BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #860908 przez ferritka
lalka, ależ Twój dzieć ..yy co ja mówię jakiż on dzieć, jak on dorosły już chop jest;)
oj coś czuje, że dziewczyny to mu żyć nie dają :lol: :lol:
Ty Lalka, a Ty chyba dawno nie miałaś przyjemności z jeżem coooo :lol: :lol: :lol: :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860909 przez lalka
ja tam Ferri wierzę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860910 przez ferritka
buu, no i sama się na jeżu usadowie za to :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860913 przez Mirella
Lalka, przystojniaka masz :) Przyznaj się, często z miotłą stoisz i odganiasz co bardziej namolne i nieodpowiednie kandydatki na synowe???

ferri nie siej fermentu, przynajmniej póki się lalka nie ujawni :lol: przecie my i tak swoje wiemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860914 przez vika
Asik wlasnie nabylam produkty i lece robić tą pysznie wyglądającą czekoladową truskawę :lol:
hmmmmmmmmmmm a córa jaka laska Wow....szymuś też śliczny chlopczyk :kiss:
Lalka jakiego masz fajnego synusia...no no no....nie wiedzialam,że On już taki duży :side: Ja widzialam Twoje foty na Fb...laska nie przesadzaj okaz zdrowia i urody z Ciebie :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860915 przez lalka
ja mu dam dziewuchy....nauka,nauka i nauka..żadnych dyskotek...i tak aż do 30 :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860920 przez marysiamarysia
ferritka napisał:

no właśnie Bella, dlatego odpuszczam smarowidła tego typu B)

ej wiecie, że powstały nowe staraczki :S a wszystko dlatego ,że tu jesteśmy zgrane i nikt nie chce do nas dołączyć...WTF! najpierw panna co testy założyła nowe, bo jej się czytać nie chciało, a teraz inna co nie chce z nami siedzieć , bo się lubimy :unsure: :unsure:
nie czaje tego trendu :dry: :dry:
zarzut jest, że "tu połowea jest już zaciązona" no faktycznie powód żeby z kimś nie gadać , a ta co nie zaciązona to nie wiem jaka? kulawa??


:P ...a tam nikt nie chce ;-)
Ja dołączyłam , gadać w sumie nie mam jeszcze o czym , bo dopiero staram się zaciążyć , ale jak przeglądam wpisy i widzę zdjęcia brzuszków to w sumie i temat wspólny by był .
Nie zaciążyłam ale brzuch mam jakby ciążowy :laugh: :laugh: :laugh:
Od dwóch tygodni ćwiczę i pewnie w związku z tym nie zaciążę , ale tak czy siak - poczytuję sobie codziennie .
Jest Was ( znających się ) tutaj sporo , ja np się gubię która to która i dlatego nie wchodzę zbyt często w tematy :angry:
pozdrawiam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860924 przez marysiamarysia
Asik napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



haha Twoja pierworodna mnie przeraziła . Przeczytałam , że masz 42 lata i myśląłam , że tak wyglądają 42- latki :angry: To uczucie było straszne - odrazu ze starań chciałam zrezygnować ... dobrze , że doczytałam i zrozumaiałam :laugh: :laugh: :laugh:
Znowu chce być w ciąży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860925 przez ferritka
Lalka, hehehe i prawidłowo krótką ręką takiego przystojniaka musisz trzymać :lol:
ale odpuść do 24 roku życia bez dyskotek :blink: :blink: :S

marysiamarysia, uwierz mi ,że ja do dzisiaj nie rozrózniam która to która ( no dobra kilka rozróżniam :lol: ) myli mi się , która co i jak i z kim i w ogóle..a jestem tu już 1,5 roku :lol: a jak przyszłam to nie robiłam tu zamieszania, że jestem nowa a one się znają, tylko grzecznie się wcinałam w rozmowę, pytałam, komentowałam i co..w końcu przestałam być nową bo przyszły inne nowe i tak to sie tu u nas kręci :lol:
bo my tu o wszystkim gadamy, żeby nie zwariować. I nie raz była rozmowa o tym czy "zaciązone Staraczki" powinny czy nie powinny tu pisać, zazwyczaj jednogłośnie było ,że powinny bo to w końcu nasze dziewczyny są, które tu siedziały i siedziały...


ej wiecie co :S
przyszłam tu w listopadzie 2012 a na listopad 2014 mam termin :lol: :lol: czad co nie B) B)
( pierwszą rejestracje mam w marcu 2012, ale nigdzie się nie udzialałam bo od razu jakoś spasowałam ,a na poważnie sie zaangażowałam w listopadzie :lol: :lol: )

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860928 przez lalka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860931 przez ferritka
Lalka, wstydź się ...żeby tak nas wkręcić że stara baba a tu proszę nastolatka :kiss: :kiss:
ja cała czas utrzymywałam, że tu same fajne laski są i nic ale to nic nie muszę w tym myśleniu zmieniać :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860932 przez Asik

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860935 przez ferritka
Asik <3 <3

a teraz prztyczek w nos " Wiec ja tez sie dolaczam bo na staraczkach to juz sie wszystkie znają i wiele juz nie doradza bo albo zaszły albo pisza juz za sobą ze znajomosci "

i co stare jesteśmy, bezużyteczne i brzydkie, i śmierdzi nam spod pachy i nic ale to nic się nie znamy oooo macie baby B) B) B)

hmm a może taka jest kolej rzeczy, że nowe wypycha stare .... ale za rok one bedą stare i poczują się bezużyteczne.....

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860941 przez missyy
mnie też rozwalił tekst, że ""wiele już nic nie doradzimy" :S :S :S

Co to sie porobiło ostatnio, bunt jakiś na pokładzie :P

A że się lubimy to co w tym złego, że jedna drugiej kibicuje, nawet wirtualnie, prawda? :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860943 przez vika
Lalka Asik chciala bym tak jak Wy wyglądać za te kilka lat....al coś mi się wydaje,że ze mnie będzie kawal sflaczałej babki heheee no cóż po trzeciej ciąży muszę się spodziewać radykalnych zmian :lol: więc teraz puki mogę cykam fotki i zrobie se portret by dzieci i wnuki mogly mnie podziwiać choćiaż by taką jaka jestem teraz :P
kurna SZOKKKKKKK.... robie sobie cisato ...już włożyłam do piekarnika i zabieram sie za mus truskawkoay ...i co :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: czytam na dole

Odstawić do lodówki do całkowitego stężenia, na kilka godzin, a najlepiej na całą noc.
NO SZOKkkkkkkkkkkkk a co ja teraz będe jadła jak mi jęzor do ziemi wisi :unsure: :unsure: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: do jutra to ja chyba zwiędne bo mi kapiącą śliną wszystkie soki ujdą :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Asik ale żeś mi narobiła smaka :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl