BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 10 miesiąc temu #888722 przez Gravity
Witam

Kochane rozpislam sie do Was i wywalilo mi strone szlak.

Anodka gratulacje i całuski dla Was. :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888784 przez ferritka
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Wojtula jest B) gratulacje Anoda synus boski, faktycznie na foto duzy chlopak :kiss: buziaczki od ciociu I kregla :laugh: niech Wam zdrowo rosnie Maly zuch :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888789 przez missyy
Jest i Wojtuś <3 <3 <3

Śliczny chłopczyk, nie mogę się napatrzeć :) Gratuluje jeszcze raz. Wszystkie ciotki zakochane :P hihihiihi :P

Moonia Świetne fotki, super pamiątka, też takie chce zrobić:D



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888795 przez Ingrid29
piękne brzuszki :kiss:
anoda śliczny jest Wojtuś - gratuluje Wam serdecznie i dużo zdrówka życzę :kiss:
monia zuzia śliczna jest, tai słodziak mały z niej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888803 przez Asik
Wojtuś to słodziak :) :) śliczny chłopczyk :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888817 przez Anabelle

anoda89 napisał: Hej. Chciałam się pochwalić że od 03.06.2014 r jestem mamą Wojtak :) Mały ważył 3100g i mierzył 52 cm. Zdjęcie wstawię w wolnej chwili bo teraz padam na twarz.

Ogromne gratulacje :*** 03.06 - data urodzenia mojego taty ;)

MONIA - piękne zdjęcia i twoje i zuzieńki :)

Ja dzisiaj patrzyłam po cennikach pracowni analitycznych ile będą mnie kosztować badania przed ciążą i za te same badania różnica w cenie jest ogromna! W jednych placówkach 403 zł, a w drugiej 235! Szok. Cytomegalia od 35 do 70 zł ! Niesamowite. Jeszcze są 2 pracownie do 25 km ale nie mają cen na stronach, a to diagnostyka i jeszcze jedna ogólnopolska sieć więc pewnie się cenią.

Antek po przebudzeniu


Z gaciami na głowie


W basenie


A to nie wiem czy wstawiałam :O


A to ja jak mąż był w warszawie, a ja mierzyłam sukienki ze sklepu internetowego i nie wiedziałam, które zostawić, a które odesłać :D


Aaaa i jeszcze zapomniałam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
PIĘKNE BRZUSZKI DZIEWCZYNY!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888827 przez studentkaae
bry bry :)

Anodka - gratuluję Mamusiu :) wreszcie utuliłaś Wojtusia :) cudny jest słodziak, niech rośnie zdrowo i Ty też wracaj szybko do sił!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Mesy, Ferri - ale brzusie śliczne, zgrabne, sexi przyszłe mamcie z Was :) zazdraszczam tych brzuszków :)

Asik - ale Szymi był piłkarz już w brzuszku i ostro trenował :) taki filmik to fenomenalna pamiątka :)

Monia - Ty i Zuzia to duet idealny - bardzo ładnie obie na fotce wyszłyście :)

Anabelle - ale Antoś fajny jest, a Ty taka młoda piekna mamcia :) extra.

a gdzie się Gosia28 podziała???

a ja melduję, że odliczam dni do wizyty kolejnej i już się zaczynam denerwować. w czwartek zaliczyłam pierwszego porannego pawika, ale od piątku lepiej, jakby mdłości mniejsze i oczywiście mnie głupią to martwi - ta moja schiza mi nie minie :/ ale gorzej, że za to gardło mnie tak boli od wczoraj, że z trudem przełukam ślinę. płuczę wodą z solą, piję herbatki z miodem i cytryna i co jeszcze mamuśki brać mogę? czosnek jeść? kurcze no, ja to zawsze z tym gardłem to problemy mam i się boję, żeby się to w coś nie przekształciło gorszego, bo w gorszym terminie jak teraz to mi się już to zdarzyć nie mogło... aaaaa, help! bo zeświruję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888833 przez ferritka
Bella Tos cudny, ale co sie dziwic jak Ty sexi Mama :kiss:

Sis, normalka teraz bedziesz swirowac juz do konca B)
A na gardziolko to ja slyszalam ze tantrum Verde mozna, wode z miodem I cytryna albo mleko z maslem I czosnkiem... kuruj sie kochana :kiss:

Monia Wlacha te Twoje Cory toz to modeleczki a Ty laska ze ho Ho :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888839 przez tysiiiak
Hejka ;)

Zobaczyłam tu piękne, zgrabniutkie brzuszki :) Ferri i Mesy zazdraszczam figur w ciąży!! Piękne mamusie :)

Wojtuś jaki słodki kruszynek :) no boski jest :*
Zuziak jaka już duuuża :) I ina cały czas taka opalona jest, że zazdraszczam :) Monia jak z żółtaczką chyba już zeszła coo?


Studentka polecam wodę z wodą utlenioną jeszcze, Tamtun Verde jak najbardziej ale jest duuużo tańszy zamiennik Uniben, no i tabletki albo syrop Prenalen dla kobiet w ciąży :) Głupie przeziębienie w ciąży to jest masakra. Człowiek się męczy i niczym sobie pomóc nie może :(

Bella Antoś boski :* Ty też piękna mamusia :* Dlaczego nie ma tych zdjęć u nas na fb?

Kubula śle buziaczki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888841 przez ferritka
Tysiaczkuuu dziekuje za komplemrnt :kiss:
Ej cos czuje ze kazda Kuba to Maly Czarus bo Twój jest do schrupania blondasek :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888845 przez MoNiaaa
tysiiak tak zoltaczka zeszla a karnacje ma taka ciemna i moze tez przez to ta zotlaczka taka sie wielka wydawala :P
Kubus slodka minka :*
studentka tantum verdin mozesz i szalwia plukac sprobuj mi pomogla

Anabella ale Antek ma czuprynke super!!!
a ty swietnie wygladasz super figurka :)

ja mam nerwa na Julke po prostu nie moge jej ogarnac gdzie bysmy nie poszly to wsyd mi za nia bo jak cos chce to od razy wpada w histerie zaczyna plakac piszczec itp dzis bylysmy na urodzinach i to samo bylo zachowuje sie jak rozwydrzone dziecko a ja jej nigdy nie rozpuszcalam od malego ma stawiane pewne granice i na mnie nigdy plavczem nic nie wymusi a i tak robi swoje nie wiwem juz jak z tym walczyc?;/

ferii oj nie kazdy Kuba taki slodziak i grzeczny nietstey Julki Kuzyn od malego ja bije ciagnie za wlosy wszystko on musi miec nawet zabawki Julki (jak nie chce mu dac to jej wyrywa) ale to chyba tez od wychowania zalezy :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888848 przez ferritka
Monia a Julcia weszla chyba w taki glupi czas, i takie bunty I wymuszania stosuje..no I moze widzi Twoje zainteresowanie siostra jak Mala placze I probuje tak samo?
Moze Wez z nia sama wyjdz na spacer albo zakupy I lady I wytlumacz, ze tak nie mozna a ona Ne jest malutka I moze zrozumie ;)

A Bella mam nadzieje ze ta niebieska kiecka ze zdjecia wisi u Ciebie w szafie B) bardzo ci dobrze w niebieskim :whistle:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888852 przez Gosia 2712
Hejka
Dziewczyny sliczne macie dzieciaczki :)

Anabelle
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888864 przez Mirella
Gosia, podziwiam i cieszę się, że się nie poddajesz, wierzę że i dla Ciebie słonko zaświeci :kiss: :kiss: :kiss:

Anodka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Wojtuś słodziak do schrupania, lubię takich :lol:


Widziałam i czytałam wszystko, ale już niewiele pamiętam....

Kocham Was niezmiennie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888868 przez Gosia 2712
Mirella heh jak narazie to chcemy sie dowiedziec co bylo przyczyna straty naszych trzech malenstw :( moze z badan wyjdzie, czy to nasze geny czy cos innego... A co do staran to watpie zebym sie jeszcze odwazyla... Nie dam rady... Chyba ze za jakies 10lat.....

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl