BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #860084 przez Gosia 2712
Anabelle dziekuje :) I bardzo mi przykro z powodu fasolki :( (bede trzymac kciuki zeby jednak bylo ok )

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860099 przez Dave
Ale piękne brzuszki tutaj widzę :lol: :lol: :lol:

Anabelle - :kiss: :kiss: przytulam i trzymam kciuki aby poszło jakoś samo bez interwencji. A już ci na majówkach odpisałam to tu nie będę. Będzie dobrze, trzeba wierzyć.

A mnie to tu dziewczyny nawet do 100 nie wygonią :woohoo: :woohoo: :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860105 przez mesy
Anabelle napisał:

mesy - już nie rośnie :)
owszem rosła mi beta od 20-60%, ale w dniu dzisiejszym odebrałam wynik i minimalnie spadła.

No tak. Chodzilo mi o to zw robi takie machloje... raz tak raz tak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860323 przez ferritka
dzień dobry ;)

mam pytanie strasznie od czapy, ale od kilku dni n ie daje mi to spokoju..mianowicie..
czy w ksiązy można używać samoopalaczy albo balsamów brązujących?
przeleciałam internet wzdłuż i w szerz i tyle ile ludzi tyle opinii a żadnych konkretów :dry:

kupiłam balsam z dave brązujący i hmmmm no nie będę ukrywać ,że mnie kusi... :S
słonce za oknem też kusi :lol: :lol: dlatego cisne pochodzić :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860354 przez Dave
Ferri - samoopalacze to raczej po I trymestrze. chociaz ja bym się wstrzymała, bo się w ciąży hormnom może odwidzieć i zrobią Ci się plamy na skórze. Lepiej nie wysykować, tylko lekko pyszczek do słonka wystawić.
A co do balsamów... chyba to samo więc leć połazić i połap promyczków.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860363 przez MoNiaaa
gosia to czekam na info kto tam u ciebie zamieskzuje :) a brzusio masz cudasny
!!!chudzinka z ciebie (zazdrasczam :blush: ) ja to w 15 tygwygladalam jak wieloryb :side:

mesy ty tez chudzielec ale brzusio juz widocznyslicznie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860381 przez Asik
Ferri ja bym się wstrzymała ;) do 12tc to na pewno ;) wiem np że wada Szymka tworzyła się dwuetapowo - pierwsza to w 6tc a druga między 10 a 12 tc ;) wpływają na nią oprócz czynników niezależnych od nas np przeziębień ---chemikalia ... pewnie gdyby nie wada Szymka to teraz bym napisała --- przecież to działa tylko na zawnętrzną warstwę naskórka , nie przenika w głąb skóry... no ale .. no właśnie to małe maleńkie ale... ;) btw - u Szimiego to nie genetyczne jest ;)

a co do progesteronu -- choćby go było w ujj i ciut ciut to jak się ciąża nie rozwija prawidłowo co widac od razu po słabo przyrastającej becie np , to wtedy nie następuje samoistne poronienie i trzeba czyszczenie zrobić . jego niski poziom nie powoduje że ciąża się nie rozwija tak jak trzeba .. jego niski , za niski , poziom powoduje że rozwijająca się prawidłowo fasolka ( a tak naprawdę to w 80% nieprawidłowo )dostaje wilczy bilet i ... ciąża się kończy :( mój gin mnie szkolił bardzo dokładnie w tym temacie ;)bo ja się bałam i prosiłam o dupka czy cokolwiek ;) no i wtedy mi powiedział to co tutajk przytoczyłam
to tak nie żebym się wymądrzała bom tyle mądra z tego co on mi powiedział ale dla innych zainteresowanych ;) chyba że mój się mylił i "gupot nagadał " ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860385 przez ferritka
Asik :kiss: :kiss: no właśnie chyba wole chuchać na zimne i wstrzymam się ..choć nie skłamię, że po porannej toalecie posmarowałam nózie :S ale tak sobie myslę, że bez sensu i gra nie warta świeczki jest..więc i tak nie latam w miniówkach więc odpuszczę :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860388 przez Asik
;) :D no mnie też korciło ;) ale ja miałam łatwiej ;) bo rodziłam w sierpniu a brzuchol mój wyglądał UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU wieeeeeelki już od maja więc nawet gdybym bardzo chciała to bym nie dała rady ;)
ja w tym temacie wad Szymka to pomału będę mogła fachowych porad udzielać .. no ok... przyznam się ... już udzielam :) jest nas ponad 400 mamuś dzieciaków z tą wadą ;)
a na wiki ostatnio zmienili z """ rodzi się średnio jedno dziecko na 800 " na "1 na 400 " a pózniej-- W Polsce wada występuje ze średnią częstością 2–3 przypadków na 1000 żywych urodzeń .. więc rośnie bardzo szybko - bo w ciągu trzech lat się podwoiła ...
więc lepiej nie ryzykować ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860426 przez Anabelle
ferri, szczególnie w I trymestrze fasolka jest wyczulona na wszystko. Jak byś chciała kupić w aptece cokolwiek to smarowania twarzy czy ciała czy ust etc to się boją jeśli powiesz że jesteś w I trymestrze. To taki okres kiedy wszystko może zaszkodzić, a skóra również absorbuje związki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860441 przez ferritka
no właśnie Bella, dlatego odpuszczam smarowidła tego typu B)

ej wiecie, że powstały nowe staraczki :S a wszystko dlatego ,że tu jesteśmy zgrane i nikt nie chce do nas dołączyć...WTF! najpierw panna co testy założyła nowe, bo jej się czytać nie chciało, a teraz inna co nie chce z nami siedzieć , bo się lubimy :unsure: :unsure:
nie czaje tego trendu :dry: :dry:
zarzut jest, że "tu połowea jest już zaciązona" no faktycznie powód żeby z kimś nie gadać , a ta co nie zaciązona to nie wiem jaka? kulawa??

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860454 przez creatura
Ferri, może ta informacja o kosmetykach Ci się przyda;
www.srokao.pl/2014/03/jesli-planujsze-ciaze-jestes-w-ciazy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860457 przez Asik
Ferri hahaha :) dobre ;) kulawa :) przecież właśnie o to chodzi zeby były dziewczyny starające się i te którym po kilku mcach starań się udało osiągnąć wymarzony cel :D przecież one służą pomocą , podpowiedzą coś itp ;)
ale zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony ... staraczki zżyte no baaa w końcu jak się tyle czasu człowiek stara i gada na ten temat to się zżyje :D ale czy to powód do tego aby założyć nowe staraczki ? i co , tak co kilka mcy będą nowe zakładane bo na tych nowych -- jeśli ofkors się rozkulają bo jak na razie cisza tam --- za kilka mcy też będą zżyte ze sobą ;) hahahaha

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860458 przez missyy
ferritka napisał:

no właśnie Bella, dlatego odpuszczam smarowidła tego typu B)

ej wiecie, że powstały nowe staraczki :S a wszystko dlatego ,że tu jesteśmy zgrane i nikt nie chce do nas dołączyć...WTF! najpierw panna co testy założyła nowe, bo jej się czytać nie chciało, a teraz inna co nie chce z nami siedzieć , bo się lubimy :unsure: :unsure:
nie czaje tego trendu :dry: :dry:
zarzut jest, że "tu połowea jest już zaciązona" no faktycznie powód żeby z kimś nie gadać , a ta co nie zaciązona to nie wiem jaka? kulawa??


nie wróże mu przyszłości, tak jak te testy owu tylko dla staraczek skończy się na paru stronach :P :P :P Tam to jest głównie sama żółć i złość :P
Tak jakbyśmy ciepło nie przyjmowały nowych kolejnych staraczek :dry: Z resztą same wiecie...
Bez odpowiedzi żadna nie została. Zaciążone też mogą sporo wnieść do wątku, nie jedna z nas sporo już przeżyła i chętnie podzieli się z każdą swoimi spostrzeżeniami :)
Sama rok temu czułam się jak laik, a kto najbardziej mnie tu wspierał? Mamuśki... ;)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860459 przez iwonta_kg
Gosia2712 ale masz sliczny ten brzuszek :) jaki malutki :) opalona jesteś jakbyś z Hiszpanii wróciła ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl