizna ;) :laugh: Kręgiel ładnie Cię rozpieszcza, mój by raczej nie leciał do sklepu bo mam smaka, dobrze niech się chłopina przyzwyczaja do biegania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860552 przez Anabelle
Ale to co mamy pisać w tamtym wątku nowym, bo coś mnie ominęło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860568 przez Mirella
Anabelle, jak pójdziesz tam pisać to Ci osobiście tutaj bana wciepię :P No dobra, może nie osobiście, załatwię z Ilonką po starej znajomości :blink:

Aaaleeee się nasprzątałam w łazience, kurzy prztyktk jak to moje dziecko mówi, żeby w takiej maleńkiej łazieneczce tyle sprzatania było???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860578 przez ilona
Dobry ;)

Mirella ja tu czuwam jakby co ;)
A tak w ogole to mam ochote pozamykac w p**** te nowe od siedmiu bolesci watki. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860585 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860593 przez Mirella
Ilonka i powinnaś :lol: Bo w regulaminie stoi jak byk zapis o niepowielaniu wątków :P

Anabelle, no przecież byś usechła z tęsknoty do nas :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860602 przez ilona
No i masz racje droga czarownico :laugh: ale obawiam sie zemsty w postaci powodzi podobnych watkow, wiec sobie pomyslalam ze poczekam miesiac i zamkne bo umra smiercia naturalna na pewno :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860606 przez Mirella
wiem, nie ma sensu ruszać, chociaż jakbyś napisała powagą majestatu moderatora, że prosisz o niepowielanie to mogłoby być ciekawie :P ale nie warto, społeczeństwo musi dorosnąć do bytowania w necie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860645 przez meli1990
marysiamarysia co tam słychać? jak tam strania?

ja nadal nie dostałam @ dzisiaj 38dc od 9 dni temp podwyższona. test robiłam wczoraj ale negatywny. wiec albo @ w końcu się pojawi albo jeśli owulacja się przesunęła to jeszcze za wcześnie na test. jak nadal @ nie będzie to pójdę na usg do gina. miłej nocy

ed. za 4 podejściem udało mi się dodać wiadomość, nie wiem co się dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl