BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #873008 przez Asik
mhmm w sumie niecały rok ale takiego porządnego , prawdziwego starania to 8 mcy :) wczesniej to było na zasadzie -- a mooooże sie uda ;)

i to był stracony cykl bo Mareckiego w te dni nie było w domu ;) niemożliwością było żeby cokolwiek powstało :) a tu proszę jaki niespodziewajek nam wyszedł ;) jajuszko poczekało na żołnierzyków :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873012 przez ewaluacja
:)
super :) cieszę się :) ale żyć w ciągłej niepewności z rok? haha... o rety...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873015 przez marysiamarysia
Ehhh, no szkoda :( Kurcze a tak na Ciebie liczyłam :blink:

Ja testów nie kupuje , już dość ciążowych nakupywałam , szkoda mi kasy . A wogóle , to jeden ciążowy mi został , nie zdążyłam więc może się przyda na przyszły miesiąc .

Zmykam , poszwędam się trochę po chałupie :)
Miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873019 przez ewaluacja
MARYSIA mi też został i na pewno się nie zmarnuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873023 przez Asik
no niestety ;) ale lepiej pózno niz wcale jak to mówią :) w najmniej spodziewanym momencie ujrzysz dwie krechy :) i wtedy szok przeżyjesz -- jak to ? niemożliwe.. :) a jednak :D :D to dzieci sobie wybierają moment kiedy nas zaszczycą swoją obecnością i zamieszkają w brzuszku :) my tylko możemy zadbać żeby ten czas oczekiwania sobie uprzyjemnić :) robiąc detox organizmu np :) porządki w szafach ;) wtedy jakoś się nie myśli o tym że się czeka na lokatora ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873026 przez meli1990
marysia dałam radę :) ale starania jeszcze nie zakończone dziś dopiero 15 dc. Dzisiaj trochę lepiej się czuję. małego tylko coś męczy kaszel bardziej. A ja jadę jutro po łóżko dla Dominika i może stół do kuchni. Używane rzeczy ale fajne. Później mąż zawiezie do domu to i jeszcze kilka rzeczy przy okazji. Dobrze że udało się mu załatwić auto z pracy bo do osobówki by się łóżko nie zmieściło. A ja będę musiała później wrócić do dziecka. Ale w taką pogodę to się nawet nie chce nigdzie wychodzi. Żeby było już ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873030 przez ewaluacja
Jak zawsze Asik masz rację ;) ;)

No teraz dużo się u mnie dzieje, więc spoko, będę starał się tak o tym żarliwie nie myśleć. Na szczęscie zaczyna się sezon wiosenno-letni, czyli ciepły, no i wypady nad jeziorko :silly: pełen relaks! :lol:

A! no schudnąć by się też przydało ciutek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873183 przez meli1990
ale tu cisza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873219 przez Dave
hello lello :silly: :silly: :silly: :silly:

Cały dzień się na forum zalogować z kompa nie mogłam, a z tel ciężko.

Wpadam się przywitać :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873502 przez meli1990
witam. ale tu cisza dzisiaj. Ja mam fajny dzień kupiliśmy małemu łóżko i stół do kuchni do nowego domu :) a co do starań działamy dalej. Kupiłam dzisiaj na promocji testy owulacyjne i dzisiaj zrobiłam i negatywny narazie. Posprawdzam te kilka dni i zobaczymy co z tego wyniknie. Miłego Popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #873580 przez marysiamarysia
Cześć dziewczynki :laugh: cisza, cisza faktycznie .... no cóż , moi domownicy pozabierali do siebie wszystkie kebale a ja jade na bezprzewodówce , na najstarszym kompie świata...masakra jakaś , no ale pomału i wbiłam na forum .
U mnie pogoda grilowa , węc pogrilowalismy... ja oczywiście fason trzymałam i jednego szaszłyczka pochłonęłam :lol: . Przed chwilką spaliłam go na orbim i wyrzutów sumienia nie mam :lol:
Wiecie co ???? ograniczam palenie i jak na razie udaje mi się . 6 sztuk dziennie . Ładny wynik prawda ??? :silly: :silly: :silly: pewnie w związku z tym faktem wystrzelę dwoma jajkami w owu :lol: :lol:
Kurcze Meli , ty już połowa cyklu a ja zaczynam dopiero , jakas chrapke mam na filglowanie , no ale jeszcze nie moge :angry: no chyba że nie wytrzymam :silly: to dopadne tego pana co tu za mną na ps-ie gra :blink:
Tak sobie na Niego zaglądam i gęba mi sie śmieje normalnie , a on wielkie skupienie i zabija,zabija haha i nawet się nie spodziewa , że być może atak na niego dziś będzie ... :silly: No a wogóle , dlaczego taka cisza, gdzie Wy się podziewacie heee?? :unsure:
Zmykam poogarniać w kuchni no i wpadnę jeszcze ...

E laski a powiedzcie mi coś . W ciązy nie wolno się odchudzać - to wiem . Ale czy przerzucenie się na zdrowsze, mniej kaloryczne żarcie i poranna jazda na orbim , to odchudzanie??? Nie głodze się , tylko wsuwam wszystko gotowane , warzywa , owoce , płatki , jogurty... no takie pierdoły .
No i teraz się zastanawiam , bo jak żarłam wszystko , a teraz jem inaczej no to pomału chudnę . A jak by to było w ciąży . Czy to jest odchudzanie czy nie??? Bo nie mogę sobie pozwolić na kolejne wałki tłuszczu :dry: no i zastanawiam się co jak zajdę w ciążę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873774 przez marysiamarysia
:unsure: no chyba sobie jaja robicie ... dlaczego nikt się nie odzywa :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873806 przez meli1990
to my tylko dzisiaj na forum :( Ja zrobiłam test owu i nadal negatywny ale działać dalej będziemy może tym razem się uda bo częściej się przytulamy z mężem :) Poszedł by gdzieś na spacer ale tak brzydko że się nie chce Mi prawie przeszło przeziębienie. a pije teraz tylko mleko z miodem. Za to małego dalej męczy kaszel i nie chce przejść. Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #873895 przez Mała
Witam
Jesteśmy w domu :D Olcia bardzo dobrze, od piątku NIE MA KATARU :) normalnie, jakby na bloku operacyjnym zostawiła, jestem zdziwiona, że tak szybko jej odpuścił. A jeszcze dziwne i śmieszne jest to, że zmienił jej się głos po zabiegu, ja nie mogę się przyzwyczaić, teraz taki piszczący kaczorek jest :D Lekarz powiedział, że czasem się tak zdarza i może taki już zostać, albo po jakimś czasie się znów zmieni. Pod koniec tygodnia mamy iść na kontrole do laryngologa.
Zaraz po zabiegu musiała dostać na uspokojenie, bo miała przez 2h leżeć na boku, a ona już się chciała ubierać i siadać. Do tego nie dała się podpiąć pod monitor, podłączyć kroplówki i chciała wyrwać wenflon, wpadła w taki szał i histerię, że nie mogłam jej utrzymać. Dzięki temu przespała najgorszy czas i nawet nie wymiotowała

Cieszę się, jak głupia, że już jest po, ile ja się nadenerwowałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873904 przez anoda89
Małą super wieści, Ola dzielna dziewczynka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl