BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 tygodni temu #876052 przez marysiamarysia
Czesc dziewczyny :)
Wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć Meli , że mocno trzymam kciuki :)

Kurde od trzech tygodni łeb mnie tak boli , że zwariować można :( już nie wiem z czego może tak nawalać .

Ja juz po owu jestem ( jeżeli była ) i nie biorę lutki w tym cyklu . Skok temperatury ładny więc może się udało :) a może nie ...no w każdym razie póki co wykres wygląda ,,normalnie ,,

Z drugiej strony jak się udało to niezłego farta byśmy mieli , bo przytulanka mało , jakoś wiecznie coś wypadało , a to mąż na noc w pracy , a to dzieci w domu no i zleciało :side:
No nic.... pożyjemy , zobaczymy ... o i młoda już śni że córke urodziłam , śliczną z brązowymi włoskami i niebieskimi oczkami :laugh:
Tatuś pewnie załamany był :lol:
Miłego weekendu baby :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876213 przez marysiamarysia
Meli ! No o tej godzinie chyba już wysikana jesteś ? Dawaj tu z teściorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876221 przez Anabelle
kurrrrrrr
forum oszalało
gryzmoliłam posta z 5 minut o was, o meli, o staraniach o planach na przyszly i obecny miesiac - dodaję a tu error i przepadło.

trafi mnie kiedyś ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876241 przez gosia28
witam

Anabelle to jakie to plany? :huh:

meli gdzieś jest z tym testem :unsure:

Dave dobrze, że tak się ten upadek skończył :) znaczy dobrze-nie dobrze, ale dobrze, że nie gorzej :S :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876281 przez lalka
dzień dobry!!!!!zalało mnie.....to już się staje nudne!!!!ale nowy cykl...nowe starania!!!!
meli ja też czekam za twoim teściorem!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876289 przez marysiamarysia
Lalkateż twierdze tak jak ty :) Mnie również zaczyna nudzić , a już najbardziej pilnowanie się określonego terminu przytualanek :silly:
U mnie zresztą , z czasem cieniutko - zawsze coś nie po drodze , szczególnie w dni potencjalnie płodne . Już wcześniej mówiłam , że w tym cyklu trzy razy mi sie udało- i jak trafiliśmy to farcior że hej !
Dziś damy rade - ale wszystko mi sie pozamykało już :P więc tylko dla przyjemności będzie :lol:
Idę kończyć obiad . No MELI MELI co nas tak trzymasz w niepewności :ohmy:
Tu chyba trza by było sie numerami telefonów powymieniać co by takich napięć nie było :P
Buziaki dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876290 przez lalka
tak marysia nudne...tylko latka lecą...może lutowe dziecię będzie nam dane!!!!!pilnowanie też mnie dobija!!!!
jakie to dziwnie...jak człowiek był młody i nie w głowie mu była rodzina to się zarzekał..tylko nie ciąża..itp
a teraz...tylko nie @!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876293 przez marysiamarysia
Powiem Ci , że w sumie podchodzę to tego tak że jak będzie to będzie a jak nie no to trudno . Dzieci mam więc spoko - czasem nawet tak mi na nerwy działają , że szok !
No ale jak człowiek pilnuje tych dni , i ma nadzieję , że cos może się wykluć to @ potrafi nieźle wkurzyć .
No cóż .... tak bywa ... ale Ty już przynajmniej rozpoczęłaś nowy cykl , więc zleci a u mnie jeszcze nie wiadomo :angry: gdyby sie nie udało , to dłużej będę czekała z kolejnym testowaniem . Suwaczek testowy mam , a na nim coraz mniej dni do sikania :blink: Cierpliwie czekam ( jeszcze ) bo za tydzień to bede z niecierpliwości sikała w majtki chyba :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876311 przez ewaluacja
Wpadłam powiedzieć : "Meli co z tym testem??!" :D

Czekam zniecierpliwiona i zastanawiam się co ma znaczyć ta cisza?...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876335 przez GabrysiaSta
Witam,

ja też wpadłam zobaczyć co nam Meli napisze a tutaj cisza
marysia u nas podobnie było z przytulaniem, środek cyklu a tutaj rodzina się na święta zjechała.. :dry: ale u mnie chyba było i tak bezowulacyjnie bo testy mi nic nie wykazały. Pewnie to już ten wiek :laugh: Ale próbować będziemy jak się uda to świetnie a jak nic nie wyjdzie to i tak mamy 2 skarby mamy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876354 przez Dave
Mali no wez sie odezeij.

Choc przyzmam ze mi dopier teraz udalo sie forum odpaluc I to na telefonia. Caly dxien sie nie dalo wiec moze Meli tez tak ma.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876369 przez meli1990
jestem, sorry ze dopiero teraz ale nie miałam kiedy. do południa miałam doła, później gości i dopiero teraz wpadłam by napisać bo wiedziałam że będziecie czekać.
Zrobiłam test i negatywny. nawet bladej kreski drugiej. Czuje się coraz gorzej. cycki coraz bardziej bolą, brzuch trochę dziś jak na okres. I tak się zastanawiam czy mieć jeszcze nadzieję czy nie bo owulację miałam ok 21-22 dc a dziś mam 31 dc? Co o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876382 przez Dave
Meli - wiesz jak jest póki nie ma @ jest nadzieja. Owilka zawsze mogła się przesunąć.
No ja nadal zaciskam kciukaski :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876385 przez lalka
właśnie Meli póki niema @ to jest nadzieja!!!!!u mnie ta nadzieja w tym miesiącu prysła,ale będzie następna!!!!i może lutowe dziecię będzie mi dane i Tobie też!!!!
Meli co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876396 przez meli1990
to jest najlepsze ze nawet nie wiem kiedy mogę się spodziewać @. Średnio mam co 32 dc a ostatnio był 43 dc. w maju będzie pewnie trudno o starania jeśli będę znowu miałam owu później bo wesele mam u kuzynki 24-25 maja a wracać będziemy 26. poczekam do czerwca a jak się dalej nie uda zajść to się zarejestruje do gina na jakieś badania żeby mi dał. Trzeba nie tracić nadziei że nam się w końcu uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl