BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 4 miesiąc temu #952224 przez gosiak
Vifulek super wieści, oby tak dalej;)

Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze, żeby wszystkie życzenia składane Wam przez bliskich się spełniły. Wszystkim mamusiom pociech z Waszych skarbów, tym co noszą pod sercem swoje szczęście, szczęśliwych rozwiązań i pięknych niezapomnianych chwil, i tym ciągle czekającym na bycie mamą, spełnienia tego marzenia:* no i duuuużo prezentów o jakich marzycie :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952234 przez Anabelle

Libero napisał:

Anabelle napisał: Libero - ja bym brała kwas foliowy, odżywiała się w miarę zdrowo, poszła do ginekologa (cytologia, biocenoza, usg) oraz zrobiła badania (mocz, morfologia, progesteron, prolaktyna, tsh, ft3, ft4, toxoplasmoza, cytomegalia, rożyczka....)
powodzenia! :)


ocho widzę, że chyba muszę zmienić lekarza, żadnych z tych badań nie kazał robić, cytologię i usg mam aktualne a poza tym kazał się starać, a badania jak się nie będzie udawać za jakiś czas...no i ten folik kazał brać


a to ja jak tylko przyszłam do swojego gina to dostałam cały wykaz badań przed ciążą, zaraz po stwierdzeniu ciąży, w trakcie ciąży oraz opis trzech rozszerzonych badań usg w ciąży - tych dodatkowych.
no ale ja uważam, że jeśli zaczyna się świadome starania o ciązę, to należy się zbadać, aby zapewnić najlepszy start dziecku. już nie jedną parę znam taką, co ostro będą się starać, a po roku porażek lament, bo czemu się nie udaje. Wtedy nagle badania i się okazuje, że albo jest źle i trzeba robić zabiegi, albo jest troche kiepskawo z wynikami z krwi - jeden, dwa leki i dziewczyny zachodzą w ciążę, więc gdyby zrobiły badania to byłyby już po porodzie.

no ale szwagierka sie nie badała i zaszła w pierwszym cyklu wiec jak kto woli ;)

wesołych świąt ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952248 przez Mirella
Jak co roku życzę Wam tego samego, czekającym rychłej wizyty bociana a mamusiom duuuużo pociechy z dzieci :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952250 przez anoda89
Kochane Staraczki razem z Wojtkiem życzymy Wesołych Świąt :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952251 przez ferritka
kochane Staraczki :** każdej z Was życzę spełnienia marzeń, życzę abyście były szczęśliwe, spokojne i kochane, życzę Wam Groszków i Fasolek, zdrowych pogodnych i ślicznie ukulanych małych Kręgielków, Puzelków i innych Klocków na wzór w podobieństwo Wasze i Waszych połówek:)) ściskam najmocniej z całą moją ferajną, Kręglem i Prezesem Kolką i Sapką :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952259 przez studentkaae
Kochane Moje wpadam i ja z życzeniami :)

Wszystkiego co najlepsze na te Święta - niech się spełnią wszystkie życzenia wypowiedziane w te dni i te pomyślane, które macie w sercu...
Mamusiom pociechy ze swoich Słodziaków jeszcze większej niż macie, przyszłym Mamusiom szczęśliwego rozwiązania i zdrowych dzieciaczków, Staraczkom Kochanym spełnienia tego największego marzenia - dwóch kresek na teście ciążowym i wspaniałych 9 miesięcy oczekiwania na maleńki, ale jak ważny Cud :)

Wesołych Świąt :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952268 przez ilona
Ja tez Wam zycze cudownych swiat.
Staraczkom wyczekanych dzieciatek, ciezarnym szybkich i nezbolesnych rozwiązań a mamom przespanych nocek i zdrowia dla wszystkich bez wyjatku :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952277 przez Mała
I ja składam najlepsze życzenia, szczęścia, miłości, samych słonecznych dni. Oby wszystkie z nas cieszyły się swoimi pociechami :* :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952283 przez MoNiaaa
i ja się dołączam do zyczen. przede wszystkim spokojnych i rodzinnych swiat odpoczynku od pedzacego zycia.
wszystkim starczka zycze dwóch krech na teście i maluszkow przy piersi , ciezaroweczka szybkiego is zczesliwego rozwiązania a mamausia dużo milosci i cierpliwości do szkrabów no i zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952321 przez Mirella
Z cyklu jajko mądrzejsze od kury:
- Ciekawe co dostanę na gwiazdkę...
- A byłaś grzeczna?
- Byłam
- Kiedy?
- Jak cię nie było.
Podziękowania: MoNiaaa, gosiak, Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952383 przez Ingrid29

Czarodziejskich chwil, ciepłej, rodzinnej atmosfery, uśmiechów, zdrowia, pyszności na stole, cudownych prezentów, spełnienia marzeń, wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952384 przez Gosia 2712
Kochane moje ja rowniez zycze Wam wszystkiego co najlepsze w te Swieta :) Spokoju, radosci i milosci :) A przede wszystkim Groszkow, Fasolek i bezbolesnych porodow :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952442 przez Madeline
Hej dziewczyny ;)
Dziś powinnam dostać @, tzn pierwsza prawdziwa @ po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Bo ta z odstawienia dostałam. Minęło 28 dni i nie ma. Ani widu, ani slychu. Nawet nie czuje żeby miała nadejść. To normalne? Może tak się zdążyć, że pojawi się później? Ciążę wykluczam, bo się zabezpieczamy prezerwatywami i wiem, że ciąża na 100% odpada. Doradźcie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952459 przez gosiak
Madeline, z tym @ to nie zawsze przychodzi co do dnia, mi zawsze się waha między 28-30 czasami 33 dni ostatnio całkiem w bambuko mnie zrobił bo przyszedł już 26 dnia czyli czykl 25 dni, organizm kobiety to wielka zagadaka i nigdy nie da się wyliczyć wszystkiego co do dnia:) a jak bralaś tabsy to tym bardziej jakieś wahania to normalka;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Madeline

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952512 przez Madeline
gosiak Na pewno masz rację. Ja okresu "normalnego" nie miałam od 2.5 roku bo jak synuś się urodził to od razu po połogu w anty poszliśmy. Zapomniałam trochę jak to jest ;) Tak, to jest możliwe. Przyzwyczaiłam się, że mam co równe 28 dni. I przyznam się, że nie mogę sobie przypomnieć jakie miałam cykle. Ja nawet zastanawiam się czy śluz jest prawidłowy. Na razie się obserwuje a tak koło marca jak uregulują mi się cykle, to chcielibyśmy zacząć starać się o dzidziusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl