BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #861867 przez studentkaae
Aaaaaaaa Ferri czy ja dobrze kumam, ze w Vero Modzie wyprzedaże golfów już były czy co???? Bo Leoś to gustowne wdzianko wyhaczył haha :laugh: :cheer: z kaszmiru białego jak widzê :) :kiss:

Nio, rację masz, jutro stawiam syropki kolorowe wybuchowe, trza się napić, bo co innego zostało :P

Vika śliczne masz dziewczynki, a Tośka to oczyska ma magiczne :) :)

Pani Twoja Zuzia ślicznotka, po mamusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861868 przez Mirella
Biedny Leon, słów mi brak ;) Ferri, jak mogłaś to kotu zrobić? Przecie on wygląda jak ćwierć Leonka :lol:

Vika, no córy piękne i Ty piękna, to teraz się namyśliłam: będzie chłopak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861873 przez lalka
witajcie!!!!jezusie ile mnie tu nie było?????a tyle czytania..no nic nadrobiłam!!!!
zrobiłam dzisiaj testa i nic!!!!!!!!!jak nic to nic.....pomyślałam......wezmę go z zaskoczenia..schowałam do kieszeni(co by młody nie dorwał)i czekam..może po piętnastu min.zrobi się kreska!!!!ale nie chciała..nawet 8 cienia cienia...nic..blado,tylko jedna kreska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861881 przez MINIA
Ja ide na zywiol poki co ;) do next starania... Ale tzn.ze juz bedzie nowy rok;(a mialamnadzieje na.rok po roku ;/ coz...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a oto przedstawiam Wam mego kota psikusa i pieska bongo oraz ozdoby Naszego salonu rybeczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861882 przez MINIA
Ja ide na zywiol poki co ;) do next starania... Ale tzn.ze juz bedzie nowy rok;(a mialamnadzieje na.rok po roku ;/ coz...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a oto przedstawiam Wam mego kota psikusa i pieska bongo oraz ozdoby Naszego salonu rybeczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861884 przez iwonta_kg
Lalka ojjj następnym razem napewno będą dwie krechy :) Boziu ile ja narobiłam tych testów aż w końcu pojawiła się druga kreska... Ojj duuuużo :) Ty tez sie doczekasz :)

Ja wiem ze zawsze jak wpadam to przelece dwie strony wstecz i nie odpisze na wszystko ale musze musze musze ... pochwalic sie moja dzisiejsza sfotografowaną zdobyczą :D :D :D
dwa tygodnie na niego polowałam z aparatem :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861885 przez MINIA
Aaaa sorry z tel pisze
Iwonta brawo!!! Ile dziecie ma msc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861886 przez Ingrid29
Vika śliczne masz córeczki i Ty świetnie wyglądasz :kiss:
minia ale masz świecące zwierzątka ;)
Iwonka piękny ząbalek :kiss: :lol:
ferri boziu coś Ty z Leonkiem zrobiła B) :S mi się kojarzy z kotem w butach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861889 przez iwonta_kg
MINIA Za 3 dni bedzie miał 7 miesięcy



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861892 przez vika
Lalka kochana następny test będą II krechy ja tez pierwszy miałam spalony i ni cholere jak u Ciebie nie dał się zaskoczyć :lol:
Mirella chłopak powiadasz...hmmmm to będzie biedny bo ja mam wszystko w różu lub w kwiatki :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Iwonta gratuluje moja pyza ma dwie jedynki na dole i dwie dwójki u góry z czego jedan dopiero wychodzi....no komiczne wygląda ten mały kasownik :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861893 przez ferritka
Minia ahahaah bez kitu toż ten Twój to brat bliźniak mojego Leonka :lol: :lol: i tak samo poważny jak mój hehehehehe
a akwarium no no robi wrażenie :lol: :lol:

Iwonka, no rośnie Kapselek jak na drożdzach :) Gratulacje pierwszego ząbka :lol: :lol:

Sis...aaa wiesz co :S jutro ur ma nietopera!! no dasz wiarę :lol: :lol: ale to ja wolę do Ciebie na party wpaść :lol: :lol: B) B) będzie zabawa, będzie się działo B) B)

Lalka, eh no cholerka no..ale czuję, że silny wątek grudniowy i tak powstanie więc no szable w dłoń i do dzieła :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861901 przez lalka
ferri jak nie wątek grudniowy..to styczniowy...jak nie styczniowy to lutowy...co nas nie zabije....

a ja idę we wtorek do czarodzieja od fryzur..a co tam poprawię sobie humor...a może nawet walnę se stylizację na Leonka ferritki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861915 przez Dave
Dziołchy, sorry że nie odpiszę, ale czuje się jakby mnie czołg przejechał. Głowa boli, zamula mnie i brzuch boli. Chyba sobie coś wkręcam. Kurde!! A ja to przecież stara wyga jestem!!!!Jutro idę do apteki po testa, nie ma rady. Aż mi się łapy trzęsą jak o tym pomyślę. No chyba że mnie do rana zaleje.

idę se kanały w tv poprzelatywać, bo nie mam na nic chęci.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861917 przez meli1990
ja się dzisiaj dowiedziałam że moja kuzynka jest 17 tygodniu ciąży a starali się o drugie dziecko z 2 lata. ale było by fajnie jeśli ja też byłabym w ciąży. była by różnica 3 miesiące a miedzy naszymi dziećmi wcześniejszymi jest 11 miesięcy jej córa starsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861924 przez ferritka
Lalka hahahaha B) na Leonka mowisz :lol: :lol:

Dave zaciskam, żeby było tak jak Ty chcesz :kiss: :kiss: :kiss:

Meli kurcze no super by była taka niewielka różnica, mogłybyście wymieniać się na bieżąco spostrzeżeniami :lol: :lol: uda się zobaczysz :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl