BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 6 miesiąc temu #938681 przez anoda89
Mesy Wojtek też jeszcze malusi :P No dają mu zawsze więcej bo długi :P Patryk też urośnie zanim się obejrzysz to będzie biegał. Mój gagatek to lubi świat z wysoka zwiedzać chociaż jeszcze tragedii nie mam jak mi koleżanki opowiadają co ona miały to ja mam raj ;) U nas już soczki lecą to mu z wodą rozcieńczam i trochę się napije a też łyżeczką teraz podaję wodę bo stałe pokarmy wprowadzamy no i ma z tego zabawę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938757 przez Mirella
Monisia, ja Cię pamiętam,ale nic polubiać nie będę bo nie przyniosłaś foty, nie ma foty nie ma lajka, i sie nie usprawiedliwiaj że na fejsie są :P Zasady są zasady, się wraca na staraczki to się fotę w zębach przynosi, no!


Kurcze, tak czytam jakie macie problemy z maluchami... jak to się szybko zapomina... Czas zapitala jak durny, cieszcie się tymi niemowlakami, bo ten czas naprawdę tylko chwilę trwa, potem się tęskni, ale to już nie wraca....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938790 przez MoNiaaa
oj Mirella swiete słowa ! Zuzia niby jeszcze duza nie jest a ja tesknie za takim malutkim człowieczkiem którego się na jednej rece nosilo choć ciagle majac porównanie do Julki to Zuzia dalej dla mnie jest dzidziusiem malym :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938838 przez anoda89
No właśnie już to słyszałam kilka razy więc jakoś tak mi to rączusiowanie bardzo nie przeszkadza ale mój kręgosłup upomina ;) Koleżanka mówi, że ona nosiła i nie żałuję ;) Jak Mały pójdzie na nogi to się zacznie bieganie za nim a później to już do kawalerki zleci i chodzenie z mamą będzie obciachem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938840 przez Kass3
hej Dziewczyny. mam nadzieję, że przyjmiecie mnie tutaj :) rozpoczęliśmy z mężem starania o dziecko. To dopiero 1 miesiąc starań, ale już wiem, że nam się nie udało. Zrobiłam 3 testy, wszystkie wyszły negatywnie. Miałam do wszystkiego podchodzić rozsądnie, ale też na luzie. Przecież jak nie w tym miesiącu, to może w następnym.... Mój charakter jednak mi na to nie pozwala, więc dziś kupiłam testy owulacyjne i po @ zaczynam testowanie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938854 przez anoda89
Witamy w Naszych skromnych progach :) Nie wiesz pewnie, że testy przed @ są u nasz zakazane ;) Już nie jedna tak testowała np. ja i teraz siedzi mi na kolanach 5 miesięczny brzdąc. Powodzenia w staraniach i szybkich II kresek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938861 przez Anabelle
Anoda to prawda. Antek zawsze był mega przytulasem, dużo siedział w nosidle ergonomicznym, do dzisiaj bez przytulenia nie ma spania - teściowa ciągle mi mówiła, że muszę go oduczyć, nie wolno nosić, nie wolno przytulać itd... o rany... dzieci szybko rosną, dopiero w ciąży byłam, a już jestem w kolejnej. Antek dopiero jadł z cycka, a już bez ponad pół roku. Dawniej trzeba było go nosić, a teraz sam biega więc jest oburzony jak się go bierze na ręce. Przecież on sam chce poznawać świat :P
Teraz tylko czekać aż stwierdzi, że nie chce się przytulać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938862 przez Anabelle
Kass witaj.
Od razu po @ testy owu? a jakie masz cykle? Mi przy cyklach 28-30 dni owulacja na testach wyszła w 17 dc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938865 przez Kass3
Anoda89
Nie wiedziałam ;) to moje pierwsze testy w życiu, więc nie mogłam się powstrzymać. Nie wiedziałam tylko, że ta jedna kreska tak bardzo mnie zasmuci...Czekam na @, dziś powinna już być. Wiem, że się zbliża :( Zrobiłam rano test i znowu 1 kreska. Pewnie myślicie, że przyszła jakaś nawiedzona, która sobie wymyśliła, że zajdzie w 1 miesiącu....
Anabelle
Moje cykle trwają 27, 28 dni. Chce sprawdzić czy wyniki testu pokryją się z moimi przypuszczeniami o termin owulacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938867 przez gosiak
Kass3, e tam zaraz nawiedzona, bywa i tak, że złote strzały w pierwszym cyklu się trafiają, jedynie co mogę doradzić to postaraj się troszkę wyluzować, i się nie zniechęcać bo na pewno niedługo się uda ;)
A testy owulacyjne to nieglupi pomysł, jest tu nawet wątek w tym temacie i dziewczyny które zawsze wszystko wytłumaczą w razie pytań ;) cierpliwości i powodzenia :cheer:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938913 przez anoda89
Kass3 luz luz i jeszcze raz luz chociaż wiem łatwo nie jest ale mało której parze się udaje za pierwszym razem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938957 przez martyna_z
Zaniedbałam Was trochę, przepraszam, ale to wszystko przez to, że u mnie w zasadzie bez zmian, znów przyszła @ i o kolejny miesiąc odsunęła moje marzenie...
Więc robię wszystko żeby wyluzować, czytam Was w zasadzie na bieżąco, ale zaraz po @ trochę trudniej tu zajrzeć. W każdym razie jestem i obiecuję poprawę :-P

Kass witam, też myślałam że uda się za pierwszym razem, a teraz to te historie między bajki wkładam, zwłaszcza jak ktoś mówi, że ciąży nie planował :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938958 przez Dave
Siemano:))



To tak na szybko macie moje dzieciaki i moją mordkę.

A chce Was zaprosić po prezenty dla dzieci :P :P Wrzuciłam dużo różności, ale żeby nie zawalać tu zdjęciami podrzucę link do wątku www.zapytajpolozna.pl/forum/zabawki-dla-...w-planet4kids#938955

Dla forumowych ciotek rabaty ;) ;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939020 przez MoNiaaa
Kass witaj i się wcale nie dziwie ze myslalas ze się uda za pierwszym razem dopieru po kilku probach człowiek chlonie ze nie zawsze wszystko jest tak chop siup 3mam kciuki zebys szybko się doczekala 2 kresek :)

Bella dla mnie glupota takie gadanie żeby dzieci nie przytulać bo niby czemu???każdy potrzebuje milosci i czulosci a dziecko przede wszystkim dorośli przecież tez się przytulają z noszeniem tez ciężko odmowic choć nie jest latwo wiem cos o tym Zuzka ciagle chce być noszona ale wlasnie mam nadzieje ze jak zacznie chodzic to będzie sama maszerować

Dave gdzie kupilas taka super czape dla Majosa?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939069 przez Dave
MoNiaa - na targu :laugh: :laugh:
Ale widziałam na fb, jak jedna babka sprzedaje.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl