BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 4 miesiąc temu #948474 przez ewula
:) to nie jest tak, że ja Go zmuszam czy coś...absolutnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948541 przez MoNiaaa
ja dziś po prośbie moglybyscie polubić mój komentarz tylko musicie wcześniej polubić ffun page z góry dzięki :)

no i u nas zima przyszla snieg ladnie pruszy :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948712 przez Mirella
Monia a jakbyś tak linka zapodała? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948758 przez MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949067 przez agnesssa
Same śliczności się pojawiły :)

Ilonka Weronisia jest prześliczna, no i ma piękne imię jedno z moich ulubionych :cheer: A Maks to faktycznie czysty tata ;)

Inso Ależ Natalcia wyrosła no mieć taką synową to samo szczęście :) A Ty wyglądasz kwitnąco, macierzyństwo Ci służy a tu już za chwilkę drugie rozpakowanie, również trzymam kciuki aby tym razem poszło gładko i w terminie a nie po :kiss:

Anabelle Antek jaki przystojniak :) A może brzuszkiem się też pochwalisz :)

Anoda Wojtuś jest przeuroczy, i piękne zdjęcia z chrzcin :)

Ingrid
Ale Artur jest fajny chłopak :)

Gosiak Bardzo sexi ten Mikołaj :P

Ferri Ja też ślepa matka jestem i dlatego się zastanawiałam, jak to będzie z pazurami, ale okazało się to nie dużym problemem, ja używałam od początku maleńkich obcinaczek dla dzieci i obcinałam jak Maks był przy cycu bo w tedy witkami nie machał, i obcinaczki zostały do dzisiaj, nie umiem obcinać nożyczkami takich małych pazurków :P

Studentka
ja pod koniec ciąży też miałam nadciśnienie, ale dali mi dopegyt i jakoś dotrwałam do końca, a nawet dłużej :P Trzymam kciuki, co byś Święta w domku na spokojnie spędziła :kiss:

Vifi Zaciskam za Ciebie kciuki z całych sił :kiss:

Więcej nie pamiętam, wracam do pracy, miłego dnia :cheer:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949149 przez gosiak
No seksi :D :P
Studentka melduj jak tam ciśnienie i jak się czujesz?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949210 przez ilona
Agnessa dziekujemy za komplementy :-*

A co do imienia to Weronika nam sie spodobalo na samym poczatku jak robilismy typy imion. Pozniej stwierdzilam ze za dlugie itd. I cala ciaze byla Julka :-) a w ostatnia noc w domu przed cc lezymy z mezem, zasnac nie moglam i mowie do eM ze Julek terwz tyle ze moze jednak Weronika? No i zostalo ;-)

Gosiak jak patrze na Twoj avatar to slinotok mam bo wyobrazam sobie tam goraca czekolade :woohoo: az sobie dzis zrobie a co!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949317 przez gosiak
Ilonka a zrob, smacznego, u mnie w te dłuuuugie wieczory kakałko albo czekolada musi być;)

Się wku****m jak nie wiem, moj cykl trwał 25 dniów:/ dziś okres mi się rozkręca, 8stycznia mamy wizyte decydującą o tym kiedy zaczynamy liczyłam na styczniowy cykl, ale ósmego właśnie będę już miała początek @ albo 30dzień tego cyklu gdyby zechciał taki
być-chciała bym...od 2 albo 3 dc zaczyna się stymulacje...wrrrrr zawsze coś, wcześniej na wizyte nie ma szans bo dr na feriach :/

Mesy od którego dc zaczynałaś stymulke?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949415 przez studentkaae
ho ho ho :)

Agnessa - dzięki Kochana za pocieszenie, liczę, że mi też cosik doktorek przepisze i jakoś dam radę :)

Gosiaku: raport ciśnieniowy mój to taki, że niżej 135/85 mi raczej nie spada, a zdarza się i ponad 140/90. w środę mam wizytę to zobaczymy co gin na to - pewnie tabsy, ale lepsze to niż święta w szpitalu, nom, z dwojga złego.

a tak to czuję sie już taka duża, ociężała, kręgosłup mi nawala i prawa pachwina. jak sie rozchodzę to jest oki, ale czasem to ciężko wstać i się ruszyć. Mały pewnie uciska i to temu. Mam mega lenia ogólnie, nic mi sie nie chce, w nocy śpię bardzo marnie, więc nadal jak zombie w dziń wyglądam, ale pewnie mnie już Synuś przygotowuje do niespania w nocy, takze trening będę mieć.
i kopie tak, że czasem jak mi gdzieś tą swoja girkę pod żebra wsunie to gwiazdki widzę, a tatuś zachwycony i jeszcze mówi do brzucha: kop, kop Igorku mamusię bardziej... no żesz... :dry: :S także lekko z tymi moimi dwoma facetami nie mam i się nie łudzę, lekko mieć nie będę, hahaha :laugh:

Gosiaku, spokojnie, może akurat ten cykl kolejny Ci sie przeciągnie, skoro ten taki szybki był. ważne, że już bliżej niż dalej :kiss: :kiss:

Sis - co tam u Prezesa??

Moniaaa - jak poszukiwania pracy??
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949421 przez MoNiaaa
studentka brzucha pokaz :)

z praca kiepsko powiem ci :( koniec roku i pewnie dlatego. kilku znajomych maja popytać u siebie teraz moja kolezanka urodzila i mega licze ze mogłabym za nia się wcisnąć praca spoko bo 1 zmiany wolne weekendy minus to kasa min krajowa ale warunki sa ok i się nakrecilam ciekawe czy wypali ?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949501 przez mesy
Gosiak za pierwszym i drugim podejściem stymulację zaczynałam w 2 dc
Podziękowania: ViFi, gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949746 przez ferritka
Ratunku mamusie.... Ktoś coś wie jak radzić sobie z sapka??? Nawilżaj powietrze, krople sól fizjologiczna do noska ale jest coraz gorzej
Jaki bezsens, napisałam a dodało się tylko troszkę

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949787 przez MoNiaaa
feri co to sapka???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949811 przez Mirella
Ferri przyszłabyś do nas na bloga i wyszukała, a tak to będzie że Was linkami spamuję wrolimamy.pl/sapka-niemowleca/ Złotego środka nie znajdziesz, ale może doświadczenia innej matki coś Ci podpowiedzą
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949828 przez MoNiaaa
o matko nie slyszalam nigdy o czyms takim

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl