BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 2 miesiąc temu #967798 przez gosiak
Gosia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pani co ja Pacze :woohoo: super Zuzinka będzie miała rodzeństwo :lol: Gratuluje :) śliczna Zuzanka i jaka już duża;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967799 przez Dave
Pani - no no ale żeś nam tu wiadomość oznajmiła :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Gratulacje, a Zuzanka to piękna panieneczka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967809 przez anoda89
Pani :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Mocne wejście :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967811 przez MoNiaaa
pani GRATULACJE :*:*:*:*:* ale super no to mialas wejście smoka z taka wiadomoscia :)
Zuzia sliczna i taka duza!!! zmienila się strasznie :)

jak już się ujawniłam to napisze co u nas :P
od lutego poszlam do pracy no i zaczely się choroby Zuzia 2 tyg chorowala ja razem z nia teraz ona już lepiej chodzi do zlobka super się zaaklimatyzowala jestemz niej dumna i mega zadowolona ze zlobka i z pan maja super podejście sa dla dzieci ciociami.
mi jedno choróbsko nie przeszlo a już następne mnie zlapalo...;/ pracuje od 9 do 18 a od wtorku od 8 do 18 wiec calymi dniami mnie nie ma w domu ciężko cokolwiek mi ogarnąć dziewczyny teskna Zuzia mnie nie odstepuje na krok jak w domu jestem.ciezko ale pracować trzeba !

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967823 przez lena20
pani-p gratulacje! :)
dave no ja wiem ze organizm ma kazdy inny,ale mam nadzieje ze sie wkoincu uda i bd db :)narazie to chyba zaczne szukac pracy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967852 przez MoNiaaa
to dziś pokaze moja Zuzie :)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #968008 przez Mała
Witam
Pani p o ja cię , gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Zuzia jaka duża już :kiss:

Monia i Twoja Zuzka jaka duża :* :*

Gosia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968077 przez gosiak
Monia ale Zuzia już duża, słodka :kiss:

Mała, fajnie Kamilka widzieć w takiej pozycji :) :kiss:
A Olcia jaka już poważna pannica;) fajniutka :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968127 przez Mirella
Kurcze, ale dzieciaki rosną.... A ja testy pamiętam, pierwsze fotki... a tu już tak? Staro się poczułam :P

Ale widać, że urodę to po mamusiach biorą :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968445 przez studentkaae
hello :)

wpadam i co widzę????? po pierwsze cudne nasze forumowe dzieciaczki :)
Obie Zuzinki śliczne, Oleńka do schrupania, a Kamilek to już poważny jegomość i jak pięknie ćwiczył :) ciocia dumna jest :kiss: :kiss:

no a po drugie to Pani gratulacje Kochana, ale niespodzianka :) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: cudnie :) ciekawe czy będzie córeczka czy synuś teraz :) fantastico :)

Gosieńko - ja też hsg niestety nie wspominam za dobrze, ja miałam na żywca, nie dostałam nawet paracetamolu... nic. bolało jak uj, ale trwa to chwilę choć wtedy ciągnęło mi sie to bardzo. ja przyszłam rano do szpitala na czczo i wyszłam ok. 16, a hsg mi dopiero ok 13 robili bo rentgen był zajęty.

Gosiaku - trzymam wciąż, Ty wiesz i nie mogę sie już z Toba doczekać :)

u nas jakoś leci, borykamy sie z ropiejącymi oczkami, wysypkami no i brakiem snu, bo Iguś z tych co spać nie lubią, a zwłaszcza w swoim łóżeczku, takze narazie to typowy cycuś Mamusi, bo na tym moim cycku non stop by wisiał jakby sie dało. przybiera ładnie, ale nie dziwota jak wciaz je i mało śpi, za tydzień szczepienie i już dygam. Ciocie a on się nauczy w tym swoim łóżeczku kiedys spać??? bo narazie ze mną śpi, a tata na kanapie. i sie bojam, ze to już tak zostanie... ;) bo może sie juz przyzwyczaił czy co... ale nawet jak zaśnie twardo i go przeniosę to oczy zaraz jak 5 zł i wrzask... no mówie Wam. a w nocy to tylko oczka otwiera i patrzy czy obok śpię, taki łobuz.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: gosiak, Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968451 przez gosiak
O jejaaa studentaka, ale pięknego skarba masz :kiss: idealny jest :kiss: super że ładnie rośnie i że cycusiem karmisz :) a tata biedny na kanapie musi śpioszać :whistle: Fercia na fb ostatnio sprzedawała łóżeczko, moźe Igusiowi też nie pasi te łózeczko? Albo poprostu lubi mieć mamusie i cycusia przy sobie :kiss:

Dzięki kochana, czekam na maj, na razie czas się wlecze, ale zaraz wiosna po drodze jakieś weselicho, swięta i zleci;) a tym czasem się z mężem kurujemy, choróbsko nas dopadło :( :blush: :sick:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968467 przez Mirella
Ależ ja mam tu opinię hetery :lol: i bardzo dobrze porządek być musi :P A takich przystojniaków przed Ciocią Mirellą się nie ukrywa :lol:

Studentka, a myślałaś o przystawce do łóżka? Tak żeby młodziak z Wami był a jednak u siebie? No i wtedy Wy oboje się zmieścicie w łożu małżeńskim

To tak z teorii, z praktyki nic mądrego nie powiem, Duśka spała w łóżeczku i nie miauczała, ona w ogóle jakaś dziwna była, ani się darła, ani budziła po nocach, ani kolek nie miała, ząbki bezboleśnie wyszły...
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968468 przez lena20
zazdroszcze wam,bo tez bym juz hciala miec swoje ale coz nie kazdy ma szczescie,,mam nadzieje ze bd db :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968496 przez anoda89
Studentak ale z Igorka śliczny aniołek :kiss: Co do spanie w łóżeczku to hmmm...u nas też walczymy i tak w nocy śpi z nami :P Spał ładnie sam ale mi się poprzestawiało przez chorobę ;) Mój sposób to karuzela :) Nakarmiła, odkładałam a młody patrzył sobie na karuzelę muzyczka mu grała i zasypiał ;) Teraz trzeba śpiewać.

Dzieciaczki słodkie aż miło patrzeć :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968501 przez pani_p
Dziękuję Wam bardzo :-) w poniedziałek idę do lekarza to będę spokojniejsza, że wszystko ok ;-)
Szczerze byłam przekonana, że dłużej to potrwa a udało się w pierwszym cyklu więc jestem trochę w szoku ;-)

Monia Zuzia cudna, normalnie mulatka :-)

Studentka Jakie słodkie oczka Igorka :-)

Mała no dla takich pociech można zrobić wszystko :-)

Kogo ja tu jeszcze widziałam? :-D

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i ściskam. Ja przez pracę to nie ogarniam czasem i dlatego też się nie udzielam. Proszę mi to wybaczyć :-)
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl