BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939630 przez moofka
Gosiak dołączam się do kciukowania :kiss:

Studentka a dopiero co Ferri robiła zadymę na fejsie tajemniczym newsem - pamiętam jak dziś :whistle:

o żesz kurka a tu działa normalnie nowa strona :blink: a u nas trza natłuc 4 posty coby wskoczyła :S
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939640 przez studentkaae
Witaj Moofka :cheer: noo, pamietam jak nasza Ferri szalona tejemnym newsem zelektryzowala fejsa :P a to był przeciez maj... a juz jest listopad :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939700 przez MoNiaaa
gosiak w takim razie dzisiaj zaciskam kciuki :)

studentka ale już Igorek duzy :) kurka w tamtym roku ja chadzałam z brzuszkiem a teraz mój brzuszek spi w lozeczku niestety chory :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939707 przez ferritka
bry, a u mnie od wczoraj wrrr....
a bo się kurefka wkurzyłam, rycze od wczoraj a sama nie wiem dlaczego, bo przecież jestem przed terminem cnie... :blink:
raport z wizyty:
szyjka długa, czysto ( czop to mi chyba w gardle siedzi bo bankowo nie w pipce a zanim z tego gardła zejdzie to do świąt będę się kulać :sick:
rozwarcie 1,5 cm - jakieś kpiny, liczyłam już na 3 centy :huh: no dobra 2 centy też by mnie ucieszyły...ale 1,5cm :angry:
mamy mało wód, w środe mam kolejne usg jak ich będzie mało to Dr mówi że skierowanie do szpitala wypisze...no to ja uchachana że na cc!!! a ten mi że na obserwacje :( ja pierdziu, to jak mnie w szpitalu zamkną to bank przenosze, bo tam się tylko leży i na siku wstaje :ohmy:
Kuba waży 2,920 wciąż malutki :blush:

codziennie listopadóweczki wrzucają fotki maluszków ,jak tak dalej pójdzie to sama tam zostane jak cebula :S
no i oczywiście to wszystko się skumulowało, się zbeczałam jak mały kazio i mnie Kręgiel z rana zebał że jestem przed terminem a zachowuje się jak wariatka...
a i wciąż mam infekcje jakąś pipki i dzisiaj antybiotyk. mogę myć okna, spacerować ,skakać, ćwiczyć na schodach ale szczerze to średnio mam ochote się ruszać :blush:

Gosiaczku, fingersy skrosowane ,Kubasa też czyma :kiss: :kiss: :kiss:

Sis, no Igorex toż to kawał chopa ,nie żebym coś ten teges, ale wdał się w tatę bo Ty kruszyneczka szczypioreczka :kiss: ale dobrze dobrze będzie po czym buziakować, bo ten mój to jakiś niedożywiony jest chudy patyk ,jak wyjdzie to mu ciągle zimno będzie ,zero tłuszcza :blink: -nie wiem teraz w kogo się wdał bo i ja i Kręgiel pokażnych już rozmiarów... ja mam 12 +!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

Dave Majos i Mat toż już prawie nastolatki, a ptrzecież niedawno piłyśmy na Matowym pępkowym!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: Mała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939731 przez MoNiaaa
feri koncowka najgorsza przypomnij sobie jak Dave meczyli w spzitalu 3mam kciuki żeby Kuba się przestraszyl leżakowania i sam zaczal się ewakuować :)
a ty mi tu nie gadaj ze pokaznych rozmiarow !!!!! ty szczypior jesteś 12 kg to nie dużo spadnie ci zaraz po porodzie praktycznie 10 kg lecie od razu ja przy Julvce miałam ponad 20 na + i teraz mogę powiedzieć ze jestem pokaznych rozmiarow

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939765 przez Mirella
Ferri, Duśka była pół kilo cięższa niż wszystkie USG pokazywały :P A w szpitalu się wcale nie leży, można łazić ile się chce, ja łaziłam, bo mnie szlag trafiał na tej patologii, też łaziłam przez małowodzie. Ale póki jesteś w domu to się weź rozruszaj przy tych oknach, a nuż się Kubuś zdecyduje, bo patologia to generalnie niefajna jest, spać nie dają :P I ogólnie nie pękaj, wszedł to i wyjdzie :P :lol:


Ja miałam 26 + jak byłam w ciązy z Duśką, to w ogóle mi nie mów o nadwadze. Kurcze, ja byłam w ciązy... ale to abstrakcyjnie brzmi :P

A tymczasem Duśka chora, na leki uczulona, kolejny raz zresetowałam konto w aptece, poszła do przedszkola i się zaczęło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939772 przez Mała
Witam
U mnie jak zwykle latanie, ale podczytuje

Duśka zdrowia Myszko :kiss:

Ferri Ty wiesz, że krejzolka jesteś :P Wcale nie mały Kubuś jest , taki normalny, a jeszcze usg może się mylić. Do terminu masz czas, dokładnie, w domu się ruszaj, tatuśka do roboty zagoń na wypędzanie synusia :whistle: ;) dobrze będzie. A z tym 12 kg to pojechałaś hihi szczuplak nawet w ciąży

Studentka rośnie chłopak, rośnie :)

Gosiak trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939802 przez studentkaae
Sis - no co Ty opowiadasz, ciesz, się, że tylko tyle przytyłaś, patrzaj - ja za Tobą 10 tygodni jestem, a już mam + 9 :S :ohmy: no i wcale do szczypioreczków to nie należałam przed ciążą, o nie. no Igi rośnie, ale tak jak dziewczyny piszą z tą wagą z usg to różnie bywa, dopiero życie pokaże ile te nasze chłopy ważyć będą. ale 3 kg to tak super akurat do porodu - sama pomyśl - im cięższy, większy tym gorzej wypchać, więc szukaj pozytywów - głowa do góry, pierś do przodu i dobrze będzie! Kubolowi zimno wcale nie będzie - jak Cię znam to masz cały aresenał kocyków i ciepłych pajaców to nie zmarznie napewno, ja to wiem! a pewnie i tak nad nim będziesz non stop stała wpatrzona jak w obrazek to dodatkowo chłopaka oddechem będziesz grzać :P

Mirella - ojoj, to zdrówka dla Duśki :kiss:

Gosiak - trzymamy kciukasy mocnooooo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939834 przez ferritka
:whistle: Mala wez żartujesz ze sie Kreglowi dam tyknac ..jak bylam sklonna mu sie niczym dziewica oddac to.....zasnal na lidze mistrzow jak przyszedl do sypialni to juz sie w dziewice bawic nie kcialam....
:blink:

w ogóle czarna chmura bo mu nawrzucalam bo mi nie chcial wyprasować firanki której mi sie juz prasować nie chcialo.... :whistle:

cala chate zrobilam na blysk i co...plecy mnie bola a Kuba tylko leniwie sie przeciąga :evil:

Mirella zdrowka dla Duski :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939908 przez anoda89
Ferri tak jak dziewczyny piszą 12 kg to nie jest tak dużo i powiedziałbym, że w sam raz a Kuba też normalny wagowo tylko teraz się takie dzieci kolosy rodzą. Głowa do góry już niedługo Kuba będzie po drugiej stronie brzuszka a tym czasem ciesz się z tego przeciągania bo się tęskni ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940019 przez gosiak
Moje niezawodne trzymaczki kciuków :laugh: udało się, zostaniemy "oficjalnie" zakwalifikowani na następnej wizycie, jak wykonamy jeszcze badanie na p/ ciała IgG i IgM dla toxoplazma gondi, no i kilka dokumentów musimy donieść typu ksera moich i męza badań, na nastepnej wizycie zleci też kolejne badania już refundowane i od nowego roku jak wszystko bedzie ok ruszamy :woohoo:

Dzięki za kciuki:*

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: MoNiaaa, Asik, Mała, gabi28, pani_p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940023 przez Mała
Gosiak tak się cieszę i jeszcze bardziej trzymam kciuki za groszka i/lub fasolkę :D
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940027 przez Ada2424
Gosiak ale super wieści :)

[/url] [/url]
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940030 przez gosiak
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję że wszystko sprawnie pójdzie, badania itp....choć teraz żeby nie było pod górkę ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940033 przez anoda89
Gosiak super wieści :) :) Teraz pójdzie jak po maśle :) :) :) :)
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl