BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 2 miesiąc temu #970331 przez Mirella
Emilia czyli w Dzień Kobiet testujesz? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970335 przez emilia1410
Tak;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970336 przez ViFi

Skalarek napisał: Witam wszystkie Staraczki i pozostałe kobietki zasiedziałe na forum :)

Podczytuje Was od dłuższego czasu, udało mi się przebrnąć przez praktycznie cały wątek B) wiec mam nadzieje że to wystarczy do przyjęcia w Wasze grono :blush:

Od pewnego czasu przymierzamy się z M do powiększenia rodziny. O oczywiście ja przezornie postanowiłam zrobić sobie badania, bo moje cykle przestały być regularne :(

No i tak wyniki tarczycy wyszły "w normie", ale sama nie wiem czy nie powinno się ich dogłębnej zinterpretować, mianowicie:
TSH - 2,83 mlU/l (0,27-4,2)
FT3 - 3,34 pg/ml (2,2-4,4)
FT4 - 1,07 ng/dl (0,93-1,7)

Dodatkowo wyszla mi lekko podwyższona prolaktyna 513,7 ulU/ml przy normie 102-496.

Uff, strasznie się rozpisałam, ale mam nadzieje, że podzielcie się swoja wiedzą w tym temacie i cosik mi podpowiecie :)


Prolaktyne trzeba skontrolować....przy lekkim stresie moze wyjść wynik podwyższony ...możesz dostać Bromergon na obnizenie a inne hormony LH FSH E2 Testosteron antyTPO antyTG?

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970338 przez ViFi

Dave napisał: Hejo,

Ja ostatnio latam po lekarzach, robie sobie zastrzyki i tabsy wcinam. Wszystko przeciwzakrzepowe. Dłuższa historia.

Wrzucę Wam tu moje diabełki;)


opowiadaj dlaczego leki przeciw zakrzepowe.....
Ja wiode w nich prym :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970345 przez ViFi

Gosia 2712 napisał: Hejka :)

Dave sliczne masz te dzieciaczki :) i jakie do siebie podobne :)

Skalarek kiedys to tu sie dzialo na forum, wiecej dziewczyn sie udzielalo i ciezko bylo nadrobic bo tyle skrobaly, a teraz czasami po dwa dni nikogo nie ma :whistle: :S Moze sprawdz jeszcze raz ta prolaktyne i zobaczysz czy sie zmienily wyniki...

Gosiaku ja przed ciaza z Amelka mialam wlasnie co 20 dni @ poszlam do gina i mi powiedzial ze moze to byc od cialka zoltego lub od hormonow i kazal mi badania na hormony zrobic i wyszla mi prolaktyna za wysoka i od niej mialam krotsze cykle, dal mi najpierw Castagnus a jak by nie pomogl to mialam przyjsc po jakies inne leki ale po nim mi przeszlo... Wiesz troche tabletek bralas ostatnio a wiadomo jedno lecza a na drugie szkodza :S Ale fajnie maj coraz blizej i wkoncu fasolka bedzie :D kciukow nie puszczam :)

Mała no wlasnie bo mi lekarz tez mowil ze prolaktyna za wysoka utrudnia zajscie w ciaze a jak w ciazy jest za wysoka to wtedy nawet jest lepiej...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970416 przez Mirella
ViFi a napisałabyś co u Ciebie? Tutaj albo mi na talka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970438 przez agnesssa
Dzień dobry :)

Skalarek Witaj :) Podziwiam, że udało Ci się cały wątek przeczytać, tym bardziej, że swego czasu szło po 20 stron dziennie :lol:

Dave Jak na diabełki to masz piękne Aniołki ;) Super loczki :kiss: :kiss: I zdrówka życzę, co byś nie musiała po tych szpitalach biegać :kiss:

Gosiak Tobie się czas wlecze a ja zgubiłam luty :ohmy: Ale mam nadzieję, że wiosna przyspieszy Ci trochę to byś się doczekała :kiss: :kiss:

Ja też miałam za wysoką prolaktynę i nie mogłam przez to zajść w ciążę, brałam leki, dopiero jak się wyniki wyprostowały to zaszłam w ciążę i to też nie od razu.

Emilia trzymam kciuki za powodzenie :kiss:

moja @ się wreszcie zalazła, dzisiaj byłam porobić badania i zobaczymy co mi tam powychodzi w tych hormonach, o dziwo tarczycowe wyszły mi dobrze, nawet bardzo dobrze jak na niedoczynność tarczycy.

U nasz szpital był w zeszłym tygodniu :dry: Maks załapał jelitówkę i tak się po kolei rozkładaliśmy, najpierw Maks potem ja a na koniec mąż, i każdy każdym się musiał zajmować :P Aczkolwiek Maksiu tak wymiotował, że baliśmy się odwodnienia, całe szczęście obyło się bez szpitala i kroplówek :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970490 przez Marta M
Witam, mnie znów posiało, ale wpadłam oczywiście żeby zobaczyć co u naszych staraczek i czy ja dobrze czytam że skalarek przeczytała oba wątki? Ło Matko czyli przeczytałaś wszystkie historie ostatnich kilku lat każdej z nas? Jak tk to podziwiam choć mając czas sama bym chętnie wróciła do tych dni ;)

gosiak, vifi, gosia :*

pani gratulacje, ale super :) Boziu, Zuzia już taka duża :ohmy: :)

Widziałam jeszcze Zuzie Moni i Igorka studentki, pociechy Dave, rety ale mamy piękną wielką rodzine :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970500 przez emilia1410
hey ja juz po pracy dziewczynki i chyba na stale zagoszcze na tym watku:):)
Duzo jest tutaj staraczek?:)
Ja sie staram rok czasu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970514 przez Gosia 2712
Hejka :)
Emilia zazdroszcze ze juz po pracy jestes :P ja dopiero na 18 ide i cala noc przede mna :S :angry: Fajnie ze do nas dolaczysz :) troche nas tu malo sie zrobilo ale sa jeszcze te ktore sie staraja.... My probujemy od 3 lat miec malenstwo :( z zachodzeniem nie mam problemu ale niestety pozniej zaczynaja sie problemy :(

Skalarek i Vifi Dzieki za odp :) mam przepisana konska dawke kwasu foliowego jak go wybiore to zrobie badanie znowu i zobacze czy cos sie poprawilo czy nie :S

Agness dobrze ze obylo sie bez szpitala :) zdrowka dla calej rodzinki :)

Marta M a fotki to gdzie ? :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970515 przez Skalarek
Hej!

Marta M. jesteś moja imienniczką :cheer: przeczytałam wszystkie historie te smutne i te zakończone happi endem, zajęło mi to jakieś pół roku :blink: wiec gdybyś chciała wrócić do tych czasów i wszystko przeczytać to dobrze zaplanuj czas :P

Emilia myślę że na tym wątku jest najwięcej staraczek, toż to forum staraczkowe jest :) choć teraz chyba to nie są takie hurtowe ilości testow jak kiedyś :dry: ja konkretniejsze działania zaczynam w kwietniu, ale podobno te co nie planuja zachodza najszybciej, wiec kto wie ;) życzę Ci żebyś jak najszybciej zobaczyła II tłuściutkie krechy, bo jak dobrze kojarzę to testujesz w niedziele? Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970521 przez Ingrid29
Witam się i ja :kiss:
Przyznaje się bez bicia, że czytam na bieżąco, ale nie mam kiedy usiąść, żeby napisać.
Witam skalerek i podziwiam Cię, że Ci się chciało pół roku czytać. Co prawda ja też nadrabiałam,bo przeczytałam połowę pierwszego wątku, Masz babko zacięcie :whistle:
Ja jak zwykle zabiegana, Artur do żłobka, ja do pracy, mąż nonstop w delegacji i tak się kręci to kółko :huh:
Pani P gratuluje dwóch kresek. noto teraz która do pary?jak wiadomo 2 kreski chodzą parami
Śliczna masz dzieci Dave, taki fajne zakręcone aniołki
co by mi się nie oberwało z armaty to proszę dla kochanych cioteczek Arturo
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970523 przez emilia1410
fajnie ze mnie milo powitalyscie:)
gosia to faktycznie dlugo sie staracie,a robilas badania od czego sa te problemy??
skalarek dzieki:) no wlasnie dlatego jesli teraz sie nie uda to troche odpuszcze:)
ingrid sliczny synek:) no mam nadzieje ze teraz ja zobacze 2 kreski:)
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970536 przez ViFi

Mirella napisał: ViFi a napisałabyś co u Ciebie? Tutaj albo mi na talka?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970538 przez anoda89
Hej. Ja też czytam ale czasu brak na pisanie. Młody trochę chorował i mamy nareszcie pierwszego zębola :)

Dave ależ te Twoje dzieciaki mają oczyska piękne :kiss:

Ingrid Arturro jak zawsze pięknie się uśmiecha do cioć :kiss:

Vifi trzymamy kcikuki!!! :)

Skalarek wow szacun za przeczytanie Staraczek, nie lada wyczyn :) Czyli znasz nas już bardzo dobrze ;)
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl