BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 4 miesiąc temu #951277 przez gosiak
Studentka w takim razie czekam na fotkę :kiss:
I Ty doczekasz się wołania z piaskownicy, już niedługo kochana :kiss: Ty masz 7-go(o ile predzej nie urodzisz) wizyte, ja 8-go mam nadzieję że do tego czasu @się nie pojawi. Dziś krewka poszła na ostatnie badanka przed ivf, mam nadzieję że wyniki będą oki i niepokomplikują nam niczego :S jeny jak ja się cieszę juz doczekać sie nie mogę;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951388 przez ViFi
Dziewczyny bardzo mądrze piszecie.....ja pamiętam jak myślałam że jestem w ciąży....a wtedy Asik zaszła. Bardzo mnie dziś głowa boli....to chyba przystaka się wyłącza.... dla mnie przy Endometriozie to ostatnia szansa... wzięłam 10 zastrzyków na wyciszenie w sumie 1 seria 6, a druga to 4 jeden na 28dni taki implant w brzuch aby wyciszyć mnie sztuczna menopauza to moja 2 @ i wystartowała ale to szczęście...w jednej klinice mnie zwodzili i szukała szybko i udało sie mam lekarza teraz, który pracuje z moim co tyle ze mną przeżył dopiero po czasie i dr powiedział że mnie już 2 razy by pochował przez moje przejścia i wyniki Ca125, ale trafiam chyba na dobrych ludzi o to jest chyba to....
Nie wyrzucam sobie ze to za poźno tak miało być nigdy sie nie zabezpieczałam....a i tak nie wyszło....
może teraz.....
Mila moja czarownico.......co myslisz...???
3 dni zaliczone kluję się..... a inni niech sobie myślą co chcą to jest moje życie.... moja decyzja....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951406 przez gosiak
Vifi super że znalazł się lekarz, który wierzę w to że Ci pomoże, dobrą decyzję podjęłaś i w dobrym czasie, tak miało być, swoje przeszłaś i musi Ci to być wynagrodzone, trzymam kciuki mocno by się szybko udało, a ludzmi się nie przejmuj, bo zawsze gadali i bedą gadać, olać trzeba;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: ViFi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951409 przez ViFi
Bardzo mnie głowa boli.... masakra

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951415 przez Mirella
Na ból głowy najlepsza jest aspiryna, ale nie wiem czy Ci wolno :( Apap też jest dobry, ale nie aż tak. Vifi, Ty wiesz, że ja czekam z Tobą.

A u mnie dziś @ się rozhulała, mam ochotę kogoś zagryźć, nie macie jakiejś ofiary na oku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951419 przez ilona
Mirella moj maz!!! Jak Ty go nie zagryziesz to ja go ubije!!! Co za czlowiek irytujacy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951420 przez ViFi
Aspiryna nie już siedze z APAP-em na czole :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951423 przez gosiak
Vifi mnie też z wieczora zaczęła głowa strasznie boleć, nie chce brać proszka bo ogólnie unikam, poszłam pod gorący prysznić nie pomogło, więc idę skronie amolem nasmarować i lulać mam nadzieję że przejdzie...

Ilonka a cóż emek takiego nawyprawiał że aż Mirelle nasylasz:P
Do ranoc

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951442 przez Mirella
Ilonka dawaj go, wióry i trociny zostaną, jak mnie wszyyyystko wkuuuu........... dobrze, że mam co czytać to się przynajmniej z mężem nie pokłócę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951443 przez ilona
Wiory i trociny mozesz spalic :laugh:

Gosiak no wkurzal mnie dzis i juz. Powod: bo tak :evil: a tak serio to np.pojechal na zakupy. Wydal 80 zl i kupil np.ptasie mleczko, dwie czekolady, pizze mrozona, jakis najtanszy dzem brzoskwiniowy gdzie w calym sloiku widze dwie kosteczki 1x1 cm owocu a reszta to cukier i zelatyna i margaryne do smarowania, gdzie przez ostatnie piec lat kupujemy tylko maslo. Wez takiego nie zabij!
Aa i jeszcze metke cebulowa :sick: nie wiem co mu na mozg padlo
No a poza tymi wspaniałymi zakupami nic dzis nie.zrobil a siedzial calutki dzien w domu.

No a teraz jeszcze tak chrapie ze zaraz wykorkuje. Nie slysze własnych mysli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951489 przez MoNiaaa
Bella ja tez nigdy imprezowa nie bylam ale jednak przy 2 dzieci jest się trochę ograniczonym jeszcze bez auta to siedze tylko w domu jak wiezien mój M wogole mam wrazenie ze boi się sam na sam zostać z Zuzka ....tez mnie ostatnio wqrzyl bo Zuzia w nocy plakala ale on nie wstanie tylko na mnie nakrzyczał zebym z nia poszla do drugiego pokoju bo on do pracy...chyba zle zrobiłam ze od pozcatku przymykałam oko ze niezawiele robi przy malej ale jak ja bylam w domu to mu dalam spokoj no i teraz mam dziecko ma rok a on jej pampersa nie przebral nigdy bo przecież ja jestem...

NO WLASNIE ZUZIA DZIS ROCZEK SKONCZYLA !!!! wierzycie?bo ja jakos nie mogę ze to już????
VIfi wierze mocno ze teraz twój czas jest :) doczekasz się swojego szczęścia dobrze ze trafilas na porządnego lekarza który ci pomoze :*

studentka ty już niedługo zaczniesz się oswajać ze i ty mama jesteś :) ja już 4 lata mam dzieco ale jak czasem do mnie powie mama to niedowierzam ze to ja ?mama jestem ?:P czasem jak je obiad to mowi ze ugotowałam najpyszniejsza zupe ze wszystkich mam na swiecie :) kocham takie komplementy :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951499 przez Sevilla
O to już rok!!!! Wszystkiego najlepszego dla Zuzi ...

Co do pomocy, przy glucie, nie mogę narzekać. Aczkolwiek na samym początku kosztowało mnie to dużo nerwów, bo teściowa się wtrącała, że to mężczyzna, on nie wie jak, jeszcze małemu krzywdę robiłam. Ile ja się jej natłumaczyłam, że niech nie robi z syna głupka, przecież to jego dziecko i krzywdy mu nie zrobi, bo ojcem jest. Teraz na całe szczęście nic nie mówi, choć wiem, że to jego matka i zawsze mu pomoże choćby nie wiadomo jak była obrażona na niego.
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951538 przez Mirella
Dziewczynki, co to pomocy mężów, to powiem Wam taką rzecz, to nie jest kwestia tego czy on pomaga czy nie pomaga, ale czy w ogóle umie, żeby w kryzysowej sytuacji mógł się dzieckiem zająć. A jak ma się nauczyć, jak nie przez praktykę? Duśka miała osiem miesięcy jak pierwszy raz do szpitala trafiłam Nikomu nie życzę, ale też nigdy nie wiadomo kiedy się takie coś przydarzy :( Ja też jestem zawsze w domu z Duśką, ale sobie nie wyobrażam żebym tylko ja się nią zajmowała, co to, moje prywatne osobiste dziecko czy razem ją mamy? :P


A dla Zuzi sto lat i mnóstwo buziaków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951543 przez anoda89
Sto lat dla Zuzi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Monia to teraz się bierz z męża i niech trochę pomoże ;) Ja na swojego narzekać nie mogę ale może to dlatego, że to on pierwszy przebierał małego bo ja się ruszać nie bardzo mogłam a przebrać dziecko trzeba. Mirellka ma racje i mam takie rzeczy na uwadze więc nie raz już Staremu gadałam, że jakby co to nie będzie potrafił się dzieckiem zająć czy prania zrobić itd. Użyła bym takich argumentów bo naprawdę nie wiem co nam przyniesie los.
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951546 przez ilona
Monia sto latek dla Zuzki :kiss:
Mirella popieram ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl