BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 tygodni temu #876412 przez marysiamarysia
No wreszcie !!! Meli jeżeli o mnie chodzi to powiem to co dziewczyny : @ nie ma jest nadzieja . Owu miałaś 21-22 dc - dziś 31 , mogło nie minąć jeszcze 10 dni więc jeszcze bym się nie załamywała na Twoim miejscu :)
No ale nie nakręcajmy sie nawzajem - bo potem rozczarowanie bardziej boli .
Skoro to jeszcze nic pewnego to i ja zaciskam dalej kciuki :kiss:
A co do nieregularnych cykli - nie dał Ci nic gin na uregulowanie ? Ja trzy miesiące luteinę brałam , przeciągałam cykl do 34 dni żeby mieć pewność że nie ma ciąży . W tym miesiącu nie biorę . Owu 14-15 dzień - więc jeżeli @ miałaby przyjść to pewnie w terminie . W tym cyklu miałam skok i te wszystkie objawy owulacji plus test owulacyjny pozytywny . Wszystko się nakładało na siebie ale monitoringu nie było więc też nie wiem na pewno czy jajeczko było :)
Pomyśl może o uregulowaniu cyklu - no chyba , że ten będzie miał 40 tygodni - czego oczywiście życzę z całego serca :kiss:
Idę do łóżeczka
Kolorowych :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876420 przez bujanka
Dziewczyny nie uwierzycie co się stało!!!!
Pamiętacie jak Wam pisałam, że 4 i 2 dni przed planowaną @ testy Pepino 10 wyszły negatywnie, a potem dzień po tym jak miałam dostać @ miałam plamienie, wszystkie mi mówiłyście, że okres pewnie się rozkręci...
Plamienie miałam do piątku nadal, nie mogłam spać, mówię sobie robię test, zrobiłam taki normalny z apteki 25, wyszły dwie kreski!!!!!! Ale nadal nie mogłam w to uwierzyć, bo druga kreska była bardzo blada, (przy czym zrobiłam też Pepino 10 wyszły owszem dwie kreski ale ta 1 była bladsza od tej drugiej a na ciążę powinno byc odwrotnie), pojechałam zrobić z krwi, co prawda jakieś stare te laboratorium, nie było w nim bety tylko próba ciążowa, która wyszła pozytywnie :):):)
Bożee poryczałam się ze szczęścia, powiedziałam mężowi też płakał :laugh:
No ale odrazu obawa to skąd to plamienie, coś na pewno złego się dzieje.... Za telefon do lekarki, niestety była za granicą kazała jechać do szpitala. I tak w skrócie: wszystko jest w porządku, 4 tydzień, widziałam malusią kropeczkę, która najprawdopodobniej będzie kiedyś dzidziusiem i dookoła szare pole, czyli odpowiednie środowisko dla rozwijania się dzidziusia. Oczywiście odstawiłam swoje leki (acenocumarol bo mam stwierdzony zespół antyfosfolipidowy, teraz biorę clexane, 3xnospa, 3xduphaston i kwas foliowy oczywiście.
Dziewczyny sorki, że się tak rozpisałam ale jestem taka szczęśliwa :woohoo: Cały czas do mnie nie dociera, że będę MAMĄ!!! :side:
Aaa beta wyszła 44,2 to jeszcze bardzo wczesna ciąża prawda? A tak apropo tych testów Pepino 10, ja na moim przykładzie bym je odradzała, chyba, że trafiłam na złą partię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876442 przez GabrysiaSta
Witam,

bujanka jaka cudowna wiadomość !!! gratuluję z całego serducha!!! teraz tylko życzę spokojnych tygodni! uwielbiam takie wiadomości aż człowiek nabiera ochotę na staranka

Meli a Ty spokojnie czekaj.. nie ma @ więc nic nie wiadomo, cały czas trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876478 przez Dave
Doberek:-)

Bujanla jak ja lubie takie wiadomosci. Od razu dzien sie dobrze zapowiada.

No ale gratulacji nie bedzgie poki tu tesviora z krechami nie zobacze:-):-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876510 przez ewaluacja
Meli, bardzo mi przykro, ale puki co tak jak dziewczyny mówią, nic nie jest przesądzone! :) z resztą widać do na przykładzie bujanki ;) której szczerzę gratuluję! :) kochana jak Tyś to zrobiła?! :D :D

:kiss:
Meli będzie dobrze ;) tylko uzbroić się w cierpliwość ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876519 przez bujanka
Ewaluacja to akurat ten cykl z testami owulacyjnymi. Od poniedziałku je robiłam, wychodziły negatywnie, a w czwartek piękne dwie kreseczki. Od poniedziałku do poniedziałku intensywne przytulanko i wyszło :)Testy owu mogę jak najbardziej polecić, myślę, że nawet dobrze wpływają na myślenie i dzięki temu trochę się odstresowujesz :woohoo:
Żeby tylko to plamienie ustało no i trochę podbrzusze mnie pobolewa, lekarka stwierdziła, że najprawdopodobniej przechodzę inseminację i niektóre kobiety tak mają, a te leki na podtrzymanie to tak profilaktycznie przez to lekkie plamienie.
Sama w to jeszcze nie wierze, tak mnie zmyliły te tescowe testy i w ogóle był ból piersi i ból podbrzusza w sumie jak na okres, chociaż trochę inaczej bo strasznie wcześnie bolały mnie piersi, a ból brzucha przyszedł dużo później i był dużo mniej intensywny.
Dave jak tylko mi się uda to jasne że wrzucę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876524 przez MoNiaaa
bujanka ale czad!!! gratuluje i czekamy na foto:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876551 przez marysiamarysia
Witam Dziewczynki :)
Bujanka a wiesz , że ja wczoraj myślałam o Tobie :) tzn nie wiedziałam , że o Tobie ale pamiętałam , że pytałam na forum która będzie wkrótce testowała i własnie chyba Ty sie odezwałaś . Nie przewijałam forum , dlatego nie jestem pewna .
Kochana GRATULUJĘ z całego serducha :kiss: :kiss: :kiss: Pocieszyłaś mnie z tymi testami ovu , bo też miałam pozytywne . No i ładnie mój wykres wygląda :)

Ale się cieszę , bo już druga osoba w tak krótkim czasie ma takie dobre wieści :lol:
Wiosna???

A mnie nadal głowa boli - kurde !!!! Poszłam juz do lekarza dziś , bo to już trzeci tydzień dzień w dzień . Maskara !!!
Pani doktor powiedziała, że skoro stara, się o dziecko to skutecznie mi pomóc nie może :(
Kazała apap brac , dostałam skierowanie na badania krwi , no i w razie dobrych wynikow będzie neurolog a potem się zobaczy .
Mówiła tez , że być może mój organizm tak reaguje na dietę , ćwiczenia i odchudzanie , bo oczyszcza się z tych hamburgerów, pizzy itd :lol: :lol:
no może...możę....i bardzo bym chciała ,żeby to było to ....

Te testy pepino też kupuje cały czas - wciąż myśle że są zepsute :P
Kurcze to jak znowu zatestuje tym to będę miała na co zwalić jak drugiej kreski nie będzie :P

Ok spadam poszwędam się po chałupce bezcelowo i może wpadnę na jakiś pomysł co by tu robić :)
Buziaki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876558 przez ewaluacja
Bujanka super :) dałaś nam niesamowita nadzieję, że z testami owu to i nam się poszczęści :)

Ja według OvuView mam mieć dni płodne po majówce co niesamowicie mnie cieszy bo mój ukochany będzie wtedy w domu i będzie się działo! na 102!! :D :D Puki co test owu negatywne co w tej sytuacji cieszy mnie niezmiernie ;)

Ale super początek dnia! U mnie w dodatku tak ciepło ;)

Marysia... nie wiem czy od diety głowa boli aż 3 tyg... Bardzo ważne jest gdzie boli i jak boli. Ja też często miewam bóle głowy i nie raz się martwiłam, że zbyt często, ale znalazłam określenie tego bólu że to taki "od stresu" Tak więc posiłkowała bym się troszke internetem, ale nie w stylu czy mam raka! Tylko co dany ból głowy oznacza...

zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,105912,1033...owiemy_dlaczego.html

Może trochę Cię uspokoi... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876563 przez Asiaa
Bujanka gratulacje! :) Spokojnej i zdrowej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876580 przez marysiamarysia
Ewaluacja no więc tak :
Raki , tętniaki , wylewy i te inne badziewia zaczęły mi już głowę zaprzątać , Dziś się tak nakręciłam , że poszłam wreszcie do lekarza :)
Oczywiście wiem , że przyczyn może być wiele a najbardziej podejrzewam moją obsesję na punkcie ciąży. Już kiedyś zauważyłam , że jak za długo nad czymś myślę ( mówię o ważnych dla mnie rzeczach ) to łeb mnie boli - chyba coś się na stykach pali :lol: :lol: :lol:

Ja często się diagnozuję , i bardzo często dobrze :) dlatego myślę , że to przez te staranka , bo przecież codziennie zaglądam na wykres , poczytuje forum , szukam objawów , liczę dni do testowania i chociaż wydaje się to nie stresujące , to pewnie gdzieś w tej palicy odbierane jest jako wielki stres :) No nie wiem - tak myślę .
Z tą dietą to trochę bez przesady , bo tydzień bólu głowy to jak najbardziej - może się zdarzyć ale nie trzy :)

No dobra , ale w tym miesiącu na pewno zaciążyłam :silly: więc jak już teścior potwierdzi to co i tak wiem :lol: to może bóle miną :silly: bo przestanę rozkminy robić ...

O i znalazłam fajny programik do temperaturek .

wx-nfp - polecam - bardzo przyjemny :P przydatny zwłaszcza kiedy problem z netem sie pojawi bo na kompie zainstalowany . Po poprawce wyznacza wszystkie linie , dni płodne itd ...
To dla zakręconych maniaczek , którym wykres na jednej lub kilku stronach to za mało .
Takich jak ja np :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876581 przez marysiamarysia
...a pisałaś , że ważne gdzie i jak boli - otóż mnie boli wszędzie i zajebiście :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876616 przez lalka
Bujanka gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: ja też chcę :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Marysia mnie tak bardzo i długo bolała głowa....okazało się wtedy,że mam dzidzię w brzuszku...po 10 latach to samo..więc głowa do góry :silly: :blink: :silly: :blink: ona wie naco ma boleć :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876617 przez Mirella
Bujanka będzie fota będą buziaki, zasady są zasady, nie po to ustalałam żeby łamać :P

Tak myślałam, że jak nic któraś sie krechami chwali bo inaczej to tu takiej frekwencji nie ma, ehh, gdzie te czasy jak otwierałam forum a tam 40 nowych postów na staraczkach? A bywało że i 100 :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876619 przez marysiamarysia
Oj Lalka :)
Moja boli od końca poprzedniego cyklu - więc to jeszcze nie to :) dziś mam chyba 19
no myślę , że przeżyję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl