BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #861398 przez ferritka
bujanka, wooo dużo przeszłaś dziewczyno !!! dlatego wiem, że wszystko będzie Ci o stokroć wynagrodzone..
cięzko tam wywróżyć z objawów tych bardzo wczesnych, bo są one identyczne jak na @..dlatego ból w podbrzuszu , kłucie w jajnikach, powiększone piersi a nawet mdłości mogą zwiastować i @ ale również ciąże :lol: :lol:
czasami jest tak że kobieta czuje "od razu" że to właśnie to :lol:
kup sobie czułe testy ciązowe, bobotest niebieski albo taki -ten wychodził mi migusiem już w 7 dniu po zapłodnieniu, więc jest szalenie czuły, bobotest jeszcze nie wykrywał a ten tanioszek z auchana za 3 złote walił po oczach. A jak @ wciąż nie będzie w terminie, a test będzie spsuty, to beta jest naszą przyjaciółką i nigdy nas nie okłamie :lol: :lol:
3mam za Ciebie kciuki , uda się jak każdej w końcu staraczce :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861399 przez marysiamarysia
Ferritka - teraz to Ty mnie rozbawiłaś :laugh: dowcipnie... aż taka szalona nie jestem ;) Trzy razy rodziłam , od piętnastu lat w miarę regularnie figluje , i nie po to szukałam po całym mieście termometru , żeby go teraz zgubić :ohmy:
Ja dowdupnie to robię - bardziej ekstremalnie jest hahaha . Ale na początku się wstydziłam i o 5,35 darłam się do męża - ,,odwróć się , będę temperaturę mierzyć ,, :lol: :lol: :lol: Teraz już mi wszystko jedno na którym boku śpi mój kochany ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861400 przez vika
Ferii gdzie ?? kto ??? z kim do tego spa??? nie kumam :huh:
bujanka nie chce Ci robic nadziei ...ja przed każdą @ doszukiwałam się objawu ciąży :lol: i np.ponad tydz przed @ mialam wysyp krostek na ramionach dekolcie szyi twarzy po bokach przy uszach :ohmy: oj i w poprzedniej ciązy cala miałam taką,ze mnie wywypywało ...moja gin twierdzila,że ciąza nie ma z tym nic wspólnego :ohmy: :ohmy: a ja wiem,że ta u mnie na pewno tak :ohmy: jakiś hormon musi wywoływac te zaburzenia bo sypie mnie co jakiś czas takimi bolącymi ropniakami a bez ciąży tego nie mam .... :ohmy:
ból brzucha u mnie też był :lol: szczegolnie lewy jajnik mnie napierdzielal ...miewam tam często torbielkę i w oststnich dwóch ciążach mialam może i teraz mam bo mnie ciągle tam napierdziela..ale to dopiero na USG zobaczę :ohmy:
trzymam kciuki by to była ciąża :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861402 przez Asik
morninguję się z rana :)

Ja mierzyłam regularnie :) dowcipnie .. dotylnie bym sie bała że mi wsysnie :P :P
jak już jest wysoka i nie spada to na bank już po wsiem ./. a jak dalej bedzie taka wysoka i @ się nie pojawi to znak że owulka była i że się tam już groszek albo fasolinka zasadziła ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861413 przez ferritka
Vika mój Kręgiel czyli szacowny małżonek z moim kotem jedzie na kocie spa wiosenne :lol: :lol:

Marysia, woow Ty to za mierzenie z grubej rury widzę się bierzesz :lol: :lol: a czy to nie jest tak że jak od tyłka to temp może być niższa ale i tak wyższa aniżeli spod paszki ? :S chodzi mi o to, czy dowcipnie temp jest taka sama jak dotylnie? no bo może tam z tyłu tempka nie podniesie sie aż tak jak się podnosi z przodu i ten wzrost będzie jedynie minimalny ale będzie zwiastował owu właśnie :blush:
muszę o tym poczytać bo mnie to teraz zaciekawiło - tematem przewodnim poniedziałkowej prasówki mej bedzie zatem " temperatura w kominie" :cheer: :cheer: B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861422 przez Dave
Melduneczek;)

Ale się z rana uśmiałam :lol: :lol: :lol: A jak wczoraj poczytałam o tej nodze, to ja pitole, myślę sobie to się nie dzieje, żeby takie pytania zadawać. Uffff.... ulżyło mi że to żart, bo przestawałam wierzyć w gatunek ludzki, chociaż te majtki mnie na łopaty powaliły :cheer: :cheer: :cheer:

Ja tam wiem, ze objawy @ to takie same na fasolkę. Ale jakoś nie wydaje mi się żeby u mnie to było to. Jedyna rzecz, która mnie tak bardziej zastanawia, to to że odrzuciło mnie od piwka. W poprzednich też tak miałam i to daje do myslenia. No i ze dwa razy mnie zemdliło, ale to już chyb a z rozmyślania :silly: :silly:

Aż sobie poszłam poczytać "nowe" stareczki. Ja tam nie chcę polemik toczyć. Jestem tu i mi tu fajnie. Czasem dłuigo nie zaglądam to wpadam i walę prosto z mostu co chcę powiedzieć. Nie ważne czy wchodzę w aktualny temat czy walę tak nie w 5 ni w 10 :side:

Mam nadzieje, że tu ekipa się stara utrzyma i nowe osoby jednak też dojdą. bo lubię nowe stareczki poznawać :lol:

I miałam pisać jeszcze duuuużo... ale muszę na chwilę zmyknać :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861429 przez Asik
Ferri hahahahah :D :D :D :D no kawkę piję i tak parsknęłam śmiechem że mam ekran w lapku zapluty... ojjj Ty Tyyyyy ;)

Marysia co do objawów ciążowych to kiedys ale daaaaawno temu to było wrzucałam linka z najdurniejszymi pytaniami i odpowiedziami na nie :) i tam było -- kochałam się z chłopakiem , mam gulę w kolanie od tego czasu - czy to może byc pozamaciczna ciąża ??? :D albo inne -- czy jak uprawialiśmy seks oralny i chłopak doszedł w moich ustach i jakiś plemnik się przedostał dalej to mogę być w ciąży ?? a odpowiedział jej ktoś -- TAK A URODZISZ RZYGAJĄC :D :D :D no było tego TYSIĄCE :D :D ale to tak 3 lata temu dodawałam i nie pamniętam czy na staraczkach czy na mamusiach więc wątpię że się doszuka ktoś ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861434 przez marysiamarysia
chodzi mi o to, czy dowcipnie temp jest taka sama jak dotylnie?


:lol: Nie mam pojęcia - musiałabym męża zapytać buhahaha
ale teraz w piecu pali, więc nie będę mu przeszkadzała . :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861435 przez marysiamarysia
Asik - ale żeby nie było ;) z tą gulą w kolanie to nie byłam ja ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861436 przez ferritka
Asik!! hahaha no mówisz- masz ja jestem pilny uczeń i przeczytałam od deski do deski staraczki i niejedną taką perełkę tu znalazłam :))

macie lekturę na dzisiaj
ratunku-co-robic.ownlog.com/3,11350,kategoria.html
padłąm ze śmiechu, ilekroć do tego wracam śmieję sie w niebogłosy :lol: rozwalił mnie "mężczyzna z plemnikiem na palcu " :lol: :lol:

Marysia B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861441 przez Asik
hahaha hahah no nie wiem nie wiem :P tam o guli w kolanie a tutaj o nodze ... btw ja przeczytałam odpowiedz na Twoje pytanie jako nie przesilona ale przesolona :D :D

co do róznicy to nie wiem ... będziesz musiała sama sprawdzić ;) heheheheh


Ferri :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dzięęęękowąć :D :D :D :D :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: nooo kochana faktycznie czytałaś od deski do deski :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861448 przez vika
Ferii ja nie mogę :woohoo: :woohoo: skończyłam na pralce....prawie się zsikalam....ale muszę zakonczyć czytanie bo moj mąż leży obucony w drugim końcu łóżka i krzywo się na mnie patrzy a ja rżę ja osioł :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: uplakala się :lol: :lol: :lol: nie wierzę by znalazł się ktoś aż tak glupi...nie to nie może być prawda :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861450 przez emka
Witajcie :)
Wpadłam tylko na chwilkę, bo chciałam Wam przekazać pewną ważna informację. Na wątku o zakrzepicy dziewczyna zrobiła badanie witamyny D3 i okazało sie ze ma dużo poniżej normy, lekarz powiedział ze musi niedobór uzupełnić i wstrzymać starania do czasu, aż poziom bedzie zadowalający. Druga koleżanka zrobiła to badanie i to samo... Obie poroniły kilkakrotnie. Nie wiadomo do końca czy taki był powód, ale ta witamina w ciąży jest bardzo wazna, a żaden lekarz nie zaleca takiego badania. Poczytajcie:
elagizycka.blogspot.de/2013/09/witamina-...or-to-prawdziwa.html

Ja dziś zrobiłam badanie o 16 będe miała wynik. Koszt 77zł, niestety sporo... ale czego sie nie robi...

Pozdrwaim aWas wszystkie :) Widze ze większość to mamuśkiu albo cieżarne, co mnie cieszy bo widać postępy na forum :)

Buziakuję :) :kiss:

Ferii Rozkładasz na łopatki :) :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861468 przez monika1984lodz
Czuby jesteście haha :D

Ferri poczytąłam i tez się n apralce zatrzymałam bo nie dąłam rady hahahha

a w ogóle to dzień dobry :) a oscypki jedz spokojnie ale z umiarem :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861485 przez Dave
Normalnie leże na ziemi i się turlam ze śmiechu :lol: :lol: :lol: :lol: Jesteście niemożliwe :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl